Profile cover photo
Profile photo
Ines II. PPHU. Flokowanie plastiku, szkła, tapicerki samochodowej
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się również profesjonalnym praniem dywanów i czyszczeniem kanap, foteli oraz wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych. Naszą ofertę w tym zakresie kierujemy do właścicieli mieszkań, biur czy też przedszkoli. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy oraz że będą one cieszyć Was przez długi czas. Zapraszamy do współpracy: http://inesii.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług profesjonalnego czyszczenia, ale nie macie czasu lub możliwości do nas dotrzeć? Nie musicie! Nasze usługi wykonujemy zarówno w naszej firmie w Bielsku-Białej, jak i u Klienta. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, by ustalić szczegóły. Zapraszamy: http://inesii.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że nasza firma już od 10 lat świadczy usługi profesjonalnego czyszczenia? Dysponujemy w tym zakresie nowoczesnym sprzętem oraz używamy odpowiednio dobranych środków. Wszystko po to, aby wszelkie czynności w zakresie czyszczenia tapicerki samochodowej czy konserwacji elementów plastikowych były skuteczne, a ich efekty utrzymywały się długo. http://inesii.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z czynności, które wykonuje się przed sprzedażą samochodu jest jego czyszczenie. O słuszności poddania auta zabiegowi kompleksowego czyszczenia nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak przypomnieć, że dzięki usłudze profesjonalnego czyszczenia auto odzyska świeżość oraz będzie wyglądało dużo lepiej, a więc szanse na jego sprzedaż znacznie wzrosną. Zapraszamy do skorzystania z usługi przygotowania aut do sprzedaży: http://inesii.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dywany są piękną ozdobą salonu, sypialni czy też każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu. By jednak stale cieszyły swym pięknem, warto co jakiś czas poddawać je profesjonalnemu czyszczeniu. Świadczeniem tego rodzaju usług zajmuje się firma Inesii z Bielska-Białej. Więcej szczegółów na stronie: http://inesii.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok czyszczenia tapicerki i wspomnianego wcześniej flokowania, wykonujemy szereg innych czynności. Należą do nich między innymi chromowanie plastikowych elementów, naprawa kokpitów czy też spawanie zderzaków. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą: http://inesii.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z naszych usług jest flokowanie. Co się kryje za tą nieco obco brzmiącą nazwą? To proces polegający na naniesieniu na deskę rozdzielczą lub inny element pojazdu specjalnego włókna z tworzywa sztucznego zwanego strzyżą tekstylną. Z opcji tej chętnie korzystają kierowcy sportowi. Flokowanie to jednak doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć wnętrze swojego auta. http://inesii.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerki samochodowej. Zadbamy o każdy element wnętrza Państwa pojazdu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz korzystamy wyłącznie ze środków, które gwarantują skuteczność, a także bezpieczeństwo naszych usług. Zapraszamy do Bielska-Białej: http://inesii.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyposażając biurowce najczęściej decydujemy się na położenie na podłodze wykładziny. Nie ma się co dziwić, jest to stosunkowo tanie rozwiązanie, ale i praktyczne. Jednak każdego dnia setki ludzi przemieszczają się tymi wykładzinami, w efekcie tworząc różne plamy i zabrudzenia. Warto raz na jakiś czas skorzystać z usługi czyszczenia lub prania wykładzin. Zapraszamy! http://inesii.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Większość Polaków decydując się na zakup samochodu nie udaje się w kierunku salonów różnych marek. Najczęściej odpalamy komputer i szukamy aut z drugiej ręki. Nie ma się co dziwić, często są one sprawne, a jednak tańsze. Aby bez wyrzutów sumienia móc cieszyć się takim nabytkiem, warto zdecydować się na usługę czyszczenia samochodu po zakupie. Zapraszamy! http://inesii.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded