Profile cover photo
Profile photo
Security Consulting And Training
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty i koncesje, aby móc profesjonalnie i na najwyższym poziomie świadczyć usługi szkoleniowe oraz zajmować się dystrybucją broni i wyposażenia wojskowego. Strona http://www.scat.pl/informacje/7/Certyfikaty przybliży Państwu tę kwestię.
Photo

Post has attachment
Wchodząc na stronę: http://www.scat.pl/informacje/3/Kontakt znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe Centrum Szkoleniowego SCAT. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.
Photo

Post has attachment
SCAT specjalizuje się w organizacji kursów szkoleniowych i dystrybucją broni oraz wyposażenia i technologii o przeznaczeniu wojskowym. Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość, pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. Strona http://www.scat.pl/informacje/32/Obr%C3%B3t+specjalny przybliży Państwu szczegóły naszej oferty.
Photo

Post has attachment
Centrum Szkoleniowe SCAT wita serdecznie na swoim oficjalnym profilu Google+. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego, organizującą kursy ochronne, zawodowe, wojskowe, ochrony statku czy kurs agenta ochrony. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do poznania jej szczegółów na stronie: http://www.scat.pl/szkolenia/1/Szkolenia
Wait while more posts are being loaded