Profile

Cover photo
40 followers|15,779 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

saxana.sk

Shared publicly  - 
 
S potlačou divokých mustangov a jemným čipkovaným lemom - jednoduché a originálne kúsky! Nová kolekcia #MUSTANG už v predaji!
http://ow.ly/qOHFc
 ·  Translate
4
1
Add a comment...

saxana.sk

Shared publicly  - 
 
Tak veľa vzorov! Tak málo času! Vstúpte do krajiny originálnych talianskych pančušiek teraz so zľavou 60%! http://ow.ly/qKlyj
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Saxana.sk - Krásna aj pod šatami.
Introduction

Portál Saxana.sk je vstupnou bránou do sveta čipiek a saténu. Vznikol, aby uspokojil potreby moderných žien, ale aj všímavých mužov. Je odpovedou na narastajúci dopyt po kvalitnej spodnej bielizni. Luxusné, elegantné, zvodné, praktické, športové, ale aj cenovo velmi výhodné. Taká je ponuka prádla na Saxana.sk. Portál, ktorý Vám učarí...

Internetový obchod Saxana.sk vznikol v roku 2007 a za toto obdobie sa stal najväcším internetovým predajcom spodnej bielizne na Slovensku. Dnes nájdete v ponuke na Saxana.sk ovela viac. Okrem spodnej bielizne si svoj šatník môžete obohatit o exkluzívne šaty. Stací si v pohodlí vybrat zo širokej ponuky a uskutocnit diskrétny nákup.

Ponúkame exkluzivitu…

Na Saxana.sk nájdete znacky, ktoré nikde inde nedostanete. Naše produktové oddelenie pre Vás každý den sleduje svetové trendy v oblasti spodnej bielizne a hladá spôsob ako Vám ponúknut to najlepšie z najlepšieho.

Pre Vaše výnimocné chvíle …

Doprajte si potešenie. Prezrite si naše stránky aj spolu s partnerom a zistite co sa Vám páci. Preskúmajte svoje tajné priania a odomknite v sebe trinástu komnatu. Všetko co Vám dávame my, je sebavedomie zažit svoje skryté túžby.

Contact Information
Contact info
Phone
+421 232 115 470
Email
Address
Saxana.sk United Fashion Group s.r.o. Sliačska 1/D 831 04 Bratislava