Profile cover photo
Profile photo
Elbo. Usługi pralnicze. Urbańska E.
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy do współpracy także szpitale. W tych placówkach zawsze niezbędna jest czysta pościel. Oferujemy pranie, prasowanie oraz maglowanie pościeli. Do tego celu stosujemy bezpieczne środki czystości i preparaty, więc nie muszą się Państwo niczego obawiać. https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowe usługi pralnicze na terenie Łodzi i okolic. Zajmujemy się praniem, prasowanie i maglowaniem. Skutecznie radzimy sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług pralniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalne usługi pralnicze w Łodzi? Tylko u nas, w pralni Elbo! Szybko i rzetelnie zrealizujemy każde zlecenie. Oferujemy pranie wodne, powietrzne i chemiczne. Współpracujemy z hotelami i lokalami gastronomicznymi. Usługi kierujemy również do klientów indywidualnych. Zapraszamy - https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z chęcią nawiążemy współpracę z hotelami. Hotele codziennie generują olbrzymie ilości prania. Oferujemy kompleksowe usługi pralnicze dla branży hotelowej. Zajmujemy się praniem i maglowaniem pościeli, praniem obrusów, firan, zasłon i poduszek. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi/obsluga-hoteli.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W restauracjach obrusy bardzo szybko się brudzą. Wylana zupa czy ślady po kawie to częste zabrudzenia. Pralnia Elbo oferuje usługi pralnicze dla restauracji. Podejmujemy się m.in. czyszczenia obrusów. Poradzimy sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami. Zachęcamy do współpracy - https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi/restauracje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie lubisz prasowania, a góra ubrań nie może czekać w nieskończoność? Nie martw się, my się tym zajmiemy! Pralnia Elbo z Łodzi zajmuje się nie tylko praniem, lecz także profesjonalnym prasowaniem. Możesz nam zaufać, w czasie prasowania zawsze dostosowujemy się do zaleceń producenta odzieży, zapraszamy - https://www.pralnia-elbo.pl/uslugi/prasowanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu firmy Pralnia Elbo w serwisie społecznościowym Google+! Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług pralniczych. Działamy na terenie Łodzi i w okolicach i jesteśmy otwarci głównie do firm, restauracji i hoteli. Są Państwo zainteresowani współpracą? Zapraszamy do kontaktu! http://www.pralnia-elbo.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded