Profile cover photo
Profile photo
F.U.H TORAM Tomasz Oramus. Systemy nawilżające, nawdniające
About
Posts

Post has attachment
Dostarczyliśmy wiele rozwiązań zarówno dla drukarni, jak i pieczarkarni. Zaufali nam również właściciele ferm oraz kompostowni. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez firmę TORAM systemy doskonale sprawdzą się i u Was! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.toram-systems.eu/.
Photo

Post has attachment
W skład systemu nawadniania podpółkowego wchodzi filtr wody oraz przepływomierz elektroniczny. W rozwiązaniu tym stosuje się również zawory spustowe i przyłącza umożliwiające sprawne podłączenia dozownika. Kolejnym atutem systemu jest dozownik dostarczany jako opcja. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.toram-systems.eu/oferta/nawadnianie-podpolkowe/.
Photo

Post has attachment
Coraz więcej osób decyduje się na lampy LED. Czy wiecie dlaczego? Przede wszystkim są to produkty charakteryzujące się małym zużyciem energii. Dodatkowo posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://www.toram-systems.eu/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nasza oferta poszerzona została o serwis pomp. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także posiadamy nieocenioną wiedzę w tym zakresie. Chętnie podejmiemy się nawet najtrudniejszych napraw! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.toram-systems.eu/uslugi/serwis-pomp/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, gdzie najlepiej sprawdzają się centrale klimatyzacyjne? Mianowicie przeznaczone są do pomieszczeń o dużej kubaturze. Ponadto stosowane są zarówno do ogrzewania, jak i schładzania powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.toram-systems.eu/oferta/centrale-klimatytyzacyjne/.
Photo

Post has attachment
Firma TORAM serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Naszą działalność prowadzimy już od 1997 roku. Specjalizujemy się między innymi w produkcji systemów nawilżania wysokociśnieniowego. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://www.toram-systems.eu/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Wait while more posts are being loaded