Profile cover photo
Profile photo
Przem-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budownictwa przemysłowego
About
Posts

Post has attachment
Poszukujecie firmy, która podejmie się kompleksowej budowy hali przemysłowej? A może magazynu? Jesteśmy firmą, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Naszym Klientom gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług, a także atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej: http://www.przembud.com/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, czym dokładnie się zajmujemy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się budową magazynów. Mamy na swoim koncie wiele imponujących realizacji, dlatego jesteśmy pewni, że spełnimy Wasze oczekiwania! Jak współpracować, to tylko z firmą Przem-Bud! Stanowimy wsparcie dla wielu polskich inwestycji. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.przembud.com/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostając w temacie fundamentów, warto wiedzieć, że nasi specjaliści zajmują się również ich wyburzaniem. Gwarantujemy ekspresową realizację zlecenia, a także atrakcyjne ceny. Niech się Państwo sami przekonają o tym, że współpraca z nami się opłaca! Na stronie internetowej: http://www.przembud.com/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do budowy fundamentów warto wybrać specjalistów, którzy świetnie znają się na tym fachu, prawda? Tylko wtedy będą mieli Państwo stuprocentową pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. Warto nam zaufać! Przem-Bud się serdecznie poleca! Na stronie internetowej: http://www.przembud.com/ zamieściliśmy więcej informacji o naszym przedsiębiorstwie, zatem zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo fachowców, którzy zajmują się naprawami konstrukcji żelbetowych? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania! W razie wątpliwości, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na stronie internetowej: http://www.przembud.com/kontakt.html zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy usługi budowlane od A do Z! Oznacza to, że zajmiemy się i budową, i wykończeniem obiektów. Brzmi kusząco, prawda? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.przembud.com/referencje.html, gdzie zamieściliśmy listę naszych referencji. Jak widać, warto nam zaufać!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat z powodzeniem budujemy wszelkiego rodzaju obiekty przemysłowe. Doświadczenie mamy niemałe i imponujące, dlatego uważamy, że warto nam zaufać! Nasza oferta jest bogata i stale poszerzana, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.przembud.com/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy budowlanej znajduje się w Sosnowcu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.przembud.com/kontakt.html, gdzie oprócz danych kontaktowych zamieściliśmy formularz kontaktowy i mapkę. Zlokalizowanie nas jeszcze nigdy nie było takie proste!
Photo
Add a comment...

Zajmujemy się nie tylko budową konstrukcji, ale także rozbiórkami. Wykonujemy m.in. cięcie konstrukcji żelbetowych i betonowych. Współpracując z nami możecie mieć pewność, że proces ten będzie odpowiednio zabezpieczony, wykonany rzetelnie i zgodnie z terminem.
Add a comment...

Nasza praca została doceniona przez wielu inwestorów w całej Polsce. Wykonywaliśmy różnego typu roboty budowlane m.in. dla PKN Orlen S.A., ThyssenKrupp Energostal i ArcelorMital. Pełną listę referencji znajdziecie na stronie: http://www.przembud.com/referencje.html.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded