Profile cover photo
Profile photo
Veron Reklam
About
Posts

Post has attachment
Google AdWords eğitimi ile Arama motoru pazarlamanın temel taşlarından biri olan Google AdWords reklamlarında ürün veya hizmetinizin reklam kampanyalarının kurulumunu ve sonrasında optimizasyon gereksinimlerini kendiniz gerçekleştirerek potansiyel müşterilerinizi hedefleyen, yatırım getirisi yüksek reklam kampanyaları yayınlayabileceksiniz. Detaylı bilgi için http://444click.com ziyaret ediniz.
Add a comment...

Post has attachment
Google reklam fiyatlarının diğer reklam mecraları ile kıyaslandığında daha düşük olmasının en önemli nedeni reklamlarınızın kampanyanıza ekli anahtar kelimeler yazılarak Google arama sonuçlarında görüntülendiğinde değil yayınlandığı sırada kullanıcılar tarafından tıklandığında ödeme yapacak olmanızdır. Detaylı bilgi için http://444click.com ziyaret ediniz.
Add a comment...

Post has attachment
Reklam Önizleme Aracı ile anahtar kelimelerinizi gösterim almadan ve reklam performansınızı etkilemeden normal bir Google arama sonuçları sayfasındaki gibi arayabilir vede en doğru
şekilde reklamlarınızın sıralamasını kontrol edebilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.444click.com ziyaret ediniz.
Add a comment...

Post has attachment
Adwords Kelime Aracı, yeni Arama Ağı reklam kampanyaları oluşturmaya veya mevcut kampanyaları genişletmeye yönelik Google'ın kullanıcılarına sunduğu ücretsiz bir Google AdWords aracıdır. Detaylı bilgi için http://444click.com ziyaret ediniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded