Profile cover photo
Profile photo
Pozłotnictwo Barbara Sałańska oprawa obrazów, ramy stylizowane, renowacje
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Z naszych usług korzystają kolekcjonerzy sztuki, działacze kultury oraz malarze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Z przyjemnością doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania w kwestii ram stylowych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - http://elis.com.pl/wyroby-gotowe.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprawimy dla Państwa obrazy w artystyczne ramy. Przygotowujemy ręcznie robione, ozdobne ramy w różnych wzorach. Możemy wykonać ramy z listew hiszpańskich, włoskich oraz angielskich. Oferujemy ramy wykonane w kolorze złotym, srebrnym, czarnym, itp. Zachęcamy do kontaktu - http://elis.com.pl/wzory-ram.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają usługi renowacji ram i mebli stylowych. Mamy na tym polu duże doświadczenie, w związku z czym mogą być Państwo pewni, że efekt będzie oszałamiający. Wszelkie prace wykonujemy dokładnie i dbamy o to, by nie uszkodzić zabytkowych przedmiotów. Zachęcamy do kontaktu - http://elis.com.pl/renowacje.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Państwa artystyczne ramy stylowe? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonane ręcznie ramy zdobimy i pokrywamy metalem w wybranym kolorze. Nasza oferta obejmuje zarówno ramy nowoczesne, jak i klasyczne. Przyjmujemy także zamówienia na ramy nietypowe. http://elis.com.pl/wzory-ram.php

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyjątkowe obrazy zasługują na wyjątkowe obramowanie, zgadzają się Państwo z nami? Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo ramy stylowe oraz artystyczne ramy typu Zimler oraz Biedermeier. Jesteśmy pewni, że kunsztownie zdobiona rama pokryta płatkowanym złotem na pulmencie będzie idealną ramą dla wyjątkowego dzieła sztuki! Na stronie: http://elis.com.pl/wzory-ram.php znajdą Państwo wszystkie wzory naszych ram.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy obraz, grafika czy zdjęcie potrzebują odpowiedniej ramy, która wydobędzie z nich piękno. Rama pełni bowiem nie tylko funkcje techniczne, ale także estetyczne. Wiemy o tym doskonale. Zamówcie nasze ręcznie rzeźbione ramy, a także przekonacie się, że oprawa ma znaczenie! http://elis.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osobom lubiącym styl nowoczesny z pewnością przypadną do gustu nasze ramy z lustrem podświetlane ledami. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, a połączenie lustra z ledami sprawia, że efekt ten zostaje spotęgowany. Podświetlane ramy to także oryginalna i elegancka ozdoba, która na pewno nie zostanie niezauważona. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi wyrobami gotowymi w naszej ofercie: http://elis.com.pl/wyroby-gotowe.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z nowości, które pojawiły się w naszej ofercie są rzeźby w drewnie wykończone czarnym lub białym lakierem w połysku. Oferujemy Państwu także ramki do zdjęć w kolorze czarnym, białym oraz srebrnym. Jesteśmy gotowi podjąć się także realizacji ram nietypowych. Jeżeli zatem nie wybiorą nic Państwo z naszych wyrobów gotowych, a zależy Wam na kunsztownym produkcie, skontaktujcie się z naszą pracownią: http://elis.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Złocenie sztukaterii oraz złocenie liter w kamieniu to także zakres naszych usług. Wykonując wszelkie czynności pozłotnicze jesteśmy bardzo uważni oraz z najwyższą starannością zajmujemy się każdym detalem. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą pracownią odsyłamy na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji oraz dane kontaktowe: http://elis.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wspominaliśmy Państwu, że podczas naszej wieloletniej działalności mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla słynnych malarzy zarówno polskich, jak i zagranicznych? Naszymi Klientami byli też kolekcjonerzy sztuki oraz działacze kultury. Celem, do którego zawsze dążymy w naszej pracy jest zadowolenie Klientów. Osiągamy to poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie. http://elis.com.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded