Profile cover photo
Profile photo
NETbloger
212 followers -
WordPress, SEO (Pozycjonowanie), Marketing - Porady & Wskazówki
WordPress, SEO (Pozycjonowanie), Marketing - Porady & Wskazówki

212 followers
About
Posts

Witam wszystkich w naszej społeczności! 

Cieszę się, że coraz więcej wspaniałych osób dołącza do nas ;) Jeśli jesteś tutaj nowy/a - możesz napisać kilka słów o sobie (takie mini "auto-promotion").

Utworzyłem sporo zakładek, lecz jeśli nie będziesz wstanie zaklasyfikować swojej wypowiedzi do utworzonych kategorii - zawsze możesz skorzystać z ogólnej zakładki Dyskusja

Zachęcam do gorącej dyskusji! ;)

P.S. Mam nadzieję, że nikogo nie przestraszyłem "regulaminem"... Został stworzony na wypadek pojawienia się "sekty hejterów", itp. tworów ;)

Post has attachment
Pod koniec stycznia Google mocno zamieszało w SERPach. Jeśli chodzi o nasze polskie strony, żadna nie wypadła, większość rankingów poszło w górę. Jednak przyznam się, że odzyskiwałem i odzyskuję wiele stron z banów, także jeśli ktoś ma problem, proszę śmiało pisać.

Jesteśmy tutaj, aby sobie pomagać ;)

Widzę, że do społeczności dołączają również osoby z branży SEO, także one również mają sporo doświadczenia. +Magdalena Brod - gratuluję blogów - szczególnie tego o języku polskim  - korzystam często ;)

P.S. Lubię takie zakończenie sprawy, jak na zdjęciu...
Photo

Post has attachment
Subskrybuj Powiadomienia Email o Poradach & Wskazówkach na temat WordPressa, Marketingu oraz SEO (Promowania/Pozycjonowania)

Zobacz poniższe wideo:
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded