Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Yacht Construction Stanisław Liszka
About
Posts

Post has attachment
Cięcie wodą jest nie tylko precyzyjne, ale i zajmuje nie wiele czasu. Ponadto ten rodzaj cięcia jest stosunkowo bezpieczny. Metoda ta nie emituje spalin oraz pyłów szkodliwych zarówno dla środowiska, jak i ludzi oraz zwierząt. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://yachtconstructions.pl/precyzyjne-ciecie-woda-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, który materiał wykorzystywany jest najczęściej podczas produkcji części do statków i jachtów? Mianowicie najtrwalszym i najlepszym materiałem jest metal. Pamiętajcie, że przygotowanie części wymaga nie tylko doświadczenia, ale i szerokiej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego zachęcamy Państwa do wybrania firmy, która rzetelnie wykona powierzone zadanie. Zapraszamy! http://yachtconstructions.pl/obrobka-skrawaniem-spawanie-giecie-rur/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O pracach spawalniczych wiemy dosłownie wszystko! Podjęliśmy się realizacji już wielu zleceń, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów. Jeśli i Wy chcecie, aby powierzone zadanie wykonane zostało solidnie oraz terminowo – zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://yachtconstructions.pl/slusarka-okretowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
YACHT CONSTRUCTIONS to firma, która słynie z produkcji najwyższej jakości balustrad balkonowych. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo także niezbędne aluminiowe elementy balustrad. Na stronie: http://yachtconstructions.pl/barierki-balustrady/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy YACHT CONSTRUCTION znajduje się w Gdańsku. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy Państwa również do przesyłania zapytań drogą mailową. Dane kontaktowe naszej firmy dostępne są na stronie: http://yachtconstructions.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy słyszeliście o precyzyjnym cięciu wodą? Jeśli nie – zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://yachtconstructions.pl/precyzyjne-ciecie-woda-2/. Tego typu cięcie posiada wiele zalet. Warto więc już dziś zastanowić się nad wyborem firmy, która oferuje profesjonalne usługi z tego zakresu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonale znamy się na obróbce stali nierdzewnej oraz aluminium. Z przyjemnością podejmiemy się również zleceń z zakresu spawalnictwa. Nie tylko dysponujemy profesjonalnym sprzętem, ale i posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. Zapraszamy! http://yachtconstructions.pl/slusarka-okretowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osprzętem jachtowym nazywamy akcesoria umożliwiające żeglugę. Pamiętajcie Państwo jednak, że w skład osprzętu wchodzą również narzędzia zapewniające bezpieczeństwo zarówno żeglarzowi, jak i pozostałym osobom będącym na statku. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://yachtconstructions.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwielbiasz żeglować? Jest to dla Ciebie najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu? Pamiętaj zatem, aby choć raz na jakiś czas poddać swój statek profesjonalnemu przeglądowi. Bowiem części prędzej czy później ulegają zepsuciu mimo najlepszej eksploatacji. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://yachtconstructions.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki wybór wyposażenia statków. Do Waszej dyspozycji oddajemy produkty najwyższej jakości, które z pewnością będą służyć Wam przez długie lata! Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zapewniamy również konkurencyjne ceny. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://yachtconstructions.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded