Profile cover photo
Profile photo
Микола Янцевич
1 follower
1 follower
About
Posts

Анестезія
У «Стоматології від А до Я» використовуються найсучасніші технології, в тому числі в галузі анестезії. Своїм клієнтам ми пропонуємо проводити лікування зубів за допомогою комп’ютерної системи подачі анестетика TheWand. Дана система контролюється комп’ютером. Вбудований мікропроцесор забезпечує постійний контроль над дозою і тиском подачі анестетика, тим самим забезпечуючи абсолютно безболісне його введення.
Цю систему рекомендують застосовувати:
для маленьких пацієнтів, лікування молочних зубів (карієс, пульпіт) пацієнтів в активному психологічному стані, пов’язаних з різними стоматологічними маніпуляціями, білонефобія боязнь колючих предметів
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?p=180 #анастезія

Post has attachment
Чому варто користуватися ополіскувачем для ротової порожнини?
Часто виникає запитання, чому варто використовувати його в щоденній гігієні. Відповідь однозначна: ополіскувачі мають не тільки дезодоруючу властивість, але, залежно від складу, і лікувально-профілактичну. Наприклад, якщо у ополіскувачі є сполуки фтору, то він буде додатковою профілактикою карієсу, а хлоргексидин чи триклозан проявлять дезінфікуючі та протизапальні властивості.
Правильно вибрати ополіскувач не важко, адже практично всі виробники пропонують хорошу продукцію.
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?p=425 #чому_варто_користуватись #ополіскувач

Мої роботи
У розділі Мої роботи представлені фото пацієнтів до і після візиту клініки “Стоматології від А до Я”. Відбілення зубів, імплантанти, пломбування та інші роботи відображають якість наших матеріалів та ідеальну роботу наших спеціалістів.
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?page_id=33 #мої_роботи

Post has attachment
Рентген-діагностика
Лікування зубів найправильніше починати з попереднього обстеження.
Рентген – найбільш точний спосіб діагностики при лікуванні стоматологічних захворювань.
Стоматологи “Стоматології від А до Я” застосовують у своїй роботі діагностичне обладнання, обстеження на якому дозволяє утримувати променеве навантаження на пацієнта на безпечному рівні, і отримувати рентгенівські знімки найвищої якості.

Детальніше на:http://niko-yan.com.ua/?p=209
#рентген #діагностика
Photo

Лазерна і дентальна імплантація зубів
Імплантація – з використанням лазера. Вперше дізнавшись про найновіші методи імплантації, мимоволі переймаєшся повагою до стоматології.
Операція імплантації полягає в тому, що в область відсутнього зуба проводиться вживлення імплантату – титанового аналога кореня зуба, на який фіксуються коронки або протези.
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?p=243 #імплпнтаціязубів #лазерна #дентальна

Post has attachment
Зубам потрібен кальцій чи не так?
Навіть маленькі діти добре знають, що для росту здорових зубів організму потрібен кальцій. Без сумніву, це так, адже на його основі формується кісткова тканина, він входить в склад волосся, нігтів, скелету. Окрім цього, такий мінерал бере участь у згортанні крові, скороченні м’язів і передачі імпульсів через нервові клітини. Недостатність його викликає руйнування емалі і порушення росту зубів. Проте кальцій – це не єдиний мінерал, який потрібний для нормального стану наших зубів і ротової порожнини. Поговоримо про найбільш важливі вітаміни та мікроелементи
Детальніше на:http://niko-yan.com.ua/?p=451
#зубам_потрібен_кальцій
Photo

Post has attachment
Зубний еліксир – найбільш корисні його складові

Зубний еліксир – це допоміжний засіб для підтримання гігієни ротової порожнини. Він використовується як після чищення зубів, так і після прийому їжі для освіження подиху і профілактики карієсу. Зубний еліксир людство застосовує уже не одне століття, проте в кожні часи його склад значно відрізнявся. Ще зовсім недавно такий засіб виготовлявся на основі водно-спиртового розчину з додаванням ефірних олій, ваніліну, ментолу і антисептика амаранта. Сьогодні ж зубний еліксир це рідина, в складі якої є фтор і активні антисептики (хлорбутанол, хлоргексидин).
Детальніше на:http://niko-yan.com.ua/?p=446
#зубнийеліксир #корисніскладові
Photo

Як розпізнати підступний парадонтоз
Звісно, всім нам відома реклама, про «спльовування крові під час чищення зубів», тому таке захворювання, як пародонтоз, асоціюється саме з цим симптомом. Насправді, все не зовсім так, адже пародонтоз – це доволі підступне захворювання, яке часто довго не проявляє себе. Початок його розвитку може не супроводжуватися больовими відчуттями, проте при зволіканні перебіг може привести саме до кровоточивості ясен. Запобігти таким неприємним ускладненням допоможуть постійні профілактичні відвідини стоматолога. Існує можливість і самостійно діагностувати захворювання у себе, а вже потім підтвердити ці здогадки у спеціаліста. Отож насторожити і посіяти сумнів про наявність пародонтозу повинні наступні ознаки
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?p=439
#як_розпізнати #парадонтоз

Діти і стоматолог – як їх подружити
Покоління дітей, яке більш за все на світі боялось стоматологів, уже давно виросло, проте страх цей залишився і у дорослому житті. Можливо, саме тому, народжені у 80-хх, 90-хх так переживають, коли доводиться вести у стоматологічну клініку уже свого сина чи дочку. Незважаючи на те, що сучасному поколінню дітей не зрозуміти, що таке лікування «без уколу» страшною бормашиною, що гучно гуде на весь кабінет, стоматолог також може викликати у них боязнь.
Детальніше на: http://niko-yan.com.ua/?p=435
#діти_стоматолог #як_їх_подружити

Post has attachment
Візит до стоматолога – готуємось правильно
Для більшості із нас візит до стоматолога – це не надто приємна ситуація, в деякій мірі навіть стрес. Проте при правильній підготовці до такої процедури можна максимально полегшити її. Деякі лікарі рекомендують за декілька днів до відвідин, якщо вони викликають боязнь, попити заспокійливі засоби: таблетки валеріани, м’ятний чай, настойку півонії чи чай з ромашки. Все це дозволить більш спокійно перенести стоматологічні маніпуляції.
Детальніше на:http://niko-yan.com.ua/?p=431
#візитдостоматолога #готуємосьправильно
Photo
Wait while more posts are being loaded