Profile cover photo
Profile photo
ATJ
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Najczęstszym problemem z jakim spotyka się ortodonta dziecięcy to niechęć dziecka do noszenia aparatu. Zobacz jak nowoczesna ortodoncja pomaga w jej przełamaniu...
Add a comment...

Post has attachment
Ortodoncja w klinice stomatologicznej to więcej możliwości!

Każdy aparat ortodontyczny w ATJ jest wykonany w profesjonalnej pracowni protetycznej z największą starannością. Plan leczenia w w razie potrzeby konsultowany jest ze specjalistami innych dziedzin stomatologii, ponieważ nasza klinika stomatologiczna zapewnia kompleksowe podejście do leczenia. Chirurg szczękowy, endodonta, periodontolog oraz najnowocześniejsza aparatura RTG pozwalają na objęcie pacjenta multidyscyplinarną opieką w ramach naszej kliniki bez konieczności poszukiwania specjalistów w innych gabinetach. Jest to duża wygoda i oszczędność czasu dla Pacjenta. Zwiększa to dodatkowo skuteczność i bezpieczeństwo leczenia ortodontycznego, ze względu na łatwość komunikacji i konsultacji planu leczenia poszczególnych Pacjentów w zespole. Najczęściej leczeniem obejmujemy całe rodzin. Dzięki kilku stanowiskom pracy możliwe jest leczenie członków rodzin w tym samym czasie, a czs się liczy!
http://www.atj-stomatologia.pl/oferta/ortodoncja/
http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt
Add a comment...

Post has attachment
Utrata zęba to zawsze duże przeżycie. Dzieci żegnają się z zębami mlecznymi, i jest to naturalny proces. Jednak przedwczesna ich utrata może mieć podobne konsekwencje, a nawet poważniejsze jak u dorosłych. Problemy z wymową- zwłaszcza jeśli dotyczy to zębów 1-3, osłabienie pozostałych zębów, przesuwanie się i utrata okolicznych zębów to tylko niektóre z następstwa utraty zęba. Zobacz więcej najczęstszych przyczyn i konsekwencji przedwczesnej utraty zębów stałych na:
http://www.atj-stomatologia.pl/blog/zobacz-powody-i-konsekwencje-utraty-zeba/
http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Implanty to bez wątpienia najdoskonalsza i najnowocześniejsza forma leczenia protetycznego. Innymi sprawdzonymi metodami uzupełnienia zgryzu na stałe bez ruchomych elementów są mosty protetyczne. Ceny są bardzo zmienne w zależności od warunków i skomplikowania zabiegu. Należy zwracać szczególną uwagę na końcowy koszt odbudowy. W wielu jednostkach podane ceny obejmują jedynie koszt wszczepienia implantu nie ujmując ceny łącznika niezbędnego do osadzenia pracy oraz odbudowy protetycznej. Może to kusić pacjenta bo cena np. 1700 zł za implant jest bardzo atrakcyjna! Ostateczne koszty potrafią nas bardzo zaskoczyć. Dlatego należy pytać o końcowy koszt zabiegu.
Zobacz inne video i więcej na:
http://www.atj-stomatologia.pl/blog/protetyka-na-implantach-a-mosty-stomatologiczne-jaka-jest-roznica/

http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt/
Add a comment...

Post has attachment
Wody smakowe to tak na prawdę słodkie napoje bezalkoholowe. Jedyna różnica z popularnymi napojami polega na ich bezbarwności! Miej świadomość co pijesz!
Wody smakowe zawierają mnóstwo dodatków, substancje słodzące (cukier lub syrop glukozo-fruktozowy), konserwanty, substancje przeciwutleniające i aromaty sztuczne, identyczne z naturalnymi (nadal sztuczne) lub rzadziej naturalne. Butelka 1,5 l wody smakowej dostarcza aż 240 kalorii, czyli około 12 łyżeczek cukru. Regularne spożywanie wody słodzonej może prowadzić do rozwoju próchnicy, nadwagi i cukrzycy typu II tak samo, jak nadmierne spożywanie słodyczy czy dosładzanych napojów gazowanych. Nadmierne spożycie cukrów oraz zakwaszenie organizmu prowadzą do rozwoju próchnicy i chemicznego rozpuszczania szkliwa. Zobacz więcej oraz jak tego uniknąć?
http://www.atj-stomatologia.pl/blog/wody-smakowe-a-zdrowie/-1 www.atj-stomatologia.pl
Co kryje woda smakowa?
Co kryje woda smakowa?
atj-stomatologia.pl
Add a comment...

Post has attachment
Nadmiar owoców może szkodzić! Zobacz których?
Owoce stanowią cenne źródło witamin i minerałów dlatego powinny być spożywane codziennie. Wiele z nich ma działanie alkalizujące i neutralizuje sok żołądkowy. Inne obniżają pH i spożywane w dużych ilościach mogą powodować szkody zdrowotne.
Czy owoce mogą niszczyć szkliwo?
Tak. Owoce (szczególnie kwaśne) spożywane w nadmiarze powodują przedłużone narażenie naszych zębów na kwasy zawarte w owocach, co może prowadzić do erozji szkliwa! Jest to często nieodwracalny proces, któremu łatwo zapobiec płucząc usta wodą. Można uniknąć erozji szkliwa stosując się do prostych zasad, o których wiedzą specjaliści. Znajdziesz je w pełnej treści artykułu na naszej stronie www (link poniżej).
Czy na diecie owocowej można przytyć?
Tak. Owoce stanowią bogate źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów, które wchodzą w szlaki metaboliczne z pominięciem ważnego etapu bramkowego! Dlatego owoce w diecie powinny być wliczane w ogólną pulę spożywanych kalorii.
Więcej na naszej stronie:
http://www.atj-stomatologia.pl/…/nadmiar-owocow-moze-szkod…/
Stomatologia ma wiele sposobów na naprawę wyglądu zniszczonych zębów: wybielanie zębów, protetyka, licówki. Dobra klinika stomatologiczna zawsze udostępnia bezpłatne konsultacje i plan leczenia.
http://www.atj-stomatologia.pl/ofe…/stomatologia-estetyczna/
http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt/
Add a comment...

Post has attachment
Łódzka Klinika Stomatologiczna Wśród Najlepszych w Polsce!
Klinika Stomatologiczna ATJ została wybrana do grona pięciu najlepszych klinik w kraju. Doceniono naszą szeroką ofertę i najwyższe standardy jakości w prowadzonym leczeniu i diagnostyce radiologicznej. Stanęliśmy w gronie tak znanych klinik jak Elektoralna Dental Clinic z Warszawy. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem w opiece nad Państwa zdrowiem. Będziemy nadal realizować naszą wizję z jeszcze większym zapałem! Zobacz artykuł o nas:
http://www.atj-stomatologia.pl/…/stomatologia-atj-w-gronie…/
http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt/
ul.Tatrzańska 61, Łódź
Add a comment...

Post has attachment
Ząb mleczny dziecka może uratować życie! Komórki macierzyste w zębach mlecznych!
Świat medycyny od kilkunastu lat jest żywo zainteresowany komórkami macierzystymi, których potencjał przekształcenia się w dowolny typ komórki (nabłonkową, mięśniową, nerwową itd.) rozbudził wielkie nadzieje na znalezienie lekarstwa doskonałego. Odkrycie komórek macierzystych w zębach stanowi swoistą rewolucję i rodzi wiele nadziei. Wartość terapeutyczna komórek pobranych z zęba nie odbiega od komórek macierzystych pobranych z innych organów.
Okazuje się, że mleczak może być więcej wart niż umieszcza wróżka pod poduszką... Może być wart życia twojego dziecka!
Kiedy takie procedury będą możliwe? Zobacz więcej:
http://www.atj-stomatologia.pl/…/komorki-macierzyste-w-zeb…/
http://www.atj-stomatologia.pl/kontakt/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded