Profile cover photo
Profile photo
Benson Consultants Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Prowadzisz biznes w branży paliwowej? Jeśli tak to gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu o skutecznej realizacji procesów w tym sektorze. Dowiedz się więcej na https://buff.ly/2HwKe9V
#branzapaliwowa #transportpaliw #tms
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na nasz nowy blog o trendach i zmianach w świecie logistyki! Znajdą tu Państwo artykuły m.in. o innowacjach w łańcuchu dostaw, rosnącej roli urządzeń mobilnych oraz o sztucznej inteligencji wkraczającej na drogi i do magazynów. Zamieszczać będziemy tu również wskazówki jak efektywnie przeprowadzać procesy w firmie, aby zwiększać przychody i minimalizować ryzyko. Zapraszamy na https://buff.ly/2HQ8Xae
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strategiczna lokalizacja punktów węzłowych sieci dystrybucji pomaga zminimalizować koszty dojazdów oraz zoptymalizować odległość i częstotliwość dostaw. System SkyLogic Strategy dokonuje tego w oparciu o dane statystyczne o gminach (podane przez GUS) oraz dane klienta zawarte w bazie danych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, dostępnymi na stronie:
https://benson.pl/oferta/systemtms
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Optymalizacja geografii dostaw pozwala na określenie wyraźnych granic obszarów działania pojazdów dystrybucyjnych. Proponowany przez nas system uwzględnia wielkość strumieni towarowych, częstotliwość dostaw oraz odległości. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie i podniesienie efektywności działania firm przewozowych, dostawców oraz magazynów. Serdecznie zapraszamy po szczegółowe informacje na stronę :
https://benson.pl/oferta/systemtms
Photo
Add a comment...

Aby przedsiębiorstwo mogło dobrze prosperować, czasem potrzebne jest obiektywne spojrzenie specjalisty, niezwiązanego bezpośrednio z daną firmą. Pozwala to na wprowadzenie niezbędnych udoskonaleń, na które właściciel mógłby sam się nie zdecydować. Profesjonalne spojrzenie na daną branżę pomaga we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie: https://benson.pl/oferta
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub pomysły, jakie usprawnienia chcielibyście wdrożyć w swojej firmie, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadają oni wszechstronną wiedzę. Dane teleadresowe znajdziecie na stronie http://www.benson.pl/kontakt. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Benson Consultants jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych, które pomagają w zoptymalizowaniu łańcucha dostaw, dystrybucji, sprzedaży a także serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możecie Państwo wiele zyskać. Nasze systemy są sukcesywnie wdrażane w wielu przedsiębiorstwach.
Szczegóły oferty znajdziecie na stronie:
http://www.benson.pl/.
Add a comment...

Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją, logistyką, farmacją, energetyką oraz usługami komunalnymi. Chętnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie zarządzania transportem, handlowcami oraz serwisantami.
Szczegóły oferty na stronie: http://www.benson.pl/.
Add a comment...

Pomysł na prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to pierwszy krok do sukcesu. Aby go w pełni osiągnąć należy wszystko dokładnie zaplanować, stworzyć odpowiednie struktury, a także zaoptymalizować niektóre procesy. Chętnie pomożemy Państwu na tej drodze do sukcesu.
Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie:
https://benson.pl/o-nas
Add a comment...

Zespół ekspercki firmy Benson Consultants zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w optymalizacji procesów biznesowych. Przyglądając się Państwa pracy pomoże zaplanować core business, aby był najbardziej optymalny.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie:
https://benson.pl/oferta/doradztwo-logistyczne/optymalizacja-logistyki-i-transportu
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded