Profile cover photo
Profile photo
Imazhe Shqip
130 followers -
Imazheshqip - Satirical Images -
Imazheshqip - Satirical Images -

130 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Era e Çizmes shkon deri në Amerikë!!? Bebe Rexha zhduk nga Instagrami ‘fjalët e mëdha’ për Monika Kryemadhin
Këngëtarja me famë
botërore Bebe Rexha me sa duket është penduar për “fjalët e mëdha”, që shkroi
për Monika Kryemadhin. Pak ditë më parë ajo
publikoi një postim, ku vlerësonte kushurirën për guximin dhe arritjen e
depërtimit të daljes nga mentaliteti shqipt...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Dridhe Like, dridhe Like ...
Vota në OKB/ Si gënjeu Ilir Meta në letrën për
Donald Trump Pakënaqësia që provokoi
vota e Shqipërisë në OKB kundër zhvendosjes së ambasadës amerikane në
Jeruzalem, arriti kulmin me letrën e Presidentit Ilir Meta për Donald Trump. Me
sinqeritetin e panatyrs...

Post has attachment

Post has attachment
Cim Peka - Synet
Çim Peka - Synet       *

Post has attachment
Lexoni lajmet vetëm te Syri o milet
dhe mos e luni hiç prej venit ...

Post has attachment
Syri.net
Lexoni lajmet vetëm te Syri o milet dhe mos e luni hiç prej venit vetëm këtu rrenat bëhen realitet Te Syri.zen – Syri i Peshkaqenit!       *

Post has attachment
Lavdrim Muhaxheri ...
O djemo iso më mbani u vra Lavdo Kapetani Gjyle hodhi Amerikani S’ju gjend
nami As nishani. . O djemo iso më mbani Për lesh
vate Kapetani I kish fryrë Në vesh
shejtani Vate dëm Muhojarani. . Dhe nashti Të tjerat
dihen Bie Lavdua Dhjetra
ngrihen Do gjëmonen ...
Wait while more posts are being loaded