Profile cover photo
Profile photo
MIREX II - producent pokrowców samochodowych
3 followers
3 followers
About
Posts

Pokrowce samochodowe z elementami haftu są wyjątkowe i nadają wnętrzu auta wyjątkowego charakteru. Nasza firma jest w stanie wykonać dla was odpowiednie pokrowce, które spełnią wasze oczekiwania. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/modele.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas pokrowce idealnie sprawdzą się zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Wielkość i kształt foteli nie jest dla nas żadnym problemem. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/modele.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skóra ekologiczna jest często wybieranym materiałem na pokrycia foteli samochodowych. Wynika to z faktu, że jest ona wytrzymała, a jednocześnie bezpieczna dla człowieka oraz otoczenia i piękna. Na naszej stronie http://www.pokrowce.net/modele.html znajdziecie więcej informacji o naszych produktach. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Ekskluzywne pokrycia foteli samochodowych to główna część naszej oferty. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i chętnie realizujemy nietypowe zlecenia. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/modele.html .
Add a comment...

Na naszej stronie internetowej http://www.pokrowce.net/modele.html znajdziecie listę wszystkich modeli aut, dla których jesteśmy w stanie wykonać pokrowce. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i jeśli zajdzie potrzeba, wykonamy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Eko skóra to jeden z najczęściej wybieranych materiałów, z których wykonujemy pokrowce. Są nie tylko przyjazne środowisku i człowiekowi, ale także wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Więcej o nas przeczytacie na stronie www.pokrowce.net . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukacie firmy, która zaprojektuje i wykona dla was eleganckie pokrowce samochodowe, zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy wam katalogi i wspólnie wybierzemy najlepszy wzór tapicerki. Więcej o nas przeczytacie na stronie www.pokrowce.net .
Photo
Add a comment...

Każdy model samochodu ma inne wnętrze i potrzebuje innych pokrowców. Nasza firma wykonuje pokrowce samochodowe do każdego auta bez wyjątku. Więcej o naszej ofercie i zrealizowanych projektach przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Przed rozpoczęciem produkcji pokrowców samochodowych spotykamy się z klientem, aby omówić z nim projekt i realizację. Dzięki spotkaniom i rozmowom poznajemy potrzeby klienta i jesteśmy w stanie im sprostać. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobór kolorów i materiału pokrowców samochodowych pozostawiamy naszym klientom. To oni mają ostateczne słowo przy projekcie pokrowców. Nasi pracownicy chętnie zrealizują każdy wasz projekt. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.pokrowce.net/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded