Profile cover photo
Profile photo
NEJSTROMEČKY.cz
NEJSTROMEČKY.cz | Nejhezčí umělé vánoční stromky, věnce a girlandy.
NEJSTROMEČKY.cz | Nejhezčí umělé vánoční stromky, věnce a girlandy.
About
Posts

Post has attachment
Zahajujeme prodej umělých vánočních stromků pro sezónu 2015!

Chcete si pořídit umělý vánoční stromeček, který vypadá skoro jako živý? Pokud ano, prohlédněte si nabídku těch nejhezčích umělých vánočních stromečků na www.nejstromecky.cz/umele-vanocni-stromky

V letošním roce jsme rozšířili naši nabídku o nové druhy umělých vánočních stromečků, slaměných ozdob a tradičního vánočního osvětlení, které rozzáří každý vánoční stromeček.

Přejeme Vám krásné Vánoce!

Vaše NEJSTROMEČKY
www.nejstromecky.cz
Add a comment...

Post has attachment
Vánoce 2014 jsou již nenávratně za námi. Všem zákazníkům, kteří si u nás pořídili svůj nový umělý vánoční stromeček děkujeme za přízeň a projevenou důvěru, které si velice vážíme. Věříme, že Vás stromečky od nás budou těšit ještě dlouhou dobu.

I přesto, že od štědrého dne neuběhlo ani padesát dnů a před námi je teprve jaro a léto 2015, již nyní se v NEJSTROMECKY.cz připravujeme na novou sezónu. Těšit se tak můžete na ještě větší nabídku těch nejhezčích umělých vánočních stromků a stromečků, jaké se jen na světě vyrábějí, ale i další novinky. 

Připomeňte si s námi kouzelnou atmosféru Vánoc videem z největšího vánočního veletrhu na světě, na kterém jsme pro Vás v minulém týdnu čerpali inspiraci na letošní rok.

Vaše NEJSTROMEČKY
Add a comment...

Zahajujeme prodej umělých vánočních stromků pro sezónu 2014!

Chcete si koupit umělý vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od toho živého? Pokud ano, podívejte se na nabídku těch nejkrásnějších umělých vánočních stromečků na www.nejstromecky.cz.

Vaše NEJSTROMEČKY
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded