Profile cover photo
Profile photo
Украинский дом
22 followers
22 followers
About
Posts

Post has attachment
Благодійний ярмарок «Святого Миколая»

20-21 грудня в центральній залі Українського домі відбудеться благодійний ярмарок «святого Миколая».

На ярмарку відбуватиметься продаж-виставка новорічних іграшок, подарунків, прикрас та ласощів від народних майстрів та українських виробників.

Ярмарок пройде в рамках костюмованого забігу «святого Миколая» - наймасовішого забігу країни в святкових капелюхах. Кожен учасник отримає капелюх від організаторів, адже під час дійства буде зафіксовано рекорд України у категорії – наймасовіший забіг у новорічних капелюхах. Реєстрація учасників забігу «святого Миколая»: svmykolayrun.org

Пора новорічних свят – час добра та див. Заступник гарних справ і всього, що відбувається в цей період - Святий Миколай Чудотворець, який опікується дітьми. Саме він в ніч з 18 на 19 грудня приносить подарунки великим та маленьким.
Запрошуємо Вас взяти участь у виставці-ярмарку та провести майстер-класи.

15 відсотків від продажу буде перераховано на допомогу дітям-киянам, які втратили годувальника під час військових дій в зоні АТО (за бажанням).
Участь у ярмарку: Олена Нікіфорова (067) 434 68 44

Програма ярмарку:
20 грудня:
10:00 – відкриття ярмарки
10:00 - 19:00 – видача стартових номерів учасникам забігу «святого Миколая»
11:00 – 13:00 – майстер-класи
13:00 – брифінг для ЗМІ (за участю Олега Скрипки)
14:00 – майстер-класи;
19:00 – закриття ярмарки.
21 грудня:
10:00 – відкриття ярмарки
11:00 – 16:00 – майстер-класи;
15:00 – благодійна новорічна вистава для дітей в концертній залі;
18:00 – закриття ярмарки.

Напрямки майстер-класів:
Розпис новорічних прикрас;
Листівки своїми руками;
Квілінг;
Орігамі;
Декупаж;
Миловаріння;
Подарунки з цукерок;
Декоративні дерева;
Приготування кави;
Інше.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
Благодійний концерт на підтримку Армії України

13 грудня 2014 року о 16.00 в Українському домі відбудеться великий благодійний концерт на підтримку українських військових.

Учасники концерту: популярна співачка Анастасія Приходько, народний артист України Анатолій Матвійчук, легенди 80-тих - ВІА «Лейся песня», учасниця «Дитячого Євробачення» Софія Роль та інші українські артисти.

Ведучі: Тетяна Литвинова та Дмитро Хоркін (Перший Національний).

Зібрані кошти будуть витрачені на допомогу Українському Війську.

Організатор: Мистецька ініціатива «Зігрій солдата».
Інформаційний партнер: Національна радіокомпанія України.
Телефони для довідок: (067) 781 41 42, (096) 120 78 63
Вхід вільний.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
Світова прем’єра Мар'яни Садовської та Марка Токара

7 грудня о 14:00 в концертній залі Українського дому відбудеться спеціальний концерт нового проекту всесвітньо відомої співачки Мар'яни Садовської та контрабасиста Марка Токара.
Пісні на поетичні тексти письменника Сергія Жадана та поетки Любові Якимчук музиканти зіграють у рамках проекту «2014» (4 жіночі голоси+4 контрабаси), у такий спосіб збираючи кошти для проведення джазових концертів на сході України.

Нова, сповнена глибокого драматизму, тремкої ніжності і піднесення програма постала із співпраці всесвітньовідомої української співачки Мар’яни Садовської, джазового контрабасиста Марка Токара, львівських музикантів та етнічно-експериментального тріо «КУРБĀСИ». Участь у закритому концерті візьмуть контрабасисти Марк Токар, Іван Огар, Володимир Бедзвін, Артем Каменков. Співатимуть Мар'яна Садовська та «Тріо КУРБĀСИ» з львівського Театру Курбаса: Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, Мирослава Рачинська.

4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана і Любові Якимчук обіцяють стати непересічним явищем в новій українській музиці. Цього вересня у Львові на акції «20 обертів» (20-літті «Дзиґи» та компанії «Троттола») співачка Мар’яна уже презентувала перші пісні нового драматичного і експресивного проекту. Почути і пережити пісні нової програми львів’яни зможуть у грудні на фестивалі «Jazz Bez», а кияни — на світовій прем'єрі у Києві.

Запрошення на відкриту репетицію світової прем'єри октету Садовської і Токара неможливо придбати чи отримати в подарунок. Єдиний шлях — підтримка проекту «Jazz Bez: Музика Свободи на звільнених територіях Сходу». Зробити це можна, здійснивши благодійний внесок від 100 гривень на платформі «СПІЛЬНОКОШТ»: https://biggggidea.com/project/858/ У такий спосіб музиканти намагаються підтримати творення нової мистецької атмосфери у Слов'янську і Краматорську (ініціатива фестивалю JazzBez). Є ще два шляхи. Можна переказати кошти на банківську картку 5168 7572 6745 6202 (Volodymyr Beglov) або придбати запрошення безпосередньо при вході до Українського Дому, вкинувши кошти до спеціальної скриньки.

Довідка:
Концерти на звільнених українських територіях дадуть кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. Вхід на події у Слов'янську і Краматорську буде повністю безкоштовним. Також організатори «ДжазБезу» власним коштом приймуть у Львові 10 музикантів з території АТО, щоб вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи та взяти участь у джем-сейшенах. Наступного року ці музиканти розвиватимуть джазове середовище та творитимуть фестиваль у Краматорську та Слов’янську.
Організатори Фестивалю Jazz Bez:

Мистецьке об'єднання «Дзиґа», Генеральне консульство республіки Польща у Києві, Польський Інститут /Київ/, Goethe Institut, Jazzva Club /Kyiv/, Інститут Актуального Мистецтва, Transkultura Foundation, Посольство Бельгії в Україні.
Сторінка фестивалю «Jazz Bez»: http://dzyga.com/jazzbez
Поважай себе – слухай джаз!

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
«Права людей з обмеженими можливостями після Майдану – декларація та реальність»

3 грудня 2014 р. у прес-центрі Українського Дому (вул.. Хрещатик, 2) о 10:30 відбудеться прес-конференція «Права людей з обмеженими можливостями після Майдану – декларація та реальність», присвячена Міжнародному дню інвалідів. Прес-конференція організована Всеукраїнською організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та ГО «Фундація «Вища школа професійної політики».

Що таке права інвалідів, і чи вони відрізняються від прав людини взагалі? Як можна бути невидимою жертвою дискримінації? Що таке державний обов`язок і чи виконує його Україна? Якими є національні та міжнародні механізми захисту прав людей з обмеженими можливостями? Що змінилося після Майдану? Саме цим темам – правам людини і обов`язкам держави – присвячена тема зустрічі з журналістами.

Запрошуємо Вас обговорити проблеми рівності, доступності та недискримінації, а також кроки, які повинна зробити держава.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
VII Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України» за підтримки Громадської організації «Розбудова» проводять VII Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «На крилах надії» та виставку виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Заходи проводяться:

3 грудня – о 10:00 відбудеться відкриття виставки, з 11:00 – почнуться сценічні виступи і триватимуть до 18:00.
4 грудня – з 11:00 до 17:00 години триватимуть сценічні виступи та виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, з 17:00 до 18:00 відбудеться церемонія відзначення учасників фестивалю Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Місце проведення: Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім», вул.. Хрещатик, 2, м. Київ.
Програмою передбачено – сценічні виступи співаків, танцюристів, музикантів, поетів та композиторів, на виставці будуть представлені унікальні вироби народних умільців з вадами здоров`я зі всіх куточків України – близько 200 учасників з 23 регіонів держави віком від 10 до 80 років.

На захід запрошуються представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, Фонду соціального захисту інвалідів, Департаменту культури КМДА, депутати ВР України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, засоби масової інформації України.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДАЙ МИРУ ШАНС»

8 грудня 1980р. в місті Нью-Йорк від руки вбивці трагічно загинув Джон Леннон ( John Lennon ) - видатний музикант і поет, засновник легендарної групи 
"The Beatles".

Джон залишив свій яскравий слід не тільки як геніальна творча особистість, але і як послідовний борець за мир, свободу та особисну гідність - проти агресії та наруги над правами людини. Достатньо згадати такі відомі твори Майстра як "Imagine", "Power To The People" ,"Give Peace A Chance" та інші, що стали згодом своєрідними музичними маніфестами.

Для України ці теми сьогодні актуальні як ніколи. Адже наша країна потерпає від зовнішньої агрессії та спровокованого нею внутрішнього терроризму. У ці дні, традиційно, весь світ відзначає Memory Day of John Lennon відповідними соціальними та музичними подіями. Не залишилась осторонь і Україна.
Отож, 7 грудня в приміщенні Українського дому та за його безпосередьої підтримки відбудеться акція-концерт GIVE PEACE A CHANCE (Дайте миру шанс), організованної Благодійним фондом "Мир і Ко", Спілкою звукорежисерів України та івент-агенцією "Nova Січ" та за безпосередньою підтримкою небайдужих артистів.

З 17.00 Вас очікує програма за участю Лауреатів конкурсу «Yellow Submarine», солістів оперного театру, відомих музикантів-віртуозів Романа Гриньківа, Кирила Стеценка, Володимира Соляника, Юрія Товстогана, блискучої вокальної групи JazzeX, гуртів New Song, Арт-студії Red Song, учасників груп "Кобза" та "Фата Моргана". Очікується Beatles Battle між гуртами - учасниками. А на закінчення - виступ "ветеранів" українського року (групи" CD Band та друзі"). Зібрані кошти будуть використані для допомоги солдатам АТО, біженцям та постраждалим. Чекаємо всіх небайдужих.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
Новорічна ялинка. Пригоди козаків у Китаї

Український дім продовжує унікальну традицію – Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу. В цьому році на вас чекає таємничий Китай!

Наша новорічна історія перенесе глядачів до казкового Китаю, в Царство Дракона. Злий та підступний Дракон Нянь викрав символ наступного нового року - синю козу, щоб всі наступні роки були тільки роками Дракона. І тільки українським козакам, які приїхали в Китай за шовком, та їх новому другу Панді під силу здолати Дракона.,

Неймовірні пригоди чекають на наших героїв. Глядачі пізнають таємниці майстрів кунг-фу, народні китайські танці та разом з героями казки дізнаються про те, що таке справжня дружба та як разом подолати зло.

Ця захоплююча, неймовірно красива та мудра казка стане найкращим подарунком для дітей у святкові дні. Вистава наповнена містичним Сходом, китайськими традиціями та яскравими кольорами піднебесної.

А до початку Новорічного дійства (за 45 хвилин до вистави) діти поринуть в атмосферу незабутнього свята - анімаційні заходи, яскраві ігри та хороводи, майстер-класи, захоплюючі змагання, конкурси та веселі динамічні ігри, чайна церемонія, новорічний ярмарок.

Організатор свята ДП «Український дім»

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua/
Photo

Post has attachment
Всеукраїнська виставка каміння

28-30 листопада в Українському домі проходитиме Всеукраїнська виставка каміння.

Виставка стане в нагоді тим, хто заздалегідь готується до новорічних свят та вирішує одвічне питання: «що подарувати близькій людині?». А тим, хто бажає задовольнити свої естетичні потреби, пропонуємо обрати продукцію від найкращих майстрів по коштовному камінню.

На виставці будуть представлені авторські ювелірні прикраси, колекційні мінерали, каміння з оздоровчими властивостями, бурштин, видобутий на теренах України, скам’янілості від експертів-палеонтологів, сувеніри та багато іншого.

Виставка об’єднує в собі майстрів з усіх областей України, що гарантує нашим відвідувачам розмаїття, колорит і незабутні враження.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua
Photo

Post has attachment
Презентация музейной экспозиции «Народная война»

25 ноября 2014 в 11.00 в большом зале Украинского дома состоится презентация музейной экспозиции «Народная война» и Первого тома Сборника документов «Чекистское досье оккупированной Украины». Организаторами мероприятия является Всеукраинская правозащитная организация «Мемориал» имени Василия Стуса и ее Киевская организация.
Экспозиция «Народная война» представляет собой комплекс документальных и фото-материалов, выполненных на украинском и английском языках.

Автор и руководитель проекта - Роман Круцик, известный исследователь, почетный председатель Киевской организации Всеукраинской правозащитной организации «Мемориал» имени Василия Стуса.

В экспозиции впервые комплексно представлены материалы и статистические данные, отражающие антибольшевистское сопротивление на территории Приднепровской Украины в 1917-1930-х годах. Освещены массовые крестьянские выступления и вооруженные восстания, возникавшие в рамках борьбы против коммунистической оккупации, деятельность подпольных организаций и повстанческих отрядов против террористической и преступной социально-экономической политики советского режима.

Большой интерес представляют архивные документы о военной оккупации Украины Россией. В документах содержится статистика о количестве российской оккупационной армии и различных ее подразделений, а также названия банков, которые обеспечивали финансовыми ресурсами российских оккупантов.
При создании экспозиции использованы материалы государственных и отраслевых архивов СБУ восемнадцати областей Украины. Всего обработано 238 фондов и 1325 дел. Привлечено более 300 фотоснимков из Центрального государственного кино- фото- архива Украины им. С. Пшеничной и других архивных учреждений. В экспозиции представлено много неизвестных архивных документов.

Выставка «Народная война» продлится до 30 ноября. Время работы с 10.00 до 18.00. Вход свободный.

«Чекистское досье оккупированной Украины» - сборник уникальных материалов подготовлен Киевской городской организацией Всеукраинского «Мемориала» им. Василия Стуса и Общественным институтом исторической памяти.
В трех томах сборника представлены фотокопии более 3000 документов, так называемых «Паспортов областей Украины». Еще до 2009 года эти материалы были засекречены и находились исключительно в служебном использовании.

#Український #дім , офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua
Photo

Post has attachment
«Люди Майдана» в Украинском доме Выставка к годовщине судьбоносных событий.

В Украинском доме открывается выставка американского фотохудожника Сергея Мельникофф «Люди Майдана», приуроченная к годовщине революции.

Прошел год с событий незабываемого Майдана. Для страны это был не просто год. За это время изменились не только политическая власть и вектор развития государства, но также изменилась ментальность народа, который смог показать способность и желание защищать свои права, свободу и будущее. Фотопоказ выставки под открытым небом «Люди Майдана», приуроченный к этим событиям, начнется 21-го ноября в Украинском доме.

Вернисаж «Люди Майдана» насчитывает более сотни уникальных широкоформатных фотографий, выполненных во время народного противостояния.

Автор выставки - американский фотограф с украинскими корнями Сергей Мельникофф, известный миру своими высокохудожественными пейзажными снимками под лаконичным псевдонимом MFF.

Выставка расположена перед Украинским домом и доступна осмотру всеми желающими 21-23 ноября.

#Український #дім, офіційний сайт: http://www.icc-kiev.gov.ua
Photo
Wait while more posts are being loaded