Profile cover photo
Profile photo
30uweb co
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
NoSQL برای توصیف پایگاه داده هایی با کارآیی بالا و غیر رابطه ای ( non-relational) استفاده می شود. پایگاه داده های NoSQL از انواع مدل داده ، از جمله سند، گراف، مقدار- کلید و ستون استفاده می کنند. پایگاه داده های NoSQL به طور گسترده ای برای سهولت توسعه، عملکرد مقیاس پذیر، دسترسی بالا و قابلیت انعطاف پذیری شناخته شده اند.
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید :
https://goo.gl/uFJc2U
کانال تلگرام : seeuweb@

Photo
Add a comment...

Post has attachment
بازاریابی و سپس بازاریابی رسانه های اجتماعی که امروزه بسیار مطرح میشود و به نوعی اقتصاد را دربرگرفته است به سرعت در حال تغییر و ارتقا است بنابراین برای موفقیت در این زمینه شما نیاز به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارید .
متن کامل خبر در سایت سی یو وب (30uweb)
https://goo.gl/mNUwBM
Add a comment...

در این مقاله سئو قصد داریم به 5 مورد از مهمترین عواملی که با توجه به بررسی ما روی بازدهی سایت تاثیر دارند ، بپردازیم.تصاویر بهینه نشده، محتوا ارائه شده بدون فشرده سازی HTTP،تصاویر CSS ترکیب شده ، تصاویر بدون اطلاعات ذخیره سازی ، انشعاب دامنه پیاده سازی نشده ،مهمترین این دلایل هستند و راه برطرف کردن آنها را توضیح می دهیم.برای مطالعه متن کامل این مقاله مفید روی لینک زیر کلیک نمایید.
https://goo.gl/cbeiMR
Add a comment...

Post has attachment
بسیاری از شرکتها و کارآفرینان ابتدا به سمت توسعه اپلیکشن موبایل می روند ، که ممکن است اشتباه بزرگی باشد .می دانم که این روشی جذاب برای ارتباط با کاربر است ، اما قبل از شروع ساخت سایت یا اپلیکیشن ، حتما 10 پرسش مطرح شده را مد نظر داشته باشید. دلایل زیادی برای هر دو پلتفرم که چرا باید اول گسترش داده شوند ، وجود دارد .بنابراین آگاهانه انتخاب کنید.
مطالعه کامل مقاله درسایت سی یو وب (30uweb)
https://goo.gl/UVJSHV
Add a comment...

Post has attachment
اینستاگرام و اسنپ چت ادغام خود با Giphy را ، که به کاربران اجازه اضافه کردن GIF های متحرک در story(داستان) را می داد ، متوقف کرده اند.

اینستاگرام و اسنپ چت بعد از اینکه فهمیدند امکان انتخاب GIF های توهین آمیز از کتابخانه Giphy امکان پذیر است ، استیکرهای GIF را از داستان ها (Stories) حذف کردند.

ادغام این دو شرکت در صورتی با Giphy ادامه پیدا خواهد کرد که تیم فنی آن ، این مشکل را برطرف نماید.

Giphy ادعا می کند که مشکل را برطرف کرده است، اما هنوز این دو شرکت استیکرهای GIF را بازنگردانده اند.
#30uweb
Photo
Add a comment...

Post has attachment
7 ملاک برتر رتبه بندی (SEO) در سال 2018
به نظر میرسد گوگل هر سال ملاکهای رتبه بندی جدیدی به ما ارائه می دهد. در سال 2018 ، به نظر می رسد بزرگترین ملاک رتبه بندی که روی آن تمرکز شده است ، سرعت بارگذاری صفحات در موبایل می باشد. مطمئنا تمام فاکتورهای رتبه بندی ، برای تجربه کاربری بهتر ایجاد شده اند.ملاک های رتبه بندی به سمت انطباق با نیاز کاربران می روند. این بدین معنی است که روندهای جدید SEO که اکنون استفاده می شوند، ریشه در الگوریتم های کنونی دارند.با اندکی هوشمندی و درک SEO این برای شما کاملا امکان پذیر است ، تا رتبه بندی خوبی در 2018 داشته باشید.درحالیکه ملاک های رتبه بندی در این 7 مورد خلاصه نمی شوند اما من ، آنهایی که امسال مهمترند را بررسی کرده ام.در ادامه به ذکر ملاک های مهم رتبه بندی در سال 2018 و دلیل اهمیت آنها می پردازیم.
متن کامل مقاله در وب سایت سی یو وب (30uweb)
https://goo.gl/aqVffy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
3 نکته مهم که باید در خصوص گلکسی S9 دانست
طراحی زیبا و جذاب دوطرف این دستگاه و دوربین فوق العاده آن در زمان هایی که نور کافی وجود داشته باشد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اما در شرایطی مانند شب که نور کافی وجود ندارد کیفیت تصاویر بالا نیست و تار به نظر میرسد ، وجود دو لنز دوربین مجهز به دیافراگرم ( دیافراگرم جهت عکاسی در زمانی که نور مستقیم به لنز می تابد مناسب است) که درGalaxy S9 و Galaxy S9 Plus قرار دارد، باعث برتری دوربین این سری به نسل های پیش از خود شده است، اما باید این نکته را دانست که در دوربین های استاندارد از 5 تیغه برای لنز دیافراگم استفاده میشود ولی در Galaxy S9 تنها از دو تیغه استفاده شده که میتواند پاسخگوی میزان نور کم و یا متوسط باشد.
ویژگی جدید 3D Sport برای آواتار این دستگاه ، قابلیت پیشرفته تر تشخیص چهره آن را تا حدودی مشابه iPhone X نموده است،
همچنین یک سری از ویژگی هایی که در این سری اعلام شده است مانند اسکنر عنبیه چشم ، دوربین جلویی خاص ، فرستنده IR و سنسور های خاص آن مشابه ویژگی هایی است که در گلکسی S8 وجود دارد .
عمر باتری بسیار زیاد و سرعت شارژ شدن بالای این دستگاه نیز از ویژگی های مثبت آن است اما جدید نیست و این نوع باتری در Galaxy S8 Plus نیز وجود دارد ، بنابراین Galaxy S9 با وجود اینکه دارای پیشرفت خوبی در اندروید بوده است اما به دلیل تشابه زیاد با نسل پیش از خود نمیتوان گفت که بسیار درخشیده است .
www.30uweb.com
Photo
Add a comment...

هفت تکنیک موثر جهت ارتقا و تولید محتوا برای بازاریابی های دیجیتالی
در این مقاله شما میتوانید با تکنینک های ساده و سریع محتوای خود را ارتقا دهید و در بازار دیجیتال موفق باشید .
لینک مقاله در سی یو وب (30uweb)
https://goo.gl/wZDsqU
Add a comment...

Post has attachment
بنیاد ویکی پدیا سرویس دیکشنری آفلاین خود را منسوخ کرد
بنیاد ویکی پدیا سرویس دیکشنری آفلاین خود را برای کاربرانی که بدون داشتن موبایل دیتا از آن استفاده میکرند منسوخ کرد .
سرویس wikipedia zero در سال 2012 راه اندازی شد و قابلیت استفاده از دیکشنری برای کاربرانی که بر روی دستگاه های تلفن همراه خود اینترنت ندارند را ارائه داد .
https://goo.gl/QatUEj
کانال تلگرام : seeuweb@
Add a comment...

Post has attachment
گوگل موقعیت های شغلی راه دور را در لیست موقعیت های شغلی اش افزود.
گوگل در صفحه راهنمای موقعیت های شغلی اش ، امکان افزودن موقعیت های شغلی که به صورت آنلاین و از راه دور انجام پذیرند را به ناشرین داد .
https://goo.gl/AMdbME
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded