Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medycyny Pracy s.c. NZOZ
About
Centrum Medycyny Pracy s.c. NZOZ's posts

Post has attachment
W ofercie naszego Centrum znajdziecie Państwo m.in. badania sanitarne. Zapisujemy na nie osoby, które posiadają stosowne skierowanie od pracodawcy. Badanie poprzedzone jest szczegółowym wywiadem. Ponadto po zakończonej diagnostyce otrzymuje on książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych, która uprawnia do pracy z żywnością. Zachęcamy do skorzystania z oferty.
http://medycynapracybielsko.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Zawód kierowcy wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zdrowia. Kierowcy powinni wyróżniać się zarówno refleksem, jak spostrzegawczością i dobrym wzrokiem. W prowadzonym przez nas Centrum Medycyny Pracy wykonujemy m.in. badania lekarsko – psychologiczne dla kierowców wszystkich kategorii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania oraz umówimy dogodny termin wizyty.
http://medycynapracybielsko.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w przeprowadzaniu kompleksowych testów psychologicznych. Są one narzędziem badawczym, które pozwala na uzyskanie takiej próbki zachowań, która stanie się wskaźnikiem cech psychologicznych. Badanie powinno być nie tylko obiektywne, ale także wystandaryzowane, trafne oraz rzetelne. W celu zapoznania się ze szczegółami działalności naszego Centrum, zapraszamy na stronę internetową.
http://medycynapracybielsko.pl/oferta/


Post has attachment
Wiele osób wykonujących m.in. pracę biurową cierpi na zespół cieśni nadgarstka. Jest to stan chorobowy wywołany długotrwałym uciskiem nerwu pośrodkowego znajdującego się w kanale nadgarstka. Objawia się zarówno mrowieniem w okolicy kciuka, jak i zanikiem mięśni kłębu, osłabieniem chwytu, brakiem precyzji czy ograniczeniem ruchu. W pierwszym stadium choroby zaleca się leczenie zachowawcze, które polega na przyjmowaniu witaminy B6.W innych wypadkach stosuje się zabieg chirurgiczny. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące naszej działalności lub chcecie umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu.
http://medycynapracybielsko.pl/kontakt/

Photo

Post has attachment
W ostatnim czasie wiele mówi się o chorobach zawodowych. Jest to nic innego jak grupa chorób wywołanych przez czynniki szkodliwe, które występują w miejscu pracy. Ich przyczyną jest, np. stałe przebywanie w pozycji niewygodnej, wykonywanie forsownych czynności lub długotrwałe narażenie na czynniki szkodliwe. Należą do nich zarówno hałas, jak i nieodpowiednie oświetlenie, zapylenie, promieniowanie czy obciążenie psychiczne.
http://medycynapracybielsko.pl/

Photo

Post has attachment
Medycyna pracy to specjalność, która zajmuje się m.in. badaniem wpływu środowiska pracy na pacjenta, a także diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób zawodowych. Lekarz specjalizuje się w wykonywaniu zarówno badań wstępnych, jak i okresowych czy kontrolnych. Ponadto przeprowadza również badania uczniów oraz kierowców. W naszym centrum wykonacie Państwo nie tylko badania wysokościowe, ale także sanitarne czy w narażeniu na promieniowanie jonizujące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://medycynapracybielsko.pl/oferta/

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w badaniach uczniów oraz badaniach psychologicznych dla kierowców. Wykonujemy również profesjonalne psychotesty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, a także postaramy się rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że wizyta u nas przebiegnie sprawnie, rzetelnie i szybko.
http://medycynapracybielsko.pl/

Photo

Post has attachment
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i zakładami pracy. Specjalizujemy się nie tylko w standardowych badaniach profilaktycznych, ale także specjalistycznej diagnostyce. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. badania kierowców, sanitarne oraz wstępne czy okresowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z wykonywaną przez nas pracą.
http://medycynapracybielsko.pl/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszego centrum znajdziecie Państwo m.in. badania profilaktyczne dla przedstawicieli wszystkich profesji. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych diagnostów. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji.
http://medycynapracybielsko.pl/

Photo

Post has attachment
W ofercie naszego Centrum znajdziecie Państwo m.in. badania uczniów. Przyjmujemy zarówno z uczniów wszystkich szczebli, jak i studentów. Wystawiamy również niezbędne zaświadczenia, które uznawane są przez wszystkie uczelnie oraz placówki oświaty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Chętnie podejmiemy się współpracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Pozostajemy do dyspozycji.
http://medycynapracybielsko.pl/

Photo
Wait while more posts are being loaded