Profile cover photo
Profile photo
Ajud & Käed Lahendused
3 followers -
Personaliotsing, värbamine, personalivalik, kandidaatide valik, kandidaatide ja töötajate hindamine, värbamisabi ja värbamisalased konsultatsioonid.
Personaliotsing, värbamine, personalivalik, kandidaatide valik, kandidaatide ja töötajate hindamine, värbamisabi ja värbamisalased konsultatsioonid.

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Millega tasub tänastel noortel karjäärivalikuid tehes arvstada? Artikkel käsitleb teemat tehisintellektiga (AI) seoses, aga antud kontekstis on tegemist pigem masinõppega (ML) või tehisintellekti mõistes kitsa tehisintellektiga (ANI - Artificial Narrow Intelligence). Tehnisintellekti arengu järgmine staadium - Üldine tehisintellekt (AGI - Artificial General Intelligence) - on võimeline üle võtma ka keerukaid, seni vaid inimesele jõukohaseid ameteid (teadlased, insenerid jms) rääkimata AI kolmandast generatsioonist superintellektist (ASI - Artificial Superintelligence), mille mõju meie elule ja maailmale ei oska me ette kujutadagi.
http://www.ituudised.ee/uudised/2018/12/13/teadlased-soovitavad-5-tulevikukindlat-karjaarivalikut
Tehisintellekti tulek, eriti selle teise astme AGI saabumise mõju saab ühiskonnale olema suurem ja pöördelisem kui 19.sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse tööstus-tehniline revolutsioon.

Kes tehnisintellekti vastu sügavamat huvi tunneb, soovitan lugeda asjaga päris süvitsi minevat kaheosalist inglise keelset artiklit (I osa siin https://waitbutwhy.com/2015/01/artificial-intelligence-revolution-1.html ja II osa siin https://waitbutwhy.com/2015/01/artificial-intelligence-revolution-2.html). Need artiklid sisaldavad omakorda viiteid teistele artiklitele ja paarile raamatule (Nick Postrom, Superintelligence: Paths, Dangers, Strategies; Ray Kurtzweil, The Singularity is Near), millest antud artikkel ainest ammutab.
Add a comment...

Post has attachment
Hea ülevaade/kokkuvõte töötajate motivatsiooni ja pühendumist määravatest teguritest organisatsiooni juhtimise aspektist. Lühidalt - hoia oma töötajaid kursis ettevõttes toimuvaga, mis esmapilgul ehk ka otseselt nende töösse ei puutu.
https://www.aripaev.ee/uudised/2018/08/10/koolitaja-lolli-juhi-tottu-saab-igast-kumnendast-tootajast-vastutootaja
Add a comment...

Post has attachment
Veidi mõtteainet tööandjatele. Päris kõigega artiklis tooduga ei saa 100% nõustuda, aga eks asjad olegi suhtelised ning sõltuvad konkreetsetest olukordadest, võimalustest ja muudest aspektidest.
http://www.bestsales.ee/uudised/2018/11/20/miks-sinu-muugitootajad-lahkuvad
Add a comment...

Post has attachment
Mida tasub kandideerijatel (ja mitte ainult neil) kõrva taha panna, kirjutab oma blogipostituses lühidalt Mihkel Raud.
Üks asi on kapi puhastamine luukeredest, soovitan aga mõelda, kas on ülepea mõtet kergekäeliselt kellegi sõimamise, oma läbupiltide avaldamise ja muu sellisega luukeresid tekitada. Ehk proovidagi olla ja saada paremaks inimeseks, kes ei pea öeldu ja tehtu pärast reeglina häbi tundma?
https://tele2.ee/blogi/raudvara/vihakirjad
Add a comment...

Post has attachment
Tähtajaline töö arvutiga sina peal olevale sõbralikule ja koostööaltile müügiassistendile Pärnumaal Lavassaare alevikus.
https://bhsolutions.eu/muugiassistent-2
Add a comment...

Post has attachment
Hei, auto või traktori alase lõpetatud eriharidusega ning nende remondi või hoolduskogemusega tegija! Meie Tallinna kesklinnas ja Ülemistel Peetri külas asuvasse ülevaatuspunkti on oodatud tööle tehnoülevaataja. Tule ja anna oma panus meie liikluse turvalisemaks muutmisse!
https://bhsolutions.eu/tehnoulevaataja-tallinnasse/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
B&H Solutions OÜ kliendiks on regiooni suurimaid tööriistade, ehitustehnika, ehitus- ja töösusseadmete rendiettevõte STORENT OÜ, mis opereerib 22 rendipunkti üle Baltikumi pakkudes laia valikut tööriistasid ja seadmeid alates käsitööriistadest kuni suurte…
Add a comment...

Post has attachment
Tead, et oled müügitöös hea, sest oled ennegi edukalt müünud või tunned, et võiksid selles olla hea, sest sa ei karda võõrastega kontakti luua ja sihiteadlikult suhelda? Sulle sobib liikuva iseloomuga müügitöö asukohaga Pärnus? Kui nii, siis vaata lähemalt https://bhsolutions.eu/muugijuht-muugiesindaja-2
Add a comment...

Post has attachment
Intrigeeriv problemaatika seoses masinõppe (ML) ja tehnisintellekti (AI) rakendamisel kandidaatide automaatseks selekteerimiseks. Nimelt on seni loodud lahendused kippunud diskrimineerima nii sooliselt kui ka ealiselt ja võivad seda teha ka rassiliste tunnuste alusel. Samas heidab artikkel valgust põhjusele, miks see nii on.
http://fortune.com/2018/10/10/amazon-ai-recruitment-bias-women-sexist/
Fortune
Fortune
fortune.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded