Profile cover photo
Profile photo
Benson Consultants Sp. z o.o.
About
Benson Consultants Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Benson Consultants jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych, które pomagają w zoptymalizowaniu łańcucha dostaw, dystrybucji, sprzedaży a także serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możecie Państwo wiele zyskać. Nasze systemy są sukcesywnie wdrażane w wielu przedsiębiorstwach. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie http://www.benson.pl/.

Post has attachment
Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją, logistyką, farmacją, energetyką oraz usługami komunalnymi. Chętnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie zarządzania transportem, handlowcami oraz serwisantami. Szczegóły oferty na stronie http://www.benson.pl/.

Post has attachment
Pomysł na prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to pierwszy krok do sukcesu. Aby go w pełni osiągnąć należy wszystko dokładnie zaplanować, stworzyć odpowiednie struktury, a także zaoptymalizować niektóre procesy. Chętnie pomożemy Państwu na tej drodze do sukcesu. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie http://www.benson.pl/konsulting.

Post has attachment
Zespół ekspercki firmy Benson Consultants zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w optymalizacji procesów biznesowych. Przyglądając się Państwa pracy pomoże zaplanować core business, aby był najbardziej optymalny. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.benson.pl/konsulting/optymalizowanie-procesow.

Post has attachment
Oferta szkoleń z zakresu budowania strategii skierowana jest nie tylko do firm o profilu logistycznym, lecz także do przedsiębiorstw z innych branż. Inżynieria finansowa, innowacje produktowe czy zmiana modelu biznesu to tylko niektóre działania, dające świeże spojrzenie na firmę oraz sposoby na rozpoczęcie niezbędnych zmian strategicznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, dostępnymi na stronie http://www.benson.pl/konsulting/budowanie-strategii.

Post has attachment
Budowanie strategii rozwoju firmy jest bardzo czasochłonnym zajęciem i angażuje wiele osób. Nasi konsultanci na specjalnych szkoleniach pokażą Państwu jak skutecznie działać i podejmować decyzje, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji na stronę http://www.benson.pl/konsulting/budowanie-strategii. 

Post has attachment
Optymalizacja procesów, analiza alternatywnych metod wykonywania działań, zapewnienie powtarzalności procesów i ich automatyzacja, standaryzacja opakowań zbiorczych i transportowych - to działania z zakresu lepszego planowania. Po wprowadzeniu ich do Państwa firmy możecie liczyć na oszczędności rzędu 2-10%! Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.benson.pl/konsulting/redukowanie-kosztow. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Lepsze wykorzystanie zasobów to m.in. zmniejszenie ilości zbędnych czynności, optymalizacja wykorzystania aktywów przedsiębiorstwa, zmiana konfiguracji sieci logistycznej oraz optymalizacja tras. Takie działanie pozwolą zaoszczędzić od 5 do 15 %! Szczegóły na stronie http://www.benson.pl/konsulting/redukowanie-kosztow.
Photo

Post has attachment
Dzięki zmianom struktury kosztów możecie Państwo zaoszczędzić od 5 do 15%. Poprzez zmniejszenie kosztów transakcyjnych i koncentrowanie się na działaniach, które tworzą wartość dla klienta, zmianę kosztów stałych na bardziej elastyczne rozwiązania, współpracę dostawców z odbiorcami, łączenie się kanałów dystrybucji z kanałem logistycznym - możecie Państwo naprawdę wiele zyskać! Szczegółowe informacje na stronie http://www.benson.pl/konsulting/redukowanie-kosztow.

Post has attachment
Redukowanie kosztów możliwe jest na wielu płaszczyznach. Nasi konsultanci koncentrują się na trzech: zmianie struktury kosztów, lepszym wykorzystaniu zasobów oraz lepszym planowaniu. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://www.benson.pl/konsulting/redukowanie-kosztow. Serdecznie zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded