Profile cover photo
Profile photo
TiKK. Biuro Rachunkowe
About
Posts

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie i obsługę księgową. W ramach świadczonych usług zajmujemy się przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji koniecznej do ubiegania się o uzyskanie kredytu. Posiadamy także doświadczenie związane z załatwianiem formalności dotyczących dotacji różnego rodzaju oraz inny form takiego finansowania. Po więcej informacji na temat naszej oferty zapraszamy na stronę internetową: http://biuroksiegowepruszczgdanski.pl/uslugi-ksiegowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zorganizowanie stanowiska i zatrudnienie księgowego może okazać się drogim i obciążającym firmę przedsięwzięciem. Dużo lepszym rozwiązaniem okazuje się być wynajęcie obsługi zewnętrznej. Nawet, jeśli księgowy nie jest bezpośrednio „na miejscu” w danym przedsiębiorstwie, nadal może rzetelnie i terminowo realizować wszelkie rozliczenia. http://biuroksiegowepruszczgdanski.pl/uslugi-ksiegowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy także rzetelną obsługę działu kadr i płac. W ramach tej usługi możemy poprowadzić dokumentację pracowniczą czy zająć się przygotowaniem niezbędnych dokumentów dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Sporządzamy ponadto listy płac. Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można na stronie internetowej: http://biuroksiegowepruszczgdanski.pl/obsluga-kadrowo-placowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym biurze zajmujemy się księgową obsługą spraw związanych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Oferujemy pomoc przy prawidłowym naliczaniu składek, ale też obsługę całej dokumentacji. Pracujemy rzetelnie i terminowo, by nasi Klienci nie musieli obawiać się jakichkolwiek nieprawidłowości. http://biuroksiegowepruszczgdanski.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy na oficjalnym profilu naszej firmy! Przedmiotem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom wyłącznie wysokojakościowych usług. W celu zapoznania się z szerszym obszarem naszej specjalizacji, zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.biuroksiegowepruszczgdanski.pl.?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded