Profile cover photo
Profile photo
Zwarpol Sp. z o.o. Fabryka aparatów elektrycznych
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Innym narzędziem przydatnym przy badaniu kabli jest przewód WN. Jest to ekranowany kabel z końcówkami oczkowymi do podłączenia zaciskiem WN i zaciskiem ziemi aparatu ABK oraz zaciskiem krokodylowym do połączenia z żyłą badanego kabla. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://zwarpol.com/oferta/aparatura-probiercza-wysokiego-napiecia/badanie-przewodow-nn/osprzet/przewod-wn-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do badania kabli oferujemy profesjonalny osprzęt. Posiadamy np. drążek rozładowczy, który składa się ze standardowego drążka izolacyjnego UDI oraz z ceramiczno-węglowego rezystora WN. Drążek stosuje się do rozładowania i uziemienia urządzeń i obiektów o charakterze pojemnościowym poddawanych próbom wysokonapięciowym napięciem stałym - http://zwarpol.com/oferta/aparatura-probiercza-wysokiego-napiecia/badanie-przewodow-nn/osprzet/drazek-rozladowczy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma nie tylko zajmuje się produkcją układów pobierczych, lecz także oferujemy usługi ich skalowania. Wykonujemy także profesjonalne badania sprzętu ochrony osobistej. Badamy m.in. rękawice i kalosze, drążki i dywaniki oraz inny sprzęt elektroizolacyjny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://zwarpol.com/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo przejrzeć pełen katalog naszych produktów? Żaden problem! Przygotowaliśmy gotowy do pobrania katalog zawierający pełen asortyment przekładników napięciowych i prądowych, transformatorów probierczych i wielkoprądowych oraz innych aparatów i układów probierczych średnich i wysokich napięć, wraz z ich pełną charakterystyką. Polecamy i zachęcamy do pobierania - http://zwarpol.com/do-pobrania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię praca w branży elektroenergetycznej? Zgłoś się do nas! Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w firmie ZWARPOL. Oferujemy dogodne warunki pracy i możliwość rozwoju. Aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami zamieściliśmy na naszej stronie internetowej - http://zwarpol.com/praca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aparat typu AP2-5 wykorzystuje się w laboratoryjnych badaniach izolacji w układach o dużych wartościach pojemności wewnętrznej. Urządzenie jest bardzo wszechstronne i co istotne – bardzo proste w obsłudze. Można za jego pomocą sprawdzać wytrzymałość dielektryczną układów izolacyjnych. Polecamy - http://zwarpol.com/oferta/aparatura-probiercza-wysokiego-napiecia/przenosne-aparaty-ac-do-2-kva/ap/ap2-5/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli przekładniki napięciowe i prądowe lub też aparatura probiercza w Państwa firmie uległa uszkodzeniu, zachęcamy do kontaktu. Firma Zwarpol oferuje także usługi naprawcze. Nasz wykwalifikowany personel poradzi sobie nawet z najpoważniejszą usterką. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej - http://zwarpol.com/oferta/naprawy-i-remonty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aparat ABK C zbudowany jest z transformatora WN, autotransformatora regulacyjnego, prostownika, elektronicznego wyzwalacza przeciążeniowego oraz układów zabezpieczeniowych i kontrolno-pomiarowych. Wykorzystywany jest w próbach odbiorczych kabli energetycznych średniego napięcia napięciem wyprostowanym. Szczegółowy opis urządzenia jest dostępny pod tym linkiem - http://zwarpol.com/oferta/aparatura-probiercza-wysokiego-napiecia/badanie-przewodow-nn/aparaty-do-badania-kabli/abk-c/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do badania stałych dielektryków polecamy aparat probierczy ABI-40. Urządzenie nadaje się do pomiaru napięcia przebicia próbek materiałów izolacyjnych w zakresie od 0 do 40kV. Aparat wyposażony jest w przezroczystą pokrywę komory probierczej z ekranem EMC oraz czujnikiem zamknięcia. Polecamy - http://zwarpol.com/oferta/aparatura-probiercza-wysokiego-napiecia/badanie-stalych-dielektrykow/aparaty-probiercze/abi-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród przekładników przepustowych dysponujemy przekładnikami transformatorowymi oraz generatorowymi. Te ostatnie służą do zasilania obwodów prądowych przekaźników i mierników w układach zabezpieczających i pomiarowych generatorów energetycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://zwarpol.com/oferta/przekladniki-2/przepustowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded