Profile cover photo
Profile photo
Kiszeczka
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zdrowe mięso zawsze ma kolor intensywny, nigdy ciemny ani przygaszony, przypominający brudną czerwień. Najlepsza wołowina charakteryzuje się kolorem krwistoczerwonym, wieprzowina powinna być różowa, a kurczak jasnoróżowy. Dobrą cielęcinę rozpoznamy natomiast po różowawo czerwonej barwie. Po najlepsze wyroby wędliniarskie zapraszamy do naszych warszawskich sklepów: http://www.kiszeczka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W produkty na grilla warto zaopatrywać się u cieszących się wieloletnim zaufaniem firm z tradycją! Chociaż ich ceny są zazwyczaj nieco wyższe, na takich zakupach zyskuje się coś znacznie cenniejszego - gwarancję najwyższej jakości i niezwykłego smaku bez chemicznych dodatków. Wiejskie kiełbasy oraz inne wędliny dostępne w naszej ofercie: http://www.kiszeczka.pl/ są wyjątkowo smaczną, naturalną i zdrową propozycją posiłku prosto z rusztu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polskie warunki klimatyczne oraz duża powierzchnia użytków zielonych, pozwalają na chów bydła w naturalnym środowisku. Spełnienie wysokich standardów ekologicznego chowu gwarantuje uzyskanie dobrej jakości wołowiny. Rodzima wołowina, dostępna w ofercie naszego sklepu: http://www.kiszeczka.pl/ jest mięsem o wysokiej jakości i zdrowotności, po które coraz częściej sięgają Polacy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komponując atrakcyjne menu, powinniśmy zwrócić uwagę na wiele czynników. Przede wszystkim, prócz własnego gustu, warto uwzględnić upodobania swoich gości. Nawet popularne dania z wykorzystaniem naszych tradycyjnie produkowanych mięs i wyrobów wędliniarskich: http://www.kiszeczka.pl/ mogą zostać wyjątkowo przyrządzone i podane!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnich latach grillowe menu wzbogacono o wiele nowych dań. Mimo panującej mody na zdrowe i lżejsze dania, najpopularniejszą potrawą z grilla wciąż pozostaje tradycyjna kiełbasa. Jest łatwa w przyrządzeniu – od razu podzielona na porcje i odpowiednio doprawiona, wymaga jedynie położenia na ruszcie. Na rynku jest wiele rodzajów kiełbas idealnych na grilla, które z powodzeniem zajdziecie w naszej ofercie: http://www.kiszeczka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mięso wołowe jest bardzo wartościowe ze względu na niską zawartość tłuszczu i bogate walory smakowe! W Polsce spożycie wołowiny nie jest popularne, jednak za granicą – wprost przeciwnie. Polska wołowina jest tam chętnie kupowana, ponieważ jest tańsza, niż w innych krajach. Nasza firma: http://www.kiszeczka.pl/ oferuje Państwu najlepszą wołowinę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tradycyjne wyroby wędliniarskie odznaczają się pięknym wyglądem, intensywnym zapachem i niepowtarzalnym smakiem! Tylko kiełbasa przygotowywana według tradycyjnych receptur zadowoli Państwa gusta smakowe. Swojskie wyroby zawierają dużą ilość mięsa i dzięki temu są bardzo sycące. W naszej bogatej ofercie: http://www.kiszeczka.pl/ każdy znajdzie wyrób spełniający jego oczekiwania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mięso i wędliny to najbardziej sycące składniki naszej diety, a wybierając je, warto odwiedzać miejsca z tradycjami! Czasem wyroby wędliniarskie okazują się małowartościowe i pozbawione smaku. Dlatego warto postawić na swojskie wędliny z naszych sklepów: http://www.kiszeczka.pl/ które są produktem wysokiej jakości, przygotowanym przez profesjonalnych producentów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żadne danie nie będzie idealne, jeśli przyrządzając je nie sięgniemy po najlepsze składniki! Schab przeznaczony na pieczeń nie może być chudy. Przy wyborze kawałka odpowiedniego do naszej potrawy zwróćmy uwagę, aby był otoczony niewielką warstwą tłuszczu. Dlaczego? Aby uchronić całą naszą pieczeń przed wysuszeniem. Odpowiednie produkty wysokiej jakości znajdziecie w naszej ofercie: http://www.kiszeczka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Steki królują głównie na amerykańskich stołach i zajadają się nimi głównie mężczyźni. Również do polskiej kuchni na dobre zagościł ten kawałek soczystej wołowiny. Wszyscy orientują się w kwestii jego przyrządzenia – może być krwisty, średnio bądź bardzo wysmażony. Jak wybrać najlepsze mięso na stek? Polecamy wizytę na naszej stronie: http://www.kiszeczka.pl/ gdzie znajdziecie odpowiedź!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded