Profile cover photo
Profile photo
Nu-U
1 follower
1 follower
About
Posts

HOSTESSING
Zabezpečíme Vám hostesky, ktoré budú nie len ozdobou na každom Vašom podujatí, ale tiež Vám efektívne pomôžu s organizáciou podľa Vašich požiadaviek.

PROMOTION
Zvýšime predaj Vášho produktu, jednoducho a efektívne.
Ak viete čo chcete, ale neviete ako to zrealizovať, my Vám s tým pomôžeme. Zabezpečíme Vám všetko počnúc grafickými návrhmi, výrobou a tlačou reklamných predmetov,cez tour plán až po kompletnú realizáciu. Okrem toho Vám zaškolíme tím promotérov, ktorí odprezentujú Váš produkt najlepšie ako sa dá.

EVENTY
Spravíme za Vás niečo špeciálne, pre ľudí na ktorých Vám záleží.

EXTRA
Od roku 2011 sa organizačne podieľame na pretekoch motocyklov IMRC, Alpe Adria Road Racing Championship a Fun Cup .
K týmto podujatiam, ktoré sa konajú na okruhoch v rámci strednej Európy sa od sezóny 2015 pridal aj šampionát European Championship Stock 250 4T.
Všetkých pretekov sa každoročne zúčastnia stovky jazdcov a tisícky divákov.Ak chcete Vašu spoločnosť, prípadne produkt odprezentovať práve na týchto podujatiach, na základe Vašich požiadaviek Vám radi vypracujeme individuálnu ponuku.

ZAPOŽIČANIE OBLEČENIA
Klientom, ktorí využijú naše služby zapožičiame oblečenie a doplnky, ktorým disponujeme bez poplatkov.
Ponuku oblečenia neustále rozširujeme a dopĺňame o nové kúsky.
Okrem toho ponúkame možnosť zapožičania tematických a dobových kostýmov, krojov, prípadne Vám ušijeme šaty na mieru presne podľa Vašich predstáv.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Hostessing / hostesky
Promotion / promotérky
eventy

Klienti,ktorí využijú hostesky z našej agentúry majú oblečenie na akcii zdarma spolu so šéfhosteskou alebo koordinátorom akcie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded