Profile cover photo
Profile photo
Bugeo. Biuro geologiczne
About
Posts

Post has attachment
Naszą specjalizacją jest nadzór geologiczny oraz geotechniczny – aktywnie działamy podczas realizacji obiektów budowlanych oraz odbiorów wykopów. Współpraca z wieloma specjalistami z różnorodnych dziedzin pozwala nam zapewnić Państwu prawdziwie kompleksowe usługi. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje głównie wykonywanie badań geologicznych oraz geotechnicznym. Profesjonalnie oceniamy stan podłoża budowlanego oraz wykonujemy badania zagęszczenia gruntu, sporządzając opracowania warunków posadowienia na terenie obiektu budowlanego. Więcej o nas na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Bugeo zajmujemy się przede wszystkim sporządzaniem dokumentów geologiczno-inżynierskich oraz hydrogeologicznych. Aby zapewnić Państwu 100 procent satysfakcji załatwiamy samodzielnie wszelkie niezbędne formalności. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mając na uwadze Państwa oczekiwania, każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie! Aby uzyskać ofertę cenową, prosimy Państwa o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając tym samym obopólnie zadowalające rezultaty. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Bugeo wykonujemy badania podłoża gruntowego dla budynków mieszkalnych i przemysłowych, projekty robót geologicznych dla rozpoznania warunków geologiczno-inżynierskich oraz dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla posadowienia obiektów budownictwa wodnego i lądowego. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

PhotoPhotoPhoto
26.11.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Podstawowym celem działalności naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie wszelkich usług na jak najwyższym poziomie. Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego tworzymy atmosferę współpracy w rozwiązywaniu potrzeb Klienta. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Add a comment...

Post has attachment
Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w wykonywaniu wierceń geotechnicznych badawczych. Jesteśmy w stanie podjąć się także zadań związanych z operatami wodnoprawnymi. Posiadamy własny sprzęt, jak np. wiertnica mechaniczna czy ręczna. Zapraszamy na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność opiera się na sporządzaniu oraz opracowywaniu warunków posadowienia na terenie obiektów budowlanych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – wykonujemy również opinie oraz ekspertyzy geotechniczne. Dowiedz się więcej na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie przygotowaliśmy usługi z zakresu wykonania badań geologicznych oraz geotechnicznych. Naszym zadaniem jest ocena stanu podłoża budowlanego, oraz wykonanie badań zagęszczenia gruntu. Więcej o nas znajdziesz na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty! Wykonujemy szeregi badań geotechnicznych, jak np. badania zagęszczenia gruntu oraz badania podłoża budowlanego, które stanowić ma podstawę do wznoszenia obiektów budowlanych. Szczegóły oferty dostępne na http://www.bugeo.eu/ofirmie.html.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded