Profile cover photo
Profile photo
TaniaChata.pl - Porównywarka cen
83 followers -
Budowlana wyszukiwarka i porównywarka cen materiałów budowlanych.
Budowlana wyszukiwarka i porównywarka cen materiałów budowlanych.

83 followers
About
Posts

Post has attachment
Promocja na dachówki trwa od 1 do 30 czerwca 2012r. i dotyczy wielkoformatowego modelu dachówki MONZAplus marki Röben.
Add a comment...

Post has attachment
Z danych GUS wynika, że przeciętne nowe mieszkanie ukończone w kwietniu tego roku miało 58,7 mkw. To rekordowo mała powierzchnia od października 2005 roku. Od początku bieżącego roku średni metraż oddawanych mieszkań skurczył się prawie o 14 metrów.
Add a comment...

Post has attachment
Elastyczny szlam uszczelniający FDS 2K jest dwuskładnikowym produktem służącym do wykonywania trwałych, wodoszczelnych izolacji pod okładzinami ceramicznymi na zewnątrz i wewnątrz budynków. Mieszanka specjalnych cementów i wypełniaczy mineralnych wraz z płynną emulsją polimerową tworzą bardzo elastyczną i wytrzymałą hydroizolację, przenoszącą naprężenia termiczne występujące wewnątrz konstrukcji.
Add a comment...

Post has attachment
93. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie. Na imprezę zapraszamy w sobotę od 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16.
Zainteresowani kupnem mieszkania będą mieli szansę w jednym miejscu spotkać się z deweloperami, podpytać o najnowsze inwestycje, wynegocjować korzystne warunki cenowe oraz skorzystać z niespotykanych poza targami ofert zakupu nieruchomości.
Add a comment...

Post has attachment
Drzwi POL-SKONE ETIUDA Lux
Nowoczesne drzwi wewnętrzne powinny nadawać ton aranżowanej przestrzeni, jednocześnie tworząc z nią spójną całość.
Po mistrzowsku rolę kreatora modnych i stylowych kompozycji odegrają drzwi ETIUDA Lux, z oferty POL-SKONE. Ich fornirowana powierzchnia w bogatej kolorystyce, wzbogacona wyszukanym detalem w postaci aluminiowej listwy doda wnętrzom prestiżu i wysmakowanej elegancji.
Add a comment...

Post has attachment
Jaki kredyt na mieszkanie?
Aż 90 proc. Polaków zakup mieszkania finansuje kredytem hipotecznym. Kupując nowe mieszkanie najchętniej wybieramy dwupokojowe lokale, których metraż nie przekracza 50 mkw. Nieco mniejszą popularnością cieszą się również lokale trzypokojowe, których całkowity koszt wynosi ok. 400 tys. zł.
Add a comment...

Post has attachment
W Warszawie deweloperzy mają do sprzedania 4,9 tys. gotowych lokali spośród ponad 19 tys. mieszkań dostępnych w ofercie stołecznego rynku pierwotnego.

Na drugim co do wielkości, krakowskim rynku deweloperskim na kupujących czeka 1,8 tys. ukończonych mieszkań z 9,9 tys. mieszkań na różnych etapach realizacji.

W Poznaniu do kupienia jest tam 1,5 tys. nowych gotowych mieszkań.

W Gdańsku gotowe jest co piąte mieszkanie. W tym mieście, w odróżnieniu do innych miast ubywa gotowych mieszkań z oferty deweloperów.
Add a comment...

Post has attachment
Kredyty mieszkaniowe we frankach szwajcarskich zupełnie zniknęły z rynku. Pożyczki w euro dostępne są tylko w kilku bankach, ale żeby usiąść do rozmów trzeba zarabiać w euro albo mieć dochody na poziomie kilkunastu tysięcy złotych. O kredyt w dolarze amerykańskim także jest trudno, bo to również produkt niszowy. Takie pożyczki mają w ofercie dwa banki, ale są to propozycje bardzo niekorzystne pod względem cenowym. Zupełnie niekonkurencyjne wobec kredytów w złotych.
Add a comment...

Post has attachment
Najchętniej kupilibyśmy mieszkanie w cenie do 200 tys. zł.
Z danych portalu oferty.net wynika, że blisko 45 proc. osób poszukujących w lutym br. ofert sprzedaży mieszkań wybrałoby mieszkanie w takiej cenie. Co czwarty kupujący interesował się ofertami w cenie od 200 do 300 tys. zł, a co siódmy w cenie od 300 do 400 tys. zł. Mieszkania w wyższej kwocie niż 500 tys. zł były przedmiotem zainteresowania 8,5 proc. poszukujących nieruchomości w naszym kraju.
Add a comment...

Post has attachment
Nagroda RENOWATOR 2012 dla QUICK-MIX
Jury doceniło parametry techniczne i właściwości zaprawy do spoinowania TKF na bazie wapna trasowego, wykonanej wg wyjątkowej receptury bazującej na oryginalnym trasie Tubag.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded