Profile cover photo
Profile photo
David Polesný
55,230 followers -
Šéfredaktor Živě.cz, webař, počítačník, mobilmaniak, biker a trail hunter.
Šéfredaktor Živě.cz, webař, počítačník, mobilmaniak, biker a trail hunter.

55,230 followers
About
Posts

Post has attachment
Protože se nám zase blíží tradiční nákupní mánie 🛒, připomínám, že existují služby jako je PlnáPeněženka.cz, které vám z těch nákupů dají nějaké peníze zpět. 💰 Vyzkoušeno, funguje to, a to i na čínských e-shopech jako je Aliexpress nebo DX.com, což se teď na jejich největší slevový den 11.11. bude hodit :-) Peníze zpět dávají i velké e-shopy jako je Mall nebo Kasa, ale Alza chybí. Jinak se dávají i bonusy za doporučení ;-)

Post has attachment
Tak už je to oficiálně úplně definitivní. Windows 10 Mobile se dále nevyvíjí. Je konec. Škoda, škoda... Takovej pěkněj systém to byl.

Post has attachment
Poslední hřebíčky na rakvi mobilních Windows... A Edge se tímto stává docela použitelný prohlížeč, synchronizace s mobilem byla poslední zásadní uživatelská věc, která mu chyběla.

Post has attachment
Zkoušel jsem teď měsíc ovládat své dva počítače jednou klávesnicí a myší skrze Mouse without Borders. Šlo to, ale na sekundárním notebooku připojeném k síti skrze Wi-Fi se kurzor myši sekal. Teď se to zničehonic rozpárovalo a nechce spolupracovat vůbec, i když to celé znovu přenastavím ručně :-( Máte někdo podobnou zkušenost?
Škoda, jinak ten prográmek vypadal hodně slibně, navíc mě těšilo, že je přímo od Microsoftu a šlapalo to vše jinak hodně dobře včetně sdílení klávesnice a práce se schránkou. Teď zpátky k Logitech Flow. To sice neumí klávesnici, ale funguje bez sekání a spolehlivě.

Post has attachment
Tip pro cyklisty! Gearbest někde splašil zbytky skladových zásob cyklo GPS Garmin Edge 200. Prodává to v přepočtu za 1 300 Kč, což je pecka. Když se u platby zaškrtne takovýto "Priority line - EU express", tak to sice chce 8 USD navíc, ale odpadne případný problém se clem. Nebo lze risknout dopravu zdarma.

Hledám Android aplikaci na kalendář, která by uměla pracovat i s Připomenutími Googlu. Umí to některá, nebo na ty Připomenutí Google neuvolnil API? Nebo aspoň nějaký widget, kdyby byl... Výchozí kalendář od Googlu mi čím dál tím víc vadí jak vizuálně, tak ergonomicky. Alternativních kalendářů je hromada, ale všechny zobrazují jen Události. Já si přitom na Připomenutí docela zvykl...

Jsem si uvědomil, že jsem strašně dlouho nebyl na Google+. Zbyl tu ještě někdo? Je tady něco novýho? :-)

Post has attachment
Tohle je brutální borec. Kolik jste jeli nejvíc na kole vy? :-) Já 79,8 po silnici a něco přes šedesát v lese, představa pádit to dvakrát tolik na vrstvě šotoliny je dost děsivá.

Post has attachment
Project CARS 2 vypadá úchvatně! A nová NSX je v hlavní roli! Chcu! :-)

Post has attachment
Ajtakrajta, na co já vůl si to vzpomněl. Nepouštějte si to!!! Písničku nedostanete celej den z hlavy a slabším náturám se může z těchto "pohádek" udělat zle. Já vás varoval :-)
Wait while more posts are being loaded