Profile cover photo
Profile photo
سهراب ارژنگ
4,233 followers
4,233 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
سخنی کوتاه با خوانندگان گرامی:

نگارنده نه بهائیم و نه به هیچ یک از ادیان ابراهیمی و یا ادیان دیگر جهان باور دارم. مذهب و دین من انسانیت و خردمندی است. من نگارنده به همه افراد روی زمین به چشم انسانیت و برابری نگاه می کنم و امتیازی را از کسی بر دیگری سوای انسان تر و خردمند تر نمی دانم.
نگارنده بر این باورم که همه ادیان جهانی تراوش مغز و اندیشه انسان ها است و کوچکترین ارتباطی به خدای ناشناخته و بی وجود ندارد. خدائئ که جز جور و ستم، تبعیض و بی رحمی او در جهان ، برای انسان ها و حتی جانوران چیزی دیده نشده است.

Post has shared content
چرا زبان عربی در ایران خریدار ندارد؟

دلیل یاد نگرفتن زبان عربی در آموزشگاهها و حتی دانشگاههای ایران را باید نفرت و بیزاری ایرانیان از تجاوز خصمانه و جنایت بار عرب های ۱۴ سده پیش و ویران و نابود کردن این کشور در این دوران طولانی تاریخی دانست. هنوز هم عربها به خاک و ثروت ایران چشم طمع دارند و در کناره خلیج فارس با ایرانیان مقیم آن کشورها، مانند بردگان و حیوانات رفتار می کنند. در حالی که زبان های سخت اروپائی مانند اسپانیولی، آلمانی، فرانسوی و ایتالیائی به آسانی برای ایرانیان مورد پذیرش بوده و آنهائی که یکی از این زبانها را به عنوان زبان خارجی انتخاب کردند به خوبی و آسانی توانستند گرامر پیچیده آن را فراگرفته و به گفتگو پردازند.

Post has shared content
نزدیک به ۳۸ سال پیش وبا و طاعونی از سوی آخوندهای بی شرافت و بی فرهنگ سرتاسر مملکت ما را فراگرفت که دامان بسیاری از مردم به ویژَه زنان، جوانان، و کودکان مارا در بلا و مصیبتی ناگفتنی به آتش کشید، نسلی را سوزاند و خاکستر کرد.خامنه ای و فامیل جنایتکارش که روی چنگیز، هیتلر، استالین، پینوشه و دیگر جلادان تاریخ را سپید کرده و هرکدام از اعض‍اء این خانواده، درنده خوی جلاد و ستمگری بیرحم و خون آشام به شمار می آید.
شوربختانه، من نگارنده دوران پیری وناتوانی را می گذرانم و یارای جنبش و حرکت ندارم تا بتوانم گامی در راه مبارزه وسرکوبی آخوندهای شیاد و غارتگر برداشته و دست کم چند تن از این هیولاها را به جهنم فرستم. یقیناً این دیگر وظیفه ملی و میهنی جوانان برومند و سلحشور میهنمان است که آتش به جان این فاسدان و دزدان بیاندازند و کشور ویران شده امان را نجات بخشند.
Wait while more posts are being loaded