Profile cover photo
Profile photo
Thoureh Publication
A Revolution in Iran Publishing Industry
A Revolution in Iran Publishing Industry
About
Posts

همزمان با دریافت «پروانه نشر کتاب» از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آغاز فعالیت نشر، نام این مرکز از «مرکز پخش کتاب ثوره» به «انتشارات ثوره؛ مرکز نشر و پخش کتاب» تغییر یافت.
Add a comment...

Post has attachment
برای عضویت در خبرنامه هفتگی مرکز نشر و پخش ثوره و دریافت هفتگی یک مقاله و معرفی یک کتاب، تنها کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید

http://eepurl.com/bfAwh5

 
Add a comment...

Post has attachment
معرفی و پخش آثار خود را به ما بسپارید!
بدین وسیله مرکز نشر و پخش ثوره آمادگی خود را برای معرفی و پخش آثار مکتوب در زمینه علوم اجتماعی و علوم انسانی اعلام می دارد.
با ما تماس بگیرید: info@thoureh.ir
Add a comment...

Post has attachment
عضویت در خبرنامه مرکز نشر و پخش ثوره

دوستان عزیز سلام
در صورت تمایل به دریافت خبرنامه مرکز نشر و پخش ثوره، آدرس پست الکترونیک خود را در بخش عضویت سایت وارد نمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم
Add a comment...

حکایتی شنیدنی از اهدای کتاب به کتابخانه دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران!


روز گذشته یکی از همکاران ما برای اهدای تعدادی کتاب به کتابخانه دانشگاه تهران مراجعه کرد و اتفاقی براش افتاد که فکر می کنم شنیدنش خالی از لطف نباشه!
این همکار تعریف می کنه: «... وقتی بعد از کلی پیاده روی خسته اما خوشحال از اینکه دارم یک کار فرهنگی انجام میدم به کتابخانه دانشکده اقتصاد این دانشگاه رسیدم، بعد از معرفی خودم و اعلام اینکه قصد دارم چند جلد از کتاب های تازه منتشر شده خودمون رو به کتابخانه این دانشکده اهدا کنم، با واکنش عجیب و غیر منتظره ای رو به رو شدم! مسئول مربوطه بعد از ور انداز من و یک نگاه سطحی به کتاب ها گفت: هر روز برای ما کتاب میارن... متاسفانه مخزن ما جا نداره!!!!
...این حرف برای من که در زمان دانشجویی از کتابخانه این دانشکده استفاده کرده بودم و ضعف ها و کمبودهاش رو کاملاً می دونستم خیلی عجیب و البته خنده دار بود! عجیب برای اینکه کتابها کم حجم بودند و روی هم 3 سانتی متر از فضای یک قفسه رو هم نمیگرفتند و خنده دار برای تصور این صحنه که مسئول امور مالی پس از شنیدن اینکه این کتابدار محترم چند جلد کتاب رایگان رو قبول نکرده و هزینه تامین اونها از نمایشگاه رو به گردن دانشکده انداخته چه واکنشی نشون خواهد داد!!!...خانم کتابدار پس از دیدن قیافه مبهوت من کمی خودش رو جمع و جور کرد و گفت: البته شما می تونید کتابها و شماره خودتون رو بگذارید، اگر کتابها رو نخواستیم باهاتون تماس میگیریم بیاید ببرید! من هم که حسابی از این برخورد و طرز تفکر عصبانی شده بودم گفتم: این کتاب ها باید جایی باشند که قدر و قیمتشون دونسته بشه! واقعاً از ماست که برماست ...»

شما چی فکر می کنید؟ آیا بهتر نبود حتی در صورتی که مخزن کتابخانه واقعاً جا نداشت پس از تشکر از این همکار ما، کتاب ها رو تحویل می گرفتند و یک قفسه جدید برای کتابخانه تهیه می کردند و دانشجویان رو از دسترسی به این کتابها محروم نمی کردند؟
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded