Profile cover photo
Profile photo
Ministria e Mbrojtjes
25 followers -
This is the official Google+ page of the Ministry of Defence of Republic of Albania. Comments posted by fans do not necessarily represent official opinion or policy of Ministry of Defence.
This is the official Google+ page of the Ministry of Defence of Republic of Albania. Comments posted by fans do not necessarily represent official opinion or policy of Ministry of Defence.

25 followers
About
Ministria e Mbrojtjes's posts

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
Nderohen Dëshmorët e Atdheut, Leka Qokaj dhe Besnik Hidri
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Shefi i Shtabit të Përgjithshëm i FA greke Mikhail Kostarakos viziton Shqipërinë
5 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
“Dita ndërkombëtare e gjuhës amtare”- UNESCO
12 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1-vjetori i rënies në krye të detyrës të Dëshmorit të Atdheut, kapiten Feti Vogli
10 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded