Profile cover photo
Profile photo
Basat Channel (‫بساط‬‎)
149 followers
149 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
شرکت پنجره دهم ، فعال در زمینه توسعه اپلیکیشن های تلفن همراه جهت تکمیل کادر فنی،برنامه نویس اندروید،asp.net، iOS استخدام می کند.
برای ارسال رزومه روی لینک زیر کلیک کنید...

Post has attachment
نوجوان ها که تا چند ماه پیش طرفدار تبلت های اپل/ اندروئید یا لپ تاپ های ویندوزی بودند، این روزها به لپ تاپ/ تبلت های ۲ در ۱ ویندوز علاقمند شده اند که واقعا هم گزینه مناسبی به نظر می رسد. لپ تاپ های جداشدنی ویندوز، یک تبلت با صفحه لمسی دارند که به پایه کیبورد متصل می شود. مدل T100TAF ایسوس و تمام مدل های سرفیس مایکروسافت از همین نوع هستند. با لپ تاپ/ تبلت های ۲ در ۱ دیگر لازم نیست هم تبلت بخریم و هم لپ تاپ؛ به علاوه اینکه به کمک Windows App Studio هم می شود بدون کدنویسی، اپلیکیشن های ساده ویندوز ۱۰ ساخت. البته یکی از نقاط ضعف این لپ تاپ ها، لولای آن ها است؛ ممکن است کاربر به اشتباه دستگاه را از صفحه نمایشش بلند کند و درنتیجه به لولا فشار بیاورد که اصلا عاقلانه نیست! در لپ تاپ های جداشدنی معمولا صفحه نمایش با آهنرباهای قوی به دستگاه می چسبد، به همین خاطر کاربر خیال می کند لولا واقعا محکم است. برخی از این دستگاه های ۲ در ۱ مثلا Miix 3 لنوو و دستگاه XPS12 دل که به زودی وارد بازار می شود، اصلا لولا ندارند و نمی شود زاویه صفحه نمایش را به این راحتی تغییر داد. به نظر می رسد لپ تاپ های جداشدنی، نسبت به لپ تاپ های معمولی یا حتی Convertible ها(لپ تاپ های ترکیبی) که لولای ۳۶۰ درجه دارند، طول عمر بیشتری داشته باشند.
ادامه مطلب در لینک زیر...

Post has attachment


مرکز اپیلاسیون مان , محیطی در شان شما , انتخابی برای همیشه
88821264

Post has attachment
سال جاری برای گوشی های همراه هوشمند، یکی از بهترین سال ها بود: قابلیت های کاربردی جدیدی معرفی شد؛ طراحی ها بهتر شدند و نرم افزارها ارتقاء پیدا کردند. گوشی های امسال نشان دادند بهترین امکانات لزوما در گران ترین گوشی ها جمع نشده اند و گوشی های خوب لزوما صفحه نمایش بزرگ ندارند. در ادامه قصد داریم ۵ گوشی همراه هوشمند خوش دست امسال را بررسی کنیم:
ادامه مطلب در لینک زیر...

Post has attachment

Post has attachment
کویر #ایران: گنجینه ناشناخته صنعت گردشگری
آشنایی با جاذبه های گردشگری ایران

کارشناسان صنعت گردشگری این صنعت را در شاخه های مختلفی تقسیم بندی می کنند. از جمله می توان به گردشگری تاریخی و فرهنگی، ورزشی، تفریحی و اکوتوریسم (طبیعت گردی) اشاره کرد.
در این میان، طبیعت گردان در حال حاضر 7 درصد از کل مسافران جهان را تشکیل می دهند. به گفته سازمان تجارت جهانی (WTO)، اکوتوریسم در قرن اخیر رشدی شتابان داشته است. اکوتوريسم وسيله اي براي تحقق اهداف توسعه پايدار مي باشد. این شاخه از صنعت گردشگری بالاترين کارايي و اثر بخشي در استفاده از توانايي هاي طبيعي و فرهنگي را دارد که در عين استفاده کارآمد و ايجاد زمينه براي اشتغال و درآمد زايي، کمترين تأثير منفي را بر محيط زيست وارد مي‌کند و ابزاري مناسب براي توسعه متوازن به ويژه در کشورهاي در حال توسعه مي باشد.
ادامه مطلب در لینک زیر...

Post has attachment
کمی #ورزش به هنگام کار!

بسیاری از افراد در طول هفته چیزی نزدیک به 47 ساعت کار می کنند و افتخار هم می کنند که تا این حد در خدمتشان ذوب شده اند. با این حال تحقیقات نشان می دهند پشت میزنشینی باعث مرگ تدریجی می شود؛ بیشترمان در طول روز بیشتر از 11 ساعت پشت میز اداره و مبلمان منزلمان هستیم. شاید در ابتدا به نظر برسد نشستن آرامش بخش است، اما واقعیت این است که این مدت از نشستن های طولانی تا 40% میزان مرگ زودرس را افزایش می دهد.
ادامه مطلب در لینک زیر...

Post has attachment
توریسم درمانی و #گردشگری سلامت
نگاهی به پتانسیل های ایران درگردشگری درمانی

معالجه بیماران و ارائه خدمات درمانی در مناطق دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی از مدت ها قبل با عنوان گردشگری پزشکی یا درمانی مورد توجه قرار گرفته است. گردشگری پزشکی (Medical Tourism) ﻳﺎ ﻣﺴﺎﻓﺮت درﻣﺎﻧﻲ، ﻣﺴﺎﻓﺮﺗﻲ اﺳﺖ که به منظور ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺗﺤﺖ ﻋﻤﻞ ﺟﺮاﺣـﻲ، اﻧـﻮاع ﻣﺮاﻗﺒـﺖ ﻫـﺎي ﭘﺰﺷﻜﻲ و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﻜﻲ، ﻋﻤﻞ ﻫﺎي زﻳﺒﺎﻳﻲ، ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪي از ﻋﻮاﻣﻞ ﺳـﻼﻣﺖ ﺑﺨـﺶ ﻃﺒﻴﻌـﻲ ﻧﻈﻴـﺮﭼﺸﻤﻪ ﻫﺎي آب ﻣﻌﺪﻧﻲ و... صورت می گیرد. در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ، ﻛﺸﻮرﻫﺎي زﻳﺎدي ﺑﺮ این نوع از گردشگری ﻣﺘﻤﺮﻛﺰ ﺷﺪه اﻧﺪ. در تمامی دنیا از مجموع افرادی که به عنوان گردشگر وارد کشور ها می شوند، هفت درصد را کسانی تشکیل می دهند که برای درمان و استفاده از مواهب طبیعی آن کشور به آنجا سفر کرده اند. ﻧﻜﺘﻪ ﻣﻬﻢ اﻳـﻦ اﺳـﺖ ﻛﻪ ﺑﻴﻤﺎران ﺿﻤﻦ درﻣﺎن از ﺟﺎذﺑﻪ ﻫﺎي ﺳﻴﺎﺣﺘﻲ آن ﻛﺸﻮر ﻧﻴﺰ ﺑﻬﺮه ﻣﻲﮔﻴﺮﻧﺪ. ﻋﻤﻮﻣـﺎً ﺗـﻼش  ﻣﻲ ﺷﻮد ﻛﻪ ﺑﻴﻤﺎران ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻨﻨﺪه در ﻫﺘﻞ ﻫﺎي اﺳﺘﺎﻧﺪارد و ﻣﻄﻠﻮﺑﻲ ﻛﻪ در ﻣﺠـﺎورت ﻣﺮاﻛـﺰ درﻣﺎﻧﻲ و ﺑﻴﻤﺎرﺳﺘﺎن ﻫﺎ اﺳﺘﻘﺮار دارﻧﺪ اﻗﺎﻣﺖ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ و از ﺧﺪﻣﺎت رﻓﺎﻫﻲ ﺳﻄﺢ ﺑـﺎﻻ و ﻫﻤﭽﻨـﻴﻦ ﻣﺘﺮﺟﻤﻴﻦ ﺣﺎﺿﺮ در ﺑﻴﻤﺎرﺳﺘﺎن ﻳﺎ ﻫﺘﻞ ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪ ﺷﻮﻧﺪ.  برخی از کشور ها همچون آمریکا، انگلیس، آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئد و حتی امارات متحده عربی با ایجاد امکانات درمانی در مجاورت آثار باستانی و چشم اندازهای طبیعی، سالانه در آمد قابل توجهی از این راه کسب می کنند.
ادامه مطلب در لینک زیر...
Wait while more posts are being loaded