Profile cover photo
Profile photo
Unistyl. Meble kuchenne, na wymiar, łazienkowe, nietypowe i sprzęt AGD
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie aranżacji wnętrz. Służymy pomocą w wyborze kolorystyki i rodzaju mebli, zapewniamy wsparcie podczas wyboru sprzętów AGD czy armatury kuchennej. Zapraszamy do współpracy! Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://unistyl.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat pomagamy naszym klientom w aranżacji różnego typu pomieszczeń. Zawsze staramy się w 100% wykorzystać potencjał przestrzeni i nawet niewielkie pomieszczenie zagospodarować w taki sposób, by było funkcjonalne i stylowe. Mamy na koncie wiele realizacji mebli kuchennych, łazienkowych czy różnego tupu szaf. Więcej o nas przeczytacie na: http://unistyl.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na koncie mamy wiele realizacji. Stworzyliśmy dla naszych klientów funkcjonalne kuchnie w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu, wykonaliśmy różne modele szaf przesuwnych, wnękowych oraz mebli pod telewizor. Fotografie naszych realizacji będą najlepszym dowodem naszych umiejętności i zaangażowania. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii: http://unistyl.pl/realizacje/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aranżacja wnętrz to nasza specjalność. W zakresie naszych usług między innymi mieści się przygotowanie projektu wraz z pełną wizualizacją, pomoc w wyborze materiałów, jak również kolorystki czy sprzętów. Zajmujemy się również wykonaniem rysunków technicznych dla ekipy remontowej. Szczegółowe informacje znajdziecie na: http://unistyl.pl/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pojemna, porządna szafa przydaje się w każdym domu. W zakresie naszych usług mieści się między innymi wykonywanie szaf przesuwnych. Takie szafy w szczególności sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni. Sprawnie zrealizujemy nawet najbardziej fantazyjne pomysły. Zapraszamy do współpracy! http://unistyl.pl/szafy-przesuwne/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Łazienka niezależnie od wielkości powinna być funkcjonalna. Wygodna umywalka, szafki na najpotrzebniejsze rzeczy, kabina lub wanna to podstawa. Co więcej, wszystkie elementy powinny współprac z sobą i tworzyć estetyczną przestrzeń. Z naszymi propozycjami możecie zapoznać się na: http://unistyl.pl/realizacje/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kuchnia powinna być urządzona w taki sposób, by bez problemu można było wykonywać różnego typu prace. Projekty kuchni, zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym sporządzamy od lat, z naszymi realizacjami możecie zapoznać się na: http://unistyl.pl/realizacje/. Zapraszamy do współpracy!

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 1998 roku świadczymy usługi z zakresu kompleksowej aranżacji wnętrz. Poznajemy oczekiwania klienta, wykonujemy niezbędne pomiary, sporządzamy projekt i realizujemy go. Od lat tworzymy estetyczne, a zarazem funkcjonalne kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia. Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://unistyl.pl/realizacje/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie pomocy w aranżacji kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia? Zapraszamy do współpracy! Nasi projektanci od lat wykonują projekty różnego typu, stworzyli już wiele aranżacji nawet trudnych do urządzenia pomieszczeń, nie boją się więc żadnego wyzwania. Szczegółowe informacje znajdziecie na: http://unistyl.pl/projektowanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Garderoby wciąż zyskują na popularności. Wydzielenie takiego pomieszczenia umożliwia wygodne ułożenie ubrań, akcesoriów, bielizny czy obuwia. Co więcej, dzięki garderobie możemy zaoszczędzić miejsce, które w innym przydatku zajęłyby meble. Zajmujemy się również budową garderób. http://unistyl.pl/szafy-przesuwne/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded