Profile cover photo
Profile photo
Brzóska Jan, Drzazga Andrzej. Usługi geodezyjne.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Geodezyjna obsługa budowy i montażu obiektu budowlanego obejmuje tyczenie i pomiary kontrolne tych elementów obiektu, których dokładność usytuowania baz pomiarów geodezyjnych nie zapewni prawidłowego wykonania obiektu. W swoim doświadczaniu mamy liczne zadania dotyczące obsługi budowy i montaży tych elementów konstrukcji budowlanych, które wymagały dużej precyzji określenia położenia w trakcie montażu. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Podział nieruchomości polega na wydzieleniu z jednej nieruchomości dwóch lub więcej działek, stanowiących odrębne nieruchomości. W wyniku podziału powstają więc nowe działki, które są wydzielone geodezyjnie i osobno oznaczone w ewidencji gruntów. Nie jest natomiast istotna kwestia ich własności. Oznacza to, że właścicielem nieruchomości powstałych w wyniku podziału może być ta sama osoba lub instytucja, która była właścicielem dzielonej nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Geodeta jest na działce przed rozpoczęciem każdej inwestycji budowlanej i jako ostatni schodzi z budowy dokonując pomiaru powykonawczego! Chcesz aby Twój dom miał solidne fundamenty – zacznij od solidnej firmy geodezyjnej! Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Wybudowałeś budynek i potrzebujesz wykonać pomiar powykonawczy, aby móc się wprowadzać? Sprawnie i precyzyjnie wykonamy dla Ciebie pomiar powykonawczy budynku wraz z przyłączami wszelkich mediów, naniesiemy pozyskane dane na podkłady mapowe, rozliczymy użytki i stworzymy arkusz kartoteki budynku – niezbędne dla prawidłowego naliczenia podatków. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcesz porozmawiać z kimś z naszej firmy albo zapytać o niewymienioną usługę geodezyjną? Może chcesz nam zlecić wykonanie mapy do celów projektowych lub tyczenie budynku? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Dla wygody klientów korzystających z naszych usług podajemy trzy możliwości kontaktu. Napisz maila, zadzwoń, albo osobiście przyjdź na ulicę Łużycką w Gdyni do siedziby firmy i porozmawiaj z nami w cztery oczy. Jesteśmy do dyspozycji. Więcej informacji na stronie: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Podział geodezyjny nieruchomości ma na celu ewidencyjne wyodrębnienie, w ramach jednej nieruchomości większej ilości działek gruntu, bez zmiany podmiotu prawa własności. Jednak działki te mogą stać się przedmiotami obrotu na rynku nieruchomości co spowoduje wyodrębnienie się nowych nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.brzoskadrzazga.pl.
Photo

Post has attachment
Po zakończeniu budowy domu możemy spotkać się z zjawiskiem osiadania budynku. Przez pierwszy rok od zakończenia budowy warto zwracać uwagę na wszelkie zachodzące zmiany. Niestety skutki osiadania budynku mogą być zmorą dla domowników np. pękanie ścian. Osobom, które chcą się cieszyć spokojem, proponujemy nasze usługi w zakresie pomiaru osiadań i przemieszczeń. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://brzoskadrzazga.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy ważna jest dla Was obsługa przez firmę, której pracownicy mają długoletnie doświadczenie i dobrze znają się na swoim zawodzie? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z stroną http://brzoskadrzazga.pl/. Nasza firma istnieje na rynku od 1993 roku, a lata pracy pozwoliły nam zdobyć cenną wiedzą, którą wykorzystujemy przy każdym projekcie.
Photo

Post has attachment
Geodezja jako nauka obejmuje: badanie właściwości ziemi, astronomię geodezyjną, pomiary satelitarne czy geodezję prawną związaną z nieruchomościami. Geodeta zaś jest specjalistą, który najogólniej zajmuje się badaniem ziemi, jej wymiarem i obszarem. Szczegóły oferty naszego biura geodezyjnego w Gdyni poznacie Państwo, odwiedzając stronę: http://brzoskadrzazga.pl/.
Photo

Post has attachment
Mamy kilka rodzajów cyfrowych map geodezyjnych. Mapy satelitarne służą przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej działki oraz oszacowaniu jej powierzchni. Takie mapy nie są podstawą do wykonania czynności administracyjnych i urzędowych, np. podziału nieruchomości czy pozwolenia na budowę. W biurze: http://brzoskadrzazga.pl/ podejmiemy się zadań tyczenia budynków oraz tworzenia map do celów prawnych.
Photo
Wait while more posts are being loaded