Profile cover photo
Profile photo
cream.software
19 followers -
applications | games | desktop software
applications | games | desktop software

19 followers
About
cream.software's posts

Post has attachment
Arkusz kalkulacyjny pakietu MS Office jest narzędziem, które pozwala na sprawną pracę w biurze. Znajomość jego funkcji, nawet w stopniu podstawowym, będzie także dużym atutem na rynku pracy. Dobrze jest poznać przynajmniej kilka z nich, by przekonać się jak wiele możliwości daje ta aplikacja.

http://www.creamsoft.com/blog/jakie-funkcje-excela-warto-znac.html

Post has attachment
Parę słów o mojej najnowszej apce na +mobiRANK.pl . Zapraszam do przeczytania i dziękuję. W treści kupony na wersję bez reklam! https://mobirank.pl/2017/02/11/sa-pieniadze-aplikacja-zarzadzania-wydatkami/

Post has attachment
Do you get that feeling that your #money somehow #magically disappears? But how?? Find out more! I'm pleased to show you my new #freeapp for iOS and Android. Get it here http://www.creamsoft.com/en/where-is-my-money-discover-cash-credit-card-wire-expenses/
Photo

Post has attachment
Projektowanie stron www to rozbudowany i złożony proces, do którego niezbędna jest pomoc fachowców - aby uzyskać zarówno satysfakcjonujący, jak i przynoszący zyski wynik. Strona internetowa to nie tylko ładny layout oraz wysokiej jakości treści na niej publikowane, ale także jej czytelność i prędkość ładowania.

http://www.creamsoft.com/blog/na-co-zwrocic-szczegolna-uwage-przy-tworzeniu-stron-internetowych.html

Post has attachment
Od kilku lat nieprzerwanie możemy obserwować dynamiczny wzrost liczby użytkowników urządzeń mobilnych – aktualnie do najpopularniejszych z nich należą smartfony i tablety, jednak trend ten obejmuje także inne gadżety, na przykład zegarki.

http://www.creamsoft.com/blog/kluczowe-zastosowanie-aplikacji-mobilnych.html

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
#Android users can already celebrate the #halloween fest! My Swirly game has just been #released with the #updated #halloween theme which is free to play. Feel that #spookymood. Install and #play now!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creamsoft.swirly


Post has attachment
Znasz naszą aplikację do #spalania #kalorii? Właśnie zrecenzował ją serwis AntyApps Zapraszam do poczytania, pod artykułem dodatkowo #darmowe #kody #promocyjne na funkcje kalkulatorów wagi, #bmi, stref treninowych, #vo2max itp :-)

http://antyapps.pl/spalanie-kalorii-szybki-sposob-obliczenia-zwiazane-ze-spalaniem-kalorii/

Post has attachment
Now links to #apps for all appstores in one place.
First webpage is for the #glycemicindex app. How do you like it?

http://www.creamsoft.com/en/glycemic-index-load-carbs-diet/


Photo
Wait while more posts are being loaded