Profile cover photo
Profile photo
ITEK Polska. Sklep
About
Posts

Post has attachment
Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie naszej oferty, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez wiadomość mailową. Czekamy również na telefony z pytaniami. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i przedstawimy szczegóły naszej oferty systemów kominowych. Zapraszamy - http://wklad-kominowy.pl/contact.html.
Photo

Post has attachment
Nowoczesne systemy kominowe wyróżnia budowa segmentowa. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie dość, że montaż staje się sprawą bardzo prostą, to dany system można bez większego trudu dopasować do każdego komina i urządzenia grzewczego. Elementy nowoczesnych systemów kominowych znajdą Państwo w naszej ofercie - http://wklad-kominowy.pl/products/novelty/1.html.
Photo

Post has attachment
Dzięki trójnikowi kominowemu możliwe jest szczelne i stabilne podłączenie pieca lub kotła grzewczego do przewodu kominowego. Trójnik wykonany jest ze stali kwasoodpornej, co wpływa na jego wytrzymałość. Trójnik kominowy przystosowany jest do pracy w wysokich temperaturach. Najlepsze trójniki oferuje F.H.U. ITEK Polska z Bytomia - http://wklad-kominowy.pl/pk617-trojniki-1.html.

Post has attachment
Wyczystka kominowa to miejsce w kominie, w którym zbiera się sadza i inne zanieczyszczenia powstałe w procesie spalania. Wyczystka kominowa posiada drzwi rewizyjne, umożliwiające usunięcie sadzy, zgromadzonej podczas czyszczenia przewodu kominowego. Wyczystki znajdą Państwo w naszej ofercie - http://wklad-kominowy.pl/pk618-wyczystki-1.html.

Post has attachment
Jeśli posiadają Państwo kotły, których praca zasilana jest z paliw płynnych i gazowych, zalecamy montaż wkładów kwasoodpornych, a nie żaroodpornych. Wynika to z faktu, że podczas spalania paliw gazowych i płynnych przewody kominowe narażone są na żrące działanie kwasów. Jeśli chcemy mieć pewność bezawaryjnej pracy całego systemu kominowego, to tylko stal o właściwościach kwasoodpornych poradzi sobie z ich działaniem. Wkłady kominowe kwasoodporne znajdują się w naszym asortymencie - http://wklad-kominowy.pl/pk576-wklady-kominowe-kwasoodporne-1.html.
Photo

Post has attachment
Wkłady kominowe żaroodporne są bardzo odporne na niszczący wpływ gorących spalin powstających jako produkt spalania paliw stałych. Dobry wkład musi być odporny na korozyjne działanie gazów, które utleniają się w wysokich temperaturach i chronić komin przed zniszczeniem w przypadku pożaru sadzy. Najlepsze wkłady kominowe znajdą Państwo w naszej ofercie - http://wklad-kominowy.pl/pk573-wklady-kominowe-zaroodporne-1.html.

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo także wkłady kominowe TURBO. Wkłady tego typu stosowane są jako uzupełnienie nowoczesnych kotłów i doskonale spełniają ich wymagania technologiczne. Można je wykorzystać również w kotłach z zamkniętą komorą spalania, znanych jako kotły typu C. Dysponujemy wkładami TURBO o przekroju okrągłym: dwuściennymi oraz jednościennymi. Zachęcamy do zakupów - http://wklad-kominowy.pl/pk512-wklady-kominowe-turbo-1.html.

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w ofercie naszego sklepu internetowego. W zakładce Nowości znajdują się m.in. przedłużki komina, rury WK i kolana regulowane. Posiadamy kolana regulowane 2-, 3- i 4-częściowe. Zapewniamy, że wszystkie artykuły są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zachęcamy do kontaktu - http://wklad-kominowy.pl/products/novelty/1.html.
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym jest szyber? Jest to zasuwa, która służy do regulowania przepływu powietrza w całym systemie kominowym. Szyber ma wpływ na prawidłowy ciąg kominowy. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wybrać odpowiedni szyber, zachęcamy do lektury naszego artykułu - http://wklad-kominowy.pl/news-inf/49/czym-jest-i-do-czego-sluzy-szyber.html.

Post has attachment
Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty? Chcą Państwo odpytać o szczegóły? Zachęcamy do kontaktu i osobistych odwiedzin. Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce Kontakt. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bytomiu przy ul. Przemysłowej 13a, zapraszamy - http://wklad-kominowy.pl/contact.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded