Profile cover photo
Profile photo
Mag Serwis RTV Elektronika
11 followers
11 followers
About
Posts

Od LIPCA oferujemy bezpłatne użyczenie sprzętu RTV na czas naprawy! Jeśli nie wyrobimy się w ciągu 3 dni roboczych z naprawą telewizorów, amplitunerów lub projektorów to otrzymasz od nas sprzęt zastępczy!

Post has attachment
Jakiej marki telewizor posiadają Państwo w swoim domu?
-
votes visible to Public
Poll option image
LG
Sony
Philips
Panasonic
33%
Samsung
33%
LG
33%
Sony
0%
Philips
0%
Panasonic

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do serwisu.
Photo

Post has attachment
Dobre wiadomości z rynku RTV i AGD! Otóź, zgodnie z nową ustawą o prawach konsumenta z dnia 25.12.2014r., jeżeli zepsuje się Wam sprzęt na gwarancji po raz pierwszy, to producent ma obowiązek wymienić go na nowy lub naprawić, jeżeli zdarzy to się po raz drugi to mamy prawo żądać ZWROTU GOTÓWKI! Naszym zdaniem musi za tym pójść wzrost cen sprzętów, co z kolei może się przełożyć na lepszą jakość produkowanych sprzętów... Jeszcze 5 lat temu, przeciętny telewizor 40 calowy kosztował 3-4 tys. zł. - dziś kosztuje o połowę mniej... Myślicie, że producenci świadomie zrezygnowali z 50% przychodów? To wyścig o jak najniższe ceny spowodował masową, chińską produkcję a co za tym idzie dramatyczną jakość części, z których zbudowany jest sprzęt... Klienci dostarczają nam piękne, nowoczesne 50-60 calowe odbiorniki LED Smart TV, które od razu po zakończeniu gwarancji ulegają uszkodzeniu... Jeszcze kilka lat temu LCD/Plazmy działały bezproblemowo 5-8 lat i nie trzeba było dokupować żadnych przedłużonych gwarancji! Zapraszamy do lektury artykułu:
http://www.agdmaniak.pl/21722/zwrot-pieniedzy-wadliwy-towar/

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą telewizji satelitarnej NC+. Oferta 130 kanałów + HBO + CANAL+ za jedyne 59,90! Wystarczy okazać rachunek innego operatora, nie starszy niż 3 miesiące, aby otrzymać również antenę satelitarną wraz z montażem za 1 zł.
Photo
Photo
2014-03-24
2 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded