Profile cover photo
Profile photo
EZG PROJEKT GRZEGORZ GORCZYŃSKI
About
Posts

Post has attachment
Opracowujemy szczegółowe i profesjonalne inwentaryzacje budowlane wszystkich rodzajów budynków w tym: mieszkalnych, produkcyjnych, usługowych, wielorodzinnych i gospodarczych. Przygotowujemy inwentaryzacje dla potrzeb projektów rozbudowy, nadbudowy, zmiany funkcji użytkowania, weryfikacji powierzchni pomieszczeń, projektów wnętrz, ustanowienia odrębności lokalu, legalizacji samowoli budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma opracowuje dokumentację warsztatową, która szczegółowo opisuje detale potrzebne do wykonania elementów konstrukcji, orurowania oraz ich montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie stój w miejscu! Realizuj nowe pomysły i rozwijaj swoją firmę dzięki współpracy z nami. Jeśli planujesz wprowadzić na rynek nową maszynę albo powiększyć własny park maszynowy, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Całość prac prowadzimy z zachowaniem wszystkich niezbędnych faz wdrożenia, a na każdym etapie projektu umożliwiamy aktywną obecność klienta. Podczas realizacji projektu gwarantujemy zachowanie tajemnicy i poufności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projekt wykonawczy jest podstawowym składnikiem tzw. dokumentacji projektowej (wykonawczej), stanowiący uszczegółowienie rozwiązań zawartych w projekcie budowlanym. Służy on do wyboru wykonawcy robót, wykonania robót budowlanych, kontroli ich jakości oraz odbioru zrealizowanych obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczynając inwestycję budowlaną dobrze mieć odpowiedni plan działania, najlepiej tzw. checklistę. Warto wiedzieć jakie dokumenty musimy posiadać i jakie papiery, w jakim terminie musimy przedłożyć poszczególnym organom. Zwłaszcza, że przepisy obowiązujące w Polsce wcale nam tego procesu nie ułatwiają, a wręcz przeciwnie. Inwestorzy niejednokrotnie nie wiedzą do jakich ustaw powinni się odnieść, w jakich procedurach administracyjnych muszą uczestniczyć oraz jakie dokumenty i komu powinni dostarczyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi eksperci budowlani wykonują opinie techniczne, oceny techniczne budynków oraz opinie budowlane. Wykonujemy je na zlecenie właściciela lub użytkownika mieszkania bądź budynku, który ma wątpliwości dotyczące stanu technicznego obiektu budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inwentaryzacja budowlana jest opracowaniem technicznym zawierającym rysunki przedstawiające aktualny stan istniejącego budynku. Wyglądem przypomina projekt ale różni się tym, że informacje w niej zawarte są wyłącznie odtworzeniem stanu faktycznego a nie planowanego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów, których szerokie kompetencje techniczne umożliwiają szybką odpowiedź na rozmaite potrzeby naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy możemy zaproponować naszym klientom doradztwo techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przez dokumentację warsztatową należy rozumieć dokumentację uzupełniającą i uszczegóławiającą projekt budowlany o elementy niezbędne do precyzyjnego wykonania robót, takie jak rysunki poszczególnych elementów i detali, wymiary poszczególnych elementów i inne elementy szczegółowe. Treść dokumentacji warsztatowej zawsze uzgadniamy z inwestorem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://ezgprojekt.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded