Profile cover photo
Profile photo
Культура Володимиреччина
14 followers
14 followers
About
Культура's posts

Post has attachment
В рамках проведення Програми літніх читань « Літо – канікул пора, радіє дітвора» - цікаві та змістовні заходи.
На днях працівниками бібліотеки була проведена прогулянка парком « В гармонії з природою» з метою ознайомлення дітей з цікавим рослинним світом парку, як Комплексної пам'ятки природи місцевого значення, ознайомилися з архітектурною пам’яткою палац Красицького та з легендою появи улюбленого місця відпочинку всієї дітвори - басейном. З подальшими заходами ви можете ознайомитись відвідавши наші сторінки в соціальних мережах Facebook, Google, відвідавши бібліотеку. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.06.2017
9 Photos - View album

Post has attachment
Чи можна уявити дитинство без казки?
Казки – улюблене читання дітей, бо вони допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів.
Цікава казкова історія заглиблює нестримну юну фантазію в чарівний світ краси, добра і магії.
Одним з найвідоміших казкарів світу протягом багатьох поколінь залишається Ганс Крістіан Андерсен. Його твори стали надбанням культурного миру й увійшли в дитячі книги народів всієї землі.
Ганс Крістіан Андерсен, як ніхто міг перетворити звичайне, буденне у фантастичне і дивовижне. У його казках спалахують бенгальським вогнем стіни снігових палаців, дикі лебеді летять над морем, в якому, як пелюстки квітів, відбивають рожеві хмаринки, і олов’яні солдатики стоять на варті на одній нозі, тримаючи в руках рушниці.
Саме про це та ще багато цікавого з творчості Андерсена мали змогу дізнатися користувачі бібліотеки, завітавши у молодший відділ на коментоване читання «Почитаймо разом казку Андерсена». А ще прослухали казку «Дикі лебеді» Г.Х Андерсена.
По закінченні заходу було показано мультфільм за казкою Андерсена "Стійкий олов'яний солдатик".
PhotoPhotoPhoto
15.06.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
«Знайомтеся! Новинки для книгоманів» під такою назвою відбувся огляд новинок літератури у Володимирецькій районній бібліотеці для дітей, відділ обслуговування учнів 1-4 класів та дошкільників.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.06.2017
7 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.06.2017
10 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках «КЗ «Володимирецька ЦСПШБ» читачі –діти, мами , бабусі прийняли участь та цікаво провели дозвілля у організованих бібліотеками заходах:

- малюнок на асфальті «Хай дитинство буде щасливим», «Дитинство-найкраща пора», вернісаж малюнків «Я малюю Україну», художній вернісаж «Світ очима дітей» (районна бібліотека для дітей, публічно-шкільна бібліотека с. Каноничі, с. Біле, с. Половлі, с. Заболоття, с. Лозки,с. Великі Цепцевичі);
- лялькова вистава « Права дітей в казках» (районна бібліотека для дітей);
- майстер-клас виготовлення метеликів ( районна бібліотека для дітей);
- флеш – моб « Конвенція ООН про права дітей» , «Діти за щасливе майбутнє України» (районна бібліотека для дітей,пшб с.Сварині);
- вікторина – « Права дітей в картинках » (районна бібліотека для дітей);
- свято-розвага «Хай щастя в дитини не буде кінця» (Половлівська пшб);
- розважально-ігрова програма «Дитинство - країна книжкових забав і розваг» (Рафалівська пшб);
- тематична вікторина "Мої права - моє життя" (Більськовільська пшб);
- година спілкування «У маленьких очах відбивається світ» (Жовкинівська пшб).
Хороший настрій, щира усмішка, гарна сонячна погода супроводжували учасників цих дійств.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.06.2017
8 Photos - View album

Post has attachment
Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє

Без перебільшення , на сьогодні запити у достовірній, оперативній інформації для переважної більшості населення можуть бути виконані лише через загальнодоступні установи-бібліотеки, що безкоштовно надають доступ до інформації та знань та є комфортними, інформаційними центрами з безліччю ресурсів для робочих ,повсякденних справ і дозвілля громади.
Під час роботи семінару « Інноваційні послуги бібліотек із застосуванням ІКТ: он-лайн, бібліотечні сервіси для громади»?,що його відкрила вступним словом "Інноваційний пошук-основа розвитку сучасної бібліотеки директор Володимирецької ЦСПШБ Ілона Курач бібліотечні працівники мали можливість ознайомитися з майстер-класами своїх колег «Чим бібліотека може допомогти громаді?» :«Роль дитячої бібліотеки у соціальній орієнтації читачів» (Дуляницька М.З.- заст.директора ЦСПШБ по роботі з дітьми), «Потреби читача у соціально-побутовій інформації» (досвід роботи Рафалівської міської бібліотеки , бібліотекар Л.Хомич ) ,«Комп”ютерні технології: створення інформаційних електронних продуктів»( досвід роботи Старорафалівської публічно-шкільної бібліотеки,бібліотекар Г.Карпач), «Місце сільської бібліотеки в туристичній інфраструктурі Рівненської області» (Антонівська публічно-шкільна бібліотека,завідуюча бібліотекою Н.Протосовицька), « Організація дозвілля жителів територіальних громад засобами бібліотечної роботи» (Лозківська публічно-шкільна бібліотека, бібліотекар Л.Вознюк), « Реклама ресурсів і послуг бібліотеки- чинник іміджу бібліотечної установи» (методист методичного відділу ЦРБ, Р. Бакунець) .
Під час вільної дискусії «Мозковий шторм «Я думаю так…» ( модератор Г.Швирид, зав. методичним відділом ЦРБ) складовими якісного обслуговування користувачів бібліотечні працівники назвали :
- етика бібліотекаря;
- комфортне середовище у бібліотеці;- - наповнення та актуальність бібліотечного фонду;
- використання в бібліотечно-інформаційному обслуговуванні новітніх технологій;
- взаємодія бібліотек з населенням та органами місцевої влади.
На сьогоднішній день бібліотеками досить активно втілюються у роботу нові ідеї, проекти з наближення послуг і ресурсів бібліотек до жителів територіальних громад.
У роботі семінару прийняли участь начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Босик,головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег .Босик.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.06.2017
9 Photos - View album

Post has attachment
Юнацький відділ. Володимирецька ЦРБ
Акцією "Відпочиваємо в чистому парку" 7 червня розпочала свою роботу літня тераса "Бібліотека під відкритим небом" Працівники відділу обслуговування разом з працівниками юнацького відділу та користувачами бібліотеки прибрали місце-центральну алею парку, де щосереди буде працювати літня тераса. Відвідувачам тераси було запропоновано книги на екологічну тематику
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08.06.2017
13 Photos - View album

Post has attachment
Юні друзі!
Ось і настали довгоочікувані літні канікули, на які з нетерпінням чекали усі дітлахи. Літечко тепле на дворі! Ура! Сонця, канікул весела пора!
Перед вами відкривається великий незвіданий світ. А так хочеться його пізнати. Тож, запрошуємо у книжкову подорож новинками літератури , які надійшли до нашої бібліотеки для дітей “Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!”
Перед вами – безліч художніх книг. Їх автори – відомі українські та зарубіжні письменники. Тож читайте і захоплюйтесь їхніми творами!


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.06.2017
16 Photos - View album

Post has attachment
Свято Трійці - одне з найшановніших свят в Україні. Його ще називають П’ятидесятницею, адже Трійця відзначається на 50-й день після Великодня. Назва «Зелені свята» дуже стародавня, в її основі лежить культ дерева, культ квітів… Зі святом пов’язані барвисті та поетичні народні обряди і звичаї.
Напередодні свята Трійці, у дитячій районній бібліотеці для дітей було експоновано перегляд літератури «Трійця. Зелені свята», де матеріали знайомлять з традиціями святкування Трійці в Україні. Особливу увагу привернули: звичаї та обряди святкування у різних регіонах країни, їх витоки, символіка, повір'я, атрибутика.
Наші маленькі користувачі здійснили віртуальну мандрівку, яка поглибила їх знання про дане свято.
Вітаємо всіх зі святом Трійці! Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку, щоб ознайомитися з матеріалами по даній темі.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.06.2017
9 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded