Profile cover photo
Profile photo
Pozłotnictwo Barbara Sałańska oprawa obrazów, ramy stylizowane, renowacje
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Złocenie sztukaterii oraz złocenie liter w kamieniu to także zakres naszych usług. Wykonując wszelkie czynności pozłotnicze jesteśmy bardzo uważni oraz z najwyższą starannością zajmujemy się każdym detalem. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą pracownią odsyłamy na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji oraz dane kontaktowe: http://elis.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wspominaliśmy Państwu, że podczas naszej wieloletniej działalności mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla słynnych malarzy zarówno polskich, jak i zagranicznych? Naszymi Klientami byli też kolekcjonerzy sztuki oraz działacze kultury. Celem, do którego zawsze dążymy w naszej pracy jest zadowolenie Klientów. Osiągamy to poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie. http://elis.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lustra, obrazy czy zdjęcia oprawione w ręcznie zdobione ramy zyskują bardzo efektowny wygląd i stają się niezwykle oryginalną ozdobą. Jeśli lubią Państwo otaczać się pięknymi przedmiotami, koniecznie sprawdźcie ofertę Pracowni Artystycznych Ram Stylowych i wybierzcie ramę dla siebie. Podejmujemy się również realizacji zleceń na ramy nietypowe. Zapraszamy: http://elis.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy także artystyczne ramy typu Zimler i Bidermeier, a także ramy z listew hiszpańskich, włoskich czy angielskich. Ceny ram zaczynają się od 40 złotych, a ram stylowych od 187 złotych za metr bieżący. Z wszystkimi oferowanymi przez nas wzorami ram mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie: http://elis.com.pl/wzory-ram.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli są Państwo zainteresowani wspomnianymi wcześniej usługami renowacji, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://elis.com.pl/renowacje.php. Prezentujemy tam kilka naszych realizacji przedstawiających przedmioty przed oraz po renowacji, dzięki czemu mogą Państwo przekonać się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej pracowni!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ramie obrazu przydałoby się odświeżenie? Państwa meble wymagają renowacji? Zgłoście się do Pracowni Artystycznych Ram Stylowych w Warszawie: http://elis.com.pl/. Oferujemy usługi renowacji pozłacanych mebli, ram ozdobnych oraz wszelkiego rodzaju artystycznych wyrobów. Mogą Państwo bez obaw powierzyć nam swoje cenne, zabytkowe przedmioty, gdyż posiadamy duże doświadczenie w zakresie renowacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok wykonywania artystycznych ram na indywidualne zamówienie oferujemy również szeroką ofertę produktów gotowych. Znajdą tam Państwo ręcznie wykonane ramy do obrazów czy luster, a także wiele innych kunsztownie zdobionych przedmiotów. Wszystkie z nich prezentujemy na stronie: http://elis.com.pl/wyroby-gotowe.php. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteście Państwo zainteresowani artystycznymi ramami? Zajmujemy się wykonywaniem ram zarówno z listew hiszpańskich, włoskich, jak i angielskich. Z powodzeniem wykonujemy również renowację ram, a także mebli stylowych. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane oprawą obrazów, zdjęć, jak i luster. http://elis.com.pl/wzory-ram.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zabezpieczenia oprawianego obrazu stosujemy passe-partu wiedeńskie. To specjalna obwoluta, którą wykonujemy w kształcie owalnym lub prostokątnym w kolorze czarnym, srebrnym lub złotym. Passe-partu wiedeńskie pełni również funkcję ozdobną, która dodatkowo eksponuje oprawiony obraz. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć jak prezentują się wykonane przez nas passe-partu wiedeńskie: http://elis.com.pl/passepartu-wiedenskie.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej pracowni zajmujemy się także wykonywaniem blejtram. W zależności od Państwa potrzeb możemy stworzyć blejtramy owalne, okrągłe czy prostokątne o różnych rozmiarach oraz w różnych kolorach z dodatkowymi listwami poprzecznymi lub bez. Naciąganie płótna na blejtramy również nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: http://elis.com.pl/blejtramy.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded