Profile cover photo
Profile photo
ونوس آزادی
614 followers -
دستهایم را در باغچه می کارم...سبز خواهم شد...می دانم ...می دانم... می دانم...
دستهایم را در باغچه می کارم...سبز خواهم شد...می دانم ...می دانم... می دانم...

614 followers
About
ونوس's posts

تو فیسبوک یه نفر که نمیدونم کیه برام پیام داده : درود بر شما دوست گرامی خوشحال میشیم افتخار حضورتون در جمع صمیمی آتئیستی مون رو داشته باشیم 
اونوقت اسمش چیه ؟ علی رضا :| 
جدن اینا تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست !

- تازه چه خبر ؟
+ تازه گیا رفتم توئیتر ! و اینقد که این توئیتریا خوبن حس میکنم چند تا آدم مزخرف گند اخلاق تنهای طنازیم که رفتیم اردو و اونا بدون مرز و بیخیال همه چی بگو بخند دارن و منم آروم نشستم یه گوشه دارم رو آتیش سیب زمینی کباب میکنم :| ولی میدونم گند اینجام  برام در میاد !

Post has shared content

"کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان " و نشر " سروش " اقدام به نشر کتابهای " هارون یحیی " بنیادگرای دینی ترکیه ای در سطح وسیع کرده اند.
هارون یحیی که نوشته هایش برای بزرگسالان و متاسفانه برای کودکان است بر این باور است که خداوند جهان را به شکل حاضر و آماده کنونی آفریده و موجودات بدون تکامل توسط خداوند روی زمین قرار گرفته اند و همه چیز از باران تا مغز شما نشانه ی معجزه پرورگار است.

مسئله به هیچ وجه بر سر وجود خداوند " نیست "، چناچه این یک مسئله شخصی است بلکه هارون یحیی به کودکان آموزش میدهد برای پرسش های خود به دنبال جواب های علمی نگردند و همه چیز را با " معجزه خداوند " توجیح کنند.

هارون یحیی تکامل را برای کودکان یک دروغ میشمارد با این سفسطه که تکامل میگوید همه چیز تصادفی است!

هارون یحیی هزاران هزار شواهد تکامل را سانسور کرده و برای کودکان مینویسند چون تشکیل ژن احتمالی بسیار بعید است پس همه چیز مستقیما توسط خدا آفریده شده :

"احتمال تشكيل خود به خود موجودات زنده از مواد بى جان عدد يك10 به توان 40000پس از آن است ... همين امر براى انكار داروين وكلّ نظرية تكامل كافى است". (سفسطه توسل به جهالت argument from ignorance )

در تصویر میتوانید نمونه ای از سبک استدلال های کتاب های هارون یحیی را مشاده کنید :

" این تصویر داروین است، او دروغ گفت و کوشید همه را فریب دهد، کریم پسر باهوشی است او با گفته های عمران و کتابهایی که خوانده فورا میفهمد که داروین یک درغگو بود "

کتاب های هارون یحیی تنها در چاپ نخستش در 15000 نسخه منتشر شد و مرتبا در حال تجدید چاپ و پر کردن کتاب خانه های کشور است.

کتاب یحیی با کمک بودجه دولتی با قیمت زیر پنج هزار تومن به صورت تمام رنگی و شیک گزینه مناسبی برای تسخیر ذهن کودکان شده است.

اگر چنین کتابی را نزد کودکی دیدید به هیچ وجه کتاب را از دست وی خارج نکنید چراکه ذهن کودک تمایل دارد چیزهای ممنوع شده را بیشتر باور کند. برای کودکان خود کتاب هایی مثل "به دنبال داروین" از نشر ققنوس یا مانند آنرا تهیه کنید.

متاسفانه ذهن کودکان دارای مکانیسمی به نام " اثر تقدم" است به این ترتیب که هرچیزی را نخست یاد بگیرد به صورت طرح واره های کلی ذهنی اش قرار میدهد و چیزهای جدید و مخالف یادگیرهای اولی را به شدت انکار میکند. 
برای همین در مورد کودکان دموکراسی علمی معنا ندارد، کودک نمیتواند دو کتاب را کنار هم قرار دهد و واقعیت را استتناج کند.

احتمال دارد خواننده این مطلب خود از کسانی باشد که تکامل را واهی میداند، از این خوانندگان محترم تقاضا داریم قبل از اینکه شعار سر دهند:

"تکامل فقط یک نظریه است!" ، "هیچ شواهدی درباره تکامل نیست!"

نه سراغ یک کتاب علمی پیچیده که سراغ کتاب زیست شناسی پیش دانشگاهی بروند! 
ذهن انسان تمایل دارد بدون شواهد به نتیجه گیری بپردازد خواهش میکنیم نخست شواهد علمی را مطالعه کنید سپس به قضاوت بپردازد.

برای اطلاعات بیشتر در گوگل سرچ کنید:
"هارون یحیی" خواهید دید که کتابهایش به صورت رایگان قابل دانلود است.
Photo

Post has shared content
:))

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
The #rubiks   Cube Solving Computer
Animated Photo

Post has shared content
سه دختر ایرانی را می بینید که همگی زیر ۳۰ سی سال سن دارند ولی هرکدام بالغ بر چند میلیارد تومان ثروت دارند.و یکی از ثروتمندان جوان به شمار می آیند.

به گزارش دانا، اولین دختر لیست ما ثریا دارابی است این فرد ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است. ثریا دارابی پیش از این با راه‌انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. در این سایت کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمزه‌ای را که هر روز می‌خورند، به اشتراک بگذارند. این سایت شاید برای خیلی‌ها حکم وقت‌گذرانی را داشته باشد اما برای پایه‌گذار آن، سودی سه میلیون دلاری داشته است.حال حساب کنید در آمد ماهیانه این دختر به پول ایران چقدر میشود.
دومین دختر امروز در لیست ما پریسا تبریزی است این فرد  پریسا تبریز به عنوان برگ برنده امنیتی گوگل شناخته می‌شود، مدیر گروه مهندسی امنیت اطلاعات گوگل است و بهبود امنیت محصولات گوگل از جمله مرورگر کروم را بر عهده دارد. یک تیم از هکرها زیر نظر پریسا تبریزی با ۲۹ سال سن برای پیدا کردن مشکلات امنیتی محصولات گوگل کار می‌کنند.و جالب است بدانید چندی پیش مدیر گوگل به تعریف از پریسا تبریزی پرداخت.
و سومین رکسانا ورزا هم به عنوان یکی از چهره‌های جوان و خلاق مایکروسافت شناخته می‌شود که مسئولیت برخی پروژه‌های مهم این شرکت را در اروپا بر عهده دارد.و یکی از ثروتمندان هست و اینکه یکی از مقامات بلند پایه در شرکت مایکروسافت است که میتوانید افتخاری برای ایرانیان باشد.
http://www.asriran.com
PhotoPhotoPhoto
2014-03-14
3 Photos - View album

Post has shared content
:)))
وراجی‌ها
مجموعه آثار استاد مسعود دهنمکی

Post has attachment
:D
Animated Photo
Wait while more posts are being loaded