Profile cover photo
Profile photo
Baran Communication Center (BaranCC)
Clearer Communication Brings People Closer.
Clearer Communication Brings People Closer.
About
Posts

Post has attachment
تفاوت های هدست تک گوش و دو گوش را بدانیم

زمانی که شما برای خرید یک هدست می روید،به دو نوع هدست برخورد خواهید کرد؛ هدست تک گوش و دو گوش

حال باید در نظر داشته باشید،این تفاوت تنها در تعداد اسپیکر های آنها نیست واین موضوع زمانی تاثیر گذار خواهد بود که شما بدانید دقیقا این هدست ها باید با محیط کاری و استفاده شما همخوانی داشته باشد در غیر این صورت شما از خرید خود راضی نخواهید بود.

بودجه خرید یکی از عوامل مهم در تهیه هدست می باشد،در خرید هدست شما به بودجه تعریف شده نگاهی دارید که در مدل های مشابه در یک هدست مدل های تک گوش ارزان تر از مدل های دو گوش هستند.

در ساعات زیادی که در کال سنتر به مکالمه می پردازید،یک هدست راحت و تاثیرگذار در کار شما می تواند کمک زیادی کند ولی گاهی شما باید برای خرید یک هدست الویت هایی داشته باشید.

نکته دیگر این است که شما باید نسبت به بخش و کارمند مورد نظر خرید را انجام دهید،هدستی که در بخش فروش استفاده خواهد شد با هدستی که در حسابداری یا منابع انسانی استفاده خواهد شد تفاوت دارد.اگر برای هر بخش هدست مختص آن بخش را خریداری کنید ممکن است بتوانید اندکی در هزینه ها صرفه جویی کرده و عملکرد کارمندان رو بهبود بخشید.

اگر به خواندن ادامه این مطلب علاقه دارید به این آدرس مراجعه کنید: https://barancc.com/differences-headset/
Add a comment...

Post has attachment
هدست باسیم بهتر است یا بیسیم

در خصوص بیسیم یا با سیم بودن هدست مهم ترین فاکتور نیاز به حرکت یا همان Mobility در محل کار است. اپراتور مرکز تماس که قرار است کلیه پاسخگویی ها را بر اساس اطلاعات موجود بر روی کامپیوتر خود انجام دهد یا بایستی اطلاعات مربوط به هر تماس و درخواست را در سیستم CRM شرکت ثبت کند به احتمال زیاد نمیتواند خیلی از میز خود دور شده و معمولا پشت میز خود ثابت است (به غیر از اوقات استراحت که در آن هنگام هم احتمالا اصلا تمایل ندارد هدست روی گوشش باشد!). برای چنین کاربری استفاده از هدست بیسیم مزیت خاصی ندارد.

در طرف مقابل سوپروایزر و یا مدیر مرکز تماس را در نظر بگیرید. این افراد ممکن است در طول روز بارها از میز خود فاصله گرفته و جهت پیگیری امور به سایر همکاران یا بخش ها مراجعه کنند. در عین حال با توجه به اهمیت و جایگاه سازمانی ایشان، احتمال اینکه تماس های مهم و فوری به ایشان متصل شود نیز زیاد است، پس بسیار مطلوب است اگر این افراد حتی هنگامی که پای میز خود نیستند نیز بتوانند به تماس های خود جواب بدهند و این امر باعث افزایش هماهنگی درون سازمانی و بیشتر از آن رضایتمندی مشتریانی که دیگر پشت خط نخواهند ماند خواهد شد.


اگر این مطلب برای شما جالب است و قصد دارید ادامه آن را بخوانید به این لینک بروید: https://barancc.com/wireless-or-wired-headset/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

هدست تک گوش یا دو گوش، مسئله این است

پاسخ به این سوال بیشتر از همه به نوع فعالیت و کاربری که شما از هدست (Headset) انتظار دارید بر می گردد، ولی بصورت کلی موارد مهمی وجود دارد که کمک می کند شما بهترین انتخاب را داشته باشید، در زیر سعی میکنیم به این موارد اشاره ای داشته باشیم.

محیط های کاری امروز بسیار شلوغ و رقابتی هستند و تماس صوتی چه از طریق تلفن رومیزی و VoIP باشد، چه از طریق تلفن نرم افزاری و SoftPhone یا اسکایپ و Skype و سایر مدیاهای ممکن، حجم زیادی از کار و ارتباطات روزانه کارمندان و پرسنل را شامل می شود.
قبل از هر چیز، اجازه بدهید به سوال معروف هدست (Headset) تک گوش (One ear) یا دو گوش (Two ears) پاسخ دهیم. تعداد گوشی هدست ارتباط نزدیکی با وظیفه پرسنل و کارمندانی که از آن استفاده می کنند و همچنین شرایط عمومی و محیطی مرکز تماس (Call Center) دارد.
به عنوان مثال، اگر کارمندان شما نیاز دارند تا در هنگام مکالمات خود با سایر همکاران نیز مشورت داشته باشند، یا مثلا مواردی را با سوپروایزر یا مدیر بخش پیگیری کنند، استفاده از مدل های تک گوش (One ear) می تواند انتخاب بهتری باشد. بصورت کلی هدست تک گوش (One ear) کمک خواهد کرد که کاربر از صداها و اتفاقات محیط پیرامون خود نیز آگاه بوده و حتی اگر لازم بود از گوش آزاد خود برای مکالمه با تلفن دیگر و گوشی موبایل خود نیز استفاده کند.

ادامه مطلب:https://barancc.com/one-ear-or-two-ear-headset/#sthash.fn9NTwrV.dpuf
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded