Profile cover photo
Profile photo
BS STUDIO HOSTESS - Agencja modelek, hostess i fordanserek
4 followers -
Agencja modelek, hostess i fordanserek
Agencja modelek, hostess i fordanserek

4 followers
About
BS STUDIO HOSTESS - Agencja modelek, hostess i fordanserek's posts

Post has attachment
KONTAKT
BS STUDIO HOSTESS prowadzi działalność na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań.
Odpowiemy na każde z nich! :)
694 55 88 01 / kontakt@bs-studio-hostess.pl / biuro@bs-studio-hostess.pl
http://bs-studio-hostess.pl/kontakt,wycena

Post has attachment
Premiera Oranżady PRL

Nasza agencja hostess i modelek często bierze udział w rozmaitych promocjach, jednak wiosną 2015 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bardzo nietypowym przedsięwzięciu. Nasze modelki pojawiły się bowiem na prezentacji Oranżady PRL – Napoju stworzonego i promowanego przez Krzysztofa Skibę.
Wydarzenie to miało miejsce w warszawskiej restauracji Banjaluka i już od początku zapowiadało się niezwykle. Gospodarz imprezy, frontman grupy Big Cyc, przyjechał czerwonym Żukiem, a ubrany był w biały fartuch rodem z PRL-owskiego spożywczaka, podobnie jak część jego znamienitych gości. Byli to między innymi Końjo, Michał Milowicz, Norbi, Krzysztof KASA Kassowski, Andrzej Nejman czy... Ryszard Kalisz!
Zwłaszcza postać tego sympatycznego polityka była pewnego rodzaju smaczkiem, ponieważ jako były członek PZPR był symbolem minionego systemu. Cała impreza była jedną wielką zabawą, pełną śmiechu i symboli odnoszących się od PRL, na przykład oranżadę rozdawano, gościom i przechodniom, w płóciennych siatkach.
Oczywiście nie była to jedyna forma podania tego napoju, o należytą formę i wzbogacenie smaku zadbał Mistrz Europy Barmanów Krzysztof Drabik, uczestnik Mam Talent, który serwował doskonałe drinki. Tym co wywołało nasz największy aplauz była żonglerka butelkami na dawnym polskim motorowerze Komar.
W tym czasie nasze modelki uczestniczyły w pokazie mody. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że zostały od stóp do głów przyozdobione w prawdziwe warzywa i owoce. Wszystkie panie miały indywidualne kreacje, na ich głowach widniały wianki z marchewek lub pomarańczy, biustonosze z rzodkiewek czy papryk, a biodra miały przepasane bananami, ziemniakami, a nawet kolbami kukurydzy. O ten niezwykły zabieg ubiór zadbała Wiganna Papina – stylistka i prowadząca Pytanie na Śniadanie. Co najzabawniejsze, po pokazie mody wyłoniono... Miss Warzywniaka! W międzyczasie pod restaurację przyjechali policjanci, którzy po degustacji pysznej oranżady i naprężeniu muskułów przez Chucka Norrisa szybko odjechali.
Jak widać każda promocja przebiega odrobinę inaczej, lecz przebieg tej był do prawdy niezwykły i budzący podziw swoją kreatywnością. Z humorem oddano klimat minionej w Polsce epoki, zachowując te miłe akcenty i zapewniono gościom wielką atrakcję. Naszym modelkom zaś niezapomniane stylizacje i świetne wspomnienia.
http://bs-studio-hostess.pl/blog,21,EVENT_-_Premiera_Oran%C5%BCady_PRL
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.03.2017
10 Photos - View album

Post has attachment
Pokaz mody Ewy Jobko

21 lutego 2015 roku o godzinie 19 odbył sie pokaz Ewy Jobko (Ewa Jobko - Costume Designer) z udziałem naszych modelek.
Pięknym dodatkiem do Jej kolekcji była biżuteria sutache wykonana przez Agnieszkę Rodo ( rododendron7 Art-Soutache)Pokaz uświetił recitale dwóch wspaniałych wrocławskich artystek:
Natalii Lubrano ( Natalia Lubrano Music ) oraz Jadwigi Tomczyńskiej(Jadwiga Tomczyńska)
Glamour - bankiety, wesela, konferencje
Ruska 37-38, 50-079 Wrocław 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.03.2017
6 Photos - View album

Post has attachment
Fordanserki, czyli jak uatrakcyjnić imprezę firmową.

Na imprezy firmowe decyduje się coraz większa liczba przedsiebiorstw, gdyż doskonale integrują załogę firmy i budują morale. Choć nie mają bezpośredniego przełożenia na zarobki i generują koszta to odgrywają ważną role w działalności firmy, gdyż są elementem motywacyjnym dla pracowników. Warto zatem sprawić, aby pieniądze zainwestowane w impreze firmową były we właściwy sposób wykorzystane. Najpiekniejsza lokalizacja i otwarty bufet są bardzo ważne, lecz aby impreza była niezapomniana i przyniosła zakładany skutek, mogą okazać się niewystarczające. Dopełnieniem imprezy firmowej, jej kluczowym elementem i czymś co zapewni jej pełen sukces są fordanserki. Te kontaktowe i pełne energii dziewczyny są w stanie wprowadzić pozytywną atmosferę i zadbać o to, by goście nie przeżyli ani chwili nudy. Głównym zadaniem fordanserek jest, jak wskazuje nazwa, taniec. Panie proszą Panów do tańca, czym łamią opór niepotrzebnego onieśmielenia ze strony gości i pozwalają wesoło się bawić. Robią to z dużym taktem i w miłej atmosferze, nigdy nie przekraczając granicy dobrego smaku, a jednocześnie zapewniają gościom radosną zabawe. Duży wdziek, porcja uśmiechu i zdolności taneczne są receptą na sukces imprezy firmowej. Nasze fordanserki, często bedące jednocześnie modelkami, posiadają te i inne cechy, jak uroda, zasady moralne i inteligencja. Warto zainteresować się usługami fordanserek organizując tak specyficzne wydarzenie jak impreza firmowa. Najlepszy wyborem będzie BS STUDIO HOSTESS.


http://bs-studio-hostess.pl/blog,4,Fordanserki__czyli_jak_uatrakcyjni%C4%87_imprez%C4%99_firmow%C4%85._
Photo
Photo
21.03.2017
2 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
OFERTA
BS STUDIO HOSTESS to działająca od wielu lat agencja hostess, realizująca najbardziej ambitne zlecenia i eventy na terenie całej Polski. Oferuje usługi modelek, hostess, fordanserek i konferansjerów, a także profesjonalne sesje zdjęciowe. Naszym olbrzymim atutem są pracownicy firmy, osoby inteligentne i obdarzone dużą kulturą osobistą, które potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej nieoczekiwanej i wymagającej sytuacji. Modelki i hostessy są doskonale przygotowane do obsługi bankietów, wystaw, promocji, targów, konferencji, zjazdów i wszelkich innych uroczystości. Natomiast tancerki zapewnią niepowtarzalne wrażenia artystyczne. Co ważne podkreślenia, posiadamy w naszej bazie około 20000 pięknych hostess i pracujemy na terenie całej Polski.

MODELKI

HOSTESSY

FORDANSERKI

KONFERANSJERZY

SESJE FOTOGRAFICZNE

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA
PhotoPhotoPhoto
20.03.2017
3 Photos - View album

Premiera Toyoty C-HR.

Firmy samochodowe, podczas promocji swoich nowych modeli, bardzo często korzystają z usług hostess. Jest tak, ponieważ dodają one elegancji, budzą pozytywne skojarzenia i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Koncerny samochodowe posiadając rozległe badania i potężne sztaby marketingowe doskonale o tym wiedzą i tym chętniej korzystają z naszych usług. Ostatnią okazją do współpracy z branżą motoryzacyjną była premiera przepięknej, futurystycznej Toyoty C-HR. Ten hybrydowy pojazd o futurystycznym kształcie był prezentowany szerszej publiczności we Wrocławiu, w Hali Stulecia oraz centrum handlowym Magnolia Park. Już sam nowoczesny wygląd samochodu zachęcał do bliższej uwagi. Efekt potęgowała obecność naszych pięknych pracownic, które serwowały potrzebne informacje spragnionym wiedzy fanom motoryzacji. Było o czym opowiadać, ponieważ to dzieło japońskich inżynierów poza wyglądem przeniesionym prosto z concept carów odznacza się doskonałą technologią hybrydową. Oznacza to, że dobre osiągi łączy z symbolicznym zużyciem paliwa, co w dzisiejszym Świecie jest nie do przecenienia. Nasze hostessy doskonale sprawdziły się w prezentacji modelu klientom i zadawały szyku całemu eventowi. To dość oczywiste skojarzenie – tam gdzie pojawiają się efektowne samochody są również piękne kobiety. Firma Toyota, również dzięki nam, zaliczyła doskonałą prezentację swojego nowego modelu, a my czujemy ogromną satysfakcję.
Wait while more posts are being loaded