Profile cover photo
Profile photo
Zakład Ślusarski GREŃ. Wyroby ze stali nierdzewnej. Konstrukcje stalowe
About
Posts

Post has attachment
Robot Kuka to w pełni automatyczny, bezobsługowy robot wykorzystywany do precyzyjnego spawania elementów. Jest szybki, dokładny i gwarantuje powtarzalność wykonywanych spoin. Natomiast obrotowe ramię i stół gwarantują pełną kontrolę nad obrabianym detalem. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi sprostamy każdemu zleceniu - http://stalnierdzewna-gren.pl/park-maszynowy.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta z pewnością zainteresuje też zakłady mięsne. Produkujemy m.in. wieże parzelnicze, które umożliwiają poddanie obróbce technologicznej wsadów mięsnych. W zakres naszej oferty wchodzą także wózki wędzarnicze oraz formy nierdzewne na szynki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą - http://stalnierdzewna-gren.pl/wyroby-gotowe.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się wypalaniem CNC, zarówno tlenowym, jak i plazmowym. Wypalanie plazmowe polega na cięciu blach ze stali węglowych za pomocą palnika plazmowego. Jego niewątpliwą zaletą jest szybkość wypalania, która przewyższa kilkakrotnie cięcie tlenowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://stalnierdzewna-gren.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Wykorzystujemy w pracy nowoczesne maszyny, które pozwalają nam na wydajną i bardzo precyzyjną pracę. Posiadamy m.in. gilotynę hydrauliczną, która umożliwia cięcie blach o maksymalnej długości 3m i grubości nieprzekraczającej 6,3mm oraz sterowaną numerycznie piłę taśmową marki BOMAR. Zachęcamy do współpracy - http://stalnierdzewna-gren.pl/park-maszynowy.

Post has attachment
Nasza siedziba, zakład produkcyjny oraz biuro znajdują się w Pszczynie, w województwie śląskim. Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zachęcamy do kontaktu. Mogą się Państwo skontaktować z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy - http://stalnierdzewna-gren.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Wśród naszych wyrobów gotowych znajdują się różnego typu środki transportu. Wszystkie zostały wykonane ze stali kwasoodpornej. Posiadają m.in. kółka poliamidowe skrętne ułatwiające transport. Oferujemy kształty i wymiary oraz wyposażenie według potrzeb Klienta. Zachęcamy do współpracy - http://stalnierdzewna-gren.pl/wyroby-gotowe.
Photo

Post has attachment
W każdym zakładzie niezbędne są różnego rodzaju umywalki, zlewy i myjki. Wśród naszych wyrobów gotowych znajdują się także zlewy. Komora zlewu jest konstrukcją spawaną, wykonaną ze stali kwasoodpornej. Zlewy i umywalki wykonujemy według potrzeb i wymagań Klienta. Zapraszamy - http://stalnierdzewna-gren.pl/wyroby-gotowe.

Post has attachment
Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego w serwisie YouTube. Mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda nasz zakład i wykonywana przez nas praca. Dowiecie się wielu ciekawych informacji na temat naszej działalności i przekonacie, jakiego sprzętu używamy. Link do filmu zamieściliśmy tutaj - http://stalnierdzewna-gren.pl/firma.
Photo

Post has attachment
Spawanie w naszym zakładzie odbywa się także metodą MIG/MAG. Metoda ta jest stosowana do spawania automatycznego i półautomatycznego w liniach technologicznych i pracach montażowych. Jest bardzo wydajna i daje możliwość spawania we wszystkich pozycjach. Zainteresowanych naszymi usługami spawalniczymi zachęcamy do współpracy - http://stalnierdzewna-gren.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Spawanie wykonujemy m.in. metodą TIG. Metoda ta jest stosowana do spawania ręcznego lub automatycznego. Przy jej użyciu spawa się wszystkie gatunki stali oraz metale nieżelazne. Najczęściej wykorzystywana jest przy łączeniu aluminium i stopów aluminium z użyciem prądu przemiennego. Zachęcamy do współpracy - http://stalnierdzewna-gren.pl/park-maszynowy.
Photo
Wait while more posts are being loaded