Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Yacht Construction Stanisław Liszka
About
Posts

Post has attachment
Gwintowanie ręczne wykonywane jest za pomocą narzynek, gwintowników bądź gwinciarek. Natomiast gwintowanie mechaniczne przeprowadzane jest między innymi na tokarkach. Wyróżniamy także gwintowanie metodą obróbki plastycznej poprzez walcowanie oraz wygniatanie na walcarkach przeznaczonych do gwintów. http://yachtconstructions.pl/obrobka-skrawaniem-spawanie-giecie-rur/
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że pod pojęciem stali nierdzewnej kryje się aż 120 gatunków stali? Warto pamiętać również o tym, że muszą zawierać co najmniej 12% chromu. Obróbka tego typu materiału wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług profesjonalnej firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://yachtconstructions.pl/obrobka-skrawaniem-spawanie-giecie-rur/.
Photo

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy również mailowo. Jesteśmy profesjonalistami, którym warto zaufać! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://yachtconstructions.pl/.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami balustrad dostępnymi na stronie: http://yachtconstructions.pl/barierki-balustrady/. Dla nas nie ma zadań niemożliwych i dlatego chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Zapewniamy również konkurencyjne ceny. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza oferta poszerzona została o ślusarkę okrętową. Szeroka wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na wykonanie nawet fundamentów montażowych pod urządzenia. Na stronie: http://yachtconstructions.pl/slusarka-okretowa/ dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Firma Yacht Constructions serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Specjalizujemy się w przygotowywaniu balustrad balkonowych, daszków podwieszanych czy też ogrodzeń. W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu nasze wyroby są tak trwałe. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://yachtconstructions.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded