Profile cover photo
Profile photo
Naprzód PR
20 followers -
fotografia | copywriting | identyfikacja wizualna | strony www | social media | media relations
fotografia | copywriting | identyfikacja wizualna | strony www | social media | media relations

20 followers
About
Posts

Post has attachment
Naturalna Pielęgnacja działa w zgodzie z naturą i czerpie z niej garściami, a my z naturą w tle kadrujemy. Ania – pomysłodawczyni i właścicielka marki.

#naprzodfoto #bielskobiala #fotografiabielsko #portret
Photo

Post has attachment
to, co nowe zawsze cieszy ;) tym razem dzielimy się z Wami garścią fotografii wykonanych dla Naturalna Pielęgnacja – inicjatywy blisko natury, z którą samodzielnie stworzycie naturalne kosmetyki! my się wkręciliśmy! dziś dla Was zdjęcia part. 1 ;) stay tuned!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.09.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
nowy salon SPA na śląskiej mapie beauty ;) nowy salon SPA w naprzodowych rękach! w Tychach powstaje +Hand & Beauty SPA – cudnie zapowiadająca się przestrzeń pełna kolorów i zapachów, dobrych zabiegów i fajnych kosmetycznych marek. wystartowaliśmy wspólnie i wspólnie przejdziemy przez otwarcie i dalszą komunikacyjną drogę!

#preopening #socialmedia #copywriting #marketing #gabinetkosmetyczny #salonspa #tychy #katowice #śląsk #silesia #ilovekato
Photo

Post has attachment
lato w pełni, to i pełnia pracy w naprzód PR! pora przedstawić naszego nowego Klienta – marka Ślubna Ulica od początku sierpnia w naszych rękach! działamy, ogarniając treści wszelakie i #socialmedia! a przy okazji gorąco polecamy wszystkim planującym ślub – garść porad, inspiracji i sezonowych trendów dla Was każdego dnia ;)

#copywriting #bielskobiala #ilovebb #bielsko #wedding #trendyslubne #slubnagłowie #ślubnaulica

https://www.facebook.com/SlubnaUlica/

Post has attachment
praca jest po to, by czasem odpocząć ;) zdarza się i nam! krótki naprzodowy urlop obfitował w takie atrakcje i takie widoki! jak widać – pracowniczo, życiowo, urlopowo – zawsze idziemy naprzód!

#bielskobiala #lato2017 #naprzodfoto
Photo

Post has attachment
naprzód foto! czyli ruszamy ze zdjęciami pełną parą. budując stronę www, prezentując swój wizerunek, dbając o oryginalne materiały graficzne – potrzebujesz zdjęć! u nas znajdziesz profesjonalne i niebanalne kadry, intrygujące i niesztampowe portrety dla biznesu, relacje z wydarzeń, fotografię reklamową.


#fotografiabiznesowa #fotografiawnętrz #fotografiakulinarna #portrety #reportaż #fotografiaproduktowa #fotografiareklamowa #naprzodfoto
PhotoPhotoPhoto
08.08.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
w Tychach rodzi się nowe cudowne miejsce relaksu, piękna i odprężenia. a naprzód PR macza w tym palce. o tym, gdzie, co, jak i dlaczego opowiemy wkrótce!
a póki co, lato na-przód!

#tychy #bielskobiała #bb #beauty #spa #kreacje #design
Photo

Post has attachment
zdjęcia dla +Hair & Body Design
w roli głównej letnie kosmetyki by Kevin Murphy oraz Comfort Zone - polecają się jako niezbędnik wakacyjny. a my polecamy się do nie tylko wakacyjnych kadrów!

#fotografiabiznesowa #fotogrfiareklamowa #fotografiaproduktowa #fotografiawnętrz #ilovebb #bb #bielsko #bielskobiala #naprzódfoto
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.07.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
najnowsza realizacja = realizacja zdjęciowa! dla niezwykłego miejsca na mapie Bielska, prowadzonego przez super –spontaniczne i wyjątkowe osoby wykonaliśmy sesję zdjęciową wnętrz. Bielcoworking na ulicy Mickiewicza 39 to spokój, atmosfera i niezwykły design. polecamy tym, którzy szukają przestrzeni do pracy z klimatem i fajnymi ludźmi!

#bielscoworking #coworkingbielsko #ilovebb #bielsko #bielskobiala #dlafreelancera #fotografiawnętrz #design #naprzodfoto!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.07.2017
8 Photos - View album

Post has attachment
greenery w Naprzód PR! skoro 2017 ma upłynąć z tym kolorem w roli głównej, i my daliśmy się ponieść trendom! w stylu green, i w stylu eco piękne, nowe, prosto z drukarni..
a gdyby ktoś jeszcze nie wiedział Pantone, rok 2017 okrzyknął rokiem soczystej, trawiastej, głębokiej zieleni! takich realizacji zatem pewnie będzie więcej!
naprzód trendy! naprzód greenery!

#greenery #pantone #pantone2017 #greenery2017 #greeneryzawszespoko #design
Photo
Photo
17.05.2017
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded