Profile cover photo
Profile photo
وایمند تجارت شمال
About
Postsشرکت وایمند تجارت شمال در زمینه ی فروش عمده و خرده ی پروفیل های آلومینیومی شیاردار و یراق آلات مربوطه و هچنین اسمبلینگ و تولید فریم های آلومینیومی بر اساس نیاز مشتری و ارائه ی مشاوره در زمینه ی تولید این فریم ها فعالیت می کند.
Add a comment...

درباره وایمند شاپ

مهندسی فروش


تولیدکنندگان در هر صنعت، با نیازهای متعددی مواجه می باشند. دسترسی سریع و در هر زمان به پکیج اطلاعاتی قطعات و تجهیزات موجود در بازار شامل نقشه ها، دیتاشیت ها، قیمت و شیوه های استفاده می باشد. در صورتی که در فروش هر محصول این راهنمایی مناسب در اختیار خریدار قرار بگیرد آن را مهندسی فروش می نامند. شرکت وایمند تجارت شمال به شماره ی ثبت 506494، با نیروهای با تجربه و مهندسی خود در جهت نیل به این هدف، سایت وایمند شاپ را راه اندازی نموده و تلاش دارد تا سهمی هرچند ناچیز در کمک به تولیدکنندگان عزیز جهت تامین نیاز فنی قطعات مورد نیازشان داشته باشد. بدین منظور مهندسین و تولیدکنندگان گرامی می توانند با ارسال پیام و یا ایمیل سوالات خود را در حوزه ی محصولات عرضه شده در این سایت با ما در میان گذارند تا در حد توانایی کارشناسی خود، این عزیزان را راهنمایی کنیم.
تخصص ما چیست؟


هر دستگاه (مانند تولید قوطی سازی ، چاپ ، کانوایر و...) و یا تجهیزاتی (مانند تابلو برق و رک های مخابراتی) نیازمند سازه ای (استراکچر) است که آن را در بر گیرد که علاوه بر محافظت از محتویات حساس داخل آن مانند موتورها و مدارهای الکتریکی استحکام مناسب را برای کل تشکیلات ایجاد می کند. این سازه ها می تواند شامل پروفیل های آهنی، آلومینیومی، ورق و حتی جوب باشد. بدون شک هر کدام از این سازه ها مزایا و یا معایبی دارد که بسته به نیاز و شرایط می توان از آن ها استفاده کرد. مجموعه ی وایمند تجارت شمال متخصص در زمینه ی مشاوره، ساخت و اسمبلینگ سازه های پیش ساخته ی آلومینیومی با استفاده از پروفیل های شیاردار آلومینیومی و همچنین یراق آلات مربوطه است.


شیوه ی دریافت کالا و راهنمایی از ما


برای دریافت مشاوره می توانید علاوه بر تماس تلفنی با دفتر شرکت وایمند تجارت شمال از طریق ارسال پیام نیاز خودتان را با ما در میان گذارید. پس از آن که کالای مورد نظرتان را یافتید می توانید با اضافه کردن آن به سبد خرید منتظر تایید سفارش خودتان در سایت و تماس کارشناسان ما باشید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded