Profile

Cover photo
Martin Bruchanov
Works at ZOOM International
Attended Czech Technical University in Prague
Lives in Prague
97 followers|148,428 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Zdravím z Spojených arabských emirátů, země, kde zapíchnete hůlku do země a vystříkne ropa :) Aspoň podle toho, co tu jezdí na silních za naleštěná obří SUV značek GMC, Chrysler nebo Ford to tak vypadá. 

Na internet se člověk nedostane všude a dokonce i mé oblíbene anonymizační proxy jako Zend2 nebo HideMyAss jsou zablokované, teda až na megaproxy.com.

Nezařídil jsem si mezinárodní řidičák (a nebyl jsem jedinej), takže z CZ kartičkou z hvězdičkami EU si tu mohu tak leda...  Nakonec jsme kvůli tomu v 00:00 jeli z Dubaje do Abu Dhabi taxíkem (cca 7 Kč za km to bylo jen 2x dražší než bus).

Musím si dávat dost bacha na drobné kulturní odlišnosti jako třeba nikomu nic nepodávat levou rukou nebo ukazovat podrážku.

Na hranicích ještě nebyli připraveni na bezvízový vstup občanů ČR, takže nás nahnali do kanceláře, sebrali pasy a pak všechny, po udělení štemplu, vyvolávali podle křestního jména :P
 ·  Translate
3
Martin Bruchanov's profile photoRadovan Turan's profile photoDavid Adam's profile photo
5 comments
 
Na netu koluje nekolik dilu serialu "Megastructures", popisujici stavbu budov v Dubai. Zajimave je, jak stejny serial popisuje stavby v Evrope. Trocha jiny pristupy k BOZP. :)
 ·  Translate
Add a comment...

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Troška rasizmu v praxi, tentokrát toho izraelského... #fail  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Prokrastinátor, neboli hra 2048, tentokrát pro PMD85 :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Nicccce 8)
1
Add a comment...
Have him in circles
97 people
Václav Zeman's profile photo
Michal Augustýn's profile photo
Pavel Dedourek's profile photo
Radek Beňo's profile photo
 
Moje přednáška SUTu (Středisko Unixových Technologií) na Strahově o +GIMP. Z obsahu: nejprve nějaké základy, pak jedna retuše, efekt "absolut vodka", skryté zprávy v pixelartu a čištění ofocených dokumentů.

#siliconhill #sh  
 ·  Translate
5
Add a comment...

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Řekni jak to tentkrát bylo!
1
1
Radovan Turan's profile photo
Add a comment...
 
The 1st April infographics rulezzzz :D
1
Add a comment...
 
Mr. Pickles is the best dog in the World and other World!

#Večerníček  
2
Václav Zeman's profile photoTinu Bruchanova's profile photo
2 comments
 
lol, omg wtf?!
Add a comment...

Martin Bruchanov

Shared publicly  - 
 
Atari Falcon 030 memory upgrade to whole 14 megabytes (maximum for this machine without any kind of expansion turbocards).

It is working, a memory self-test is without errors, but I've found some strange raining-like artifacts on VGA picture (they disappeared when I return an old memory card).

I need to ask some experienced users => www.oldcomp.cz :P
1
Ctirad Feřtr's profile photoMartin Bruchanov's profile photoPetr Stehlík's profile photo
3 comments
 
+Martin Bruchanov Ale houby duchařinu. Prostě je to blbě vymyšlená deska. 
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
97 people
Václav Zeman's profile photo
Michal Augustýn's profile photo
Pavel Dedourek's profile photo
Radek Beňo's profile photo
Work
Employment
  • ZOOM International
    2012 - present
  • Hewlett-Packard
    2008 - 2012
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Prague
Previously
Žďár nad Sázavou
Links
Contributor to
Story
Tagline
a.k.a. BruXy
Education
  • Czech Technical University in Prague
    2008
Basic Information
Gender
Male
Protože Na Kopci (lákající samými dobrými referencemi) jsme neměli rezervaci a my byli na místě vozem, poslali nás Na Konec do Lochkova. Restuarace je velice příjemná, sauvignon, který si dala přítelkyně, byl s velice kulatou a výraznou chutí a vůní ovoce. Jako hlavní menu jsme zvolili konfitované jehněčí kolínko a já tatarák. Na konfitování (pomalé pečení masa v tuku) se myslím nedá nic zkazit, kolínko by se dalo jíst lžičkou. Můj tatarák byl už předem umícháný, ale volbě koření se nedalo nic vytknout, podle konzistence mi připadal jako ručně škrábaný. Cena za večeři pro dva nebyla nijak hrůzostrašná (800). Bohužel už v noci jsem cítil, že něco nebylo v pořádku, a výsledek činnosti: "prdel si to přebere", dopadla tak, že nepřebrala... Teď odpoledne, už se cítím trochu líp, ale faktem je, že střevní potíže zkazily můj celkový dojem z návštěvy (tatarák si dávám celkem často, ale dosud se mi problémy vyhýbaly), takže místo Vyníkající dávám pouze Dobré. Za čas bych rád Na Konci zkusil zopakovat.
• • •
Public - 10 months ago
reviewed 10 months ago
Restauraci máme skoro za barákem a takže jako kovaný masožrout jsem si jí rozhodně nechtěl nechat ujít... I když tuhle recenzi píšu s odstupem asi 5 měsíců, mdlá pachuť, která se mi vybaví při vzpomínce na Mount Steak, dosud nezmizela. Tohle prosím není restaurant, ale spíš něco mezi panoptikem a obludáriem. K pobavení doporučuji navštívit jejich vylhané stránky, proklikat si sekce Naši VIP hosté a Videoreportáže. První co mě zklamalo bylo, že zde až na jednu upocenou rodinku nebyly žádné celebrity a ani žádní jiní hosté :)) Osobně je mi záhadou, jakým způsobem byl pan majitel schopen ty různé (pseudo)celebrity nalákat k sobě do sklepa a co jim musel slíbit pro lichotivý autogram a fotku nad talířem nebo křest vína... Zřejmě se nad tím přiživuje nějaká PR agentura, pozvou Trošku na křest vína, ten se sice pochlubí, že víno nepije, ale vznikne láhev s jeho střapatou hlavou na vinětě a někdo k tomu vyblinká tiskou zprávu, a můžeme si udělat další tlustou čáru za zdařilým píjárkem o exkluzivní odrůdě ve sběratelsky žádané láhvi. W.T.F.?! O jídle nemá cenu moc psát. Na celé objednávce stály za řeč jen domácí cibulové kroužky, což je u Steak restaurantu značně znepokojivé. Jinak hovězí rumpsteak měl kvalitu podrážkovitého hovězího ze školní jídelny a sežvýkal jsem ho jen s sebezapřením z důvodu, že plýtvat proteinem by se rozhodně nemělo. Druhý pokrm, steak z divočáka, s jakousi prefabrikovanou omáčkou taky nebyl žádný šlágr. Menu je hodně zajímavé svojí exotickou nabídkou, ale až si budu chtít dát hada nebo krokodýla, tak rozhodně nepůjdu sem. Pokud nechcete peníze rovnou spláchnout do kanálu, případně si libujete v bizarnostech, či vás uspokojí pocit se stravovat na stejném místě, kde kdysi byl Pavel Zedníček nebo Jirka Krampol určitě jděte sem. Jinak, prosím vás, se tomuto podniku vyhněte obloukem. PS: Po té co jsem si přečetl ostatní recenze i na jiných webech, jen dodám, že my jsme neměli voucher na slevu, takže jestli slevomatici mají laťku posunutou ještě níž, tak to potěš koště...
• • •
Food: Poor to fairDecor: Poor to fairService: Poor to fair
Public - 11 months ago
reviewed 11 months ago
3 reviews
Map
Map
Map
Musím říct, že řízek v Řízkárně patří k pokrmům, který bez debat patří k nejlepším řízkům, které jsem v životě jedl. Ochutnal jsem zde vídeňský telecí a salzburský vepřový a co se týče jídla, tak naprostá spokojenost. Velké porce, maso měkké a šťavnaté, ceny docela nízké. Bohužel kuchař je to první a poslední na čem tenhle podnik stojí... *Průser č. 1: Obsluha.* Pomalá, neschopná, zralá na vyhození. Zřejmě navíc ta lepší ze servírek současně pracuje jako recepční zdejší ubytovny a druhá servírka, která vypadá a chová se jak na drogách to nezachrání. Takže si připravte pevné nervy a nečekejte, že vám někdo donese jídelní lístek nebo účet do uplynutí geologicky kratšího období. Setkáte se zde z otrslými hláškami typu: "Kafe není. Před 14 dny se nám rozbil kávovar.", "Kofolu do dvojky nenaléváme není na to na pokladně kalkulačka", zmateným pobíháním po place sem a tam, záměnami objednávek (a to si vše ťukají do tabletu), žádost "Připravte nám prosím účet" pochopila paní servírka jako "Ukliďte vedlejší stůl a pak na 15 minut odejděte pryč a počkejte až přijdu zaplatit na bar" a pod. Při druhé návštěvě jsme si už z toho dělali vyloženě prdel a pán u vedlejšího stolu to uzavřel větou: "Jídlo super, ale všechno ostatní nestojí za nic." Nápis u vchodu: Expresní příprava řízků, je vyloženě klamavá reklama na facku... *Průser č. 2: Nabídka rozvozu.* Výběr je omezený jen na několik kombinací menu a podle vychlastaného hlasu paní na drogách nelze např. vyměnit kaši za hranolky. Navíc k tomu dostanete štrúdl o který jsme ani nestáli a na pití kolu nebo pivo. Po asi hodině a čtvrt přijelo studené jídlo (bydlíme 10 minut autem od řízkárny) a po ohřátí v mikrovlnce za moc nestálo, ovšem ze dvou porcí se nají v klidu 4 lidi. Takže rozvoz už nikdy víc...
• • •
Public - 11 months ago
reviewed 11 months ago