Profile cover photo
Profile photo
Zambet
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kontrola składu naszej mieszanki betonowej jest obowiązkowym etapem naszej pracy. Posiadamy własne przyzakładowe laboratorium, które na bieżąco przeprowadza badania. Współpracujemy również z akredytowanym Centrum Technologicznym Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej w zakresie opracowywania oraz weryfikacji receptur, a także badań betonu oraz nadzoru podczas prac budowlanych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły dostępne na stronie http://www.zambetodrzykon.pl/.
Photo

Post has attachment
Dzięki współpracy z wiodącymi producentami cementu – Grupą Ożarów oraz Lafarge Cement – mamy możliwość doboru odpowiedniego materiału do specyfiki zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej pracy. Realizujemy zlecenia z dbałością o najwyższą jakość, a przede wszystkim satysfakcję naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.zambetodrzykon.pl/.
Photo

Post has attachment
Jako wiodący producent betonu i zaprawy betonowej w województwie podkarpackim, mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji. Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat procentuje wysoką jakością naszych produktów oraz profesjonalnym podejściem do każdego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.zambetodrzykon.pl/.
Photo

Post has attachment
Produkcja betonu to odpowiedzialne przedsięwzięcie. Od odpowiedniego doboru materiałów zależy trwałość oraz wytrzymałość mieszanki. W naszej betoniarni wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, aby zapewnić naszym klientom zadowolenie z realizacji zamówienia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.zambetodrzykon.pl/ i zapoznania się z naszą ofertą. 

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z naszej oferty, z którą możecie zapoznać się na stronie http://www.zambetodrzykon.pl/. Jesteśmy doświadczonym producentem betonu towarowego. Świadczymy usługi na terenie województwa podkarpackiego. Na swoim koncie mamy realizacje wielu projektów na Podkarpaciu – osiedla mieszkaniowe, galerie handlowe, ujęcia wody, a także elektrownie wiatrowe.   
Photo

Post has attachment
Na rynku dostępne są coraz to nowsze rozwiązania i materiały do budowy domu. Wiele osób jednak pozostaje wiernych tradycyjnym metodom budowlanym. Wybierając beton do budowy fundamentów warto kierować się przede wszystkim jego jakością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.zambetodrzykon.pl/.
Photo

Post has attachment
Tradycyjne fundamenty stosowane są powszechnie w budownictwie i nie wymagają od ekipy budowlanej szczególnych umiejętności. Wystarczy zadbać o odpowiedni rodzaj betonu (np. z betoniarni http://www.zambetodrzykon.pl/), aby mieć pewność, że wykonane są z wysokiej jakości materiału. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
Photo

Post has attachment
Przed zdecydowaniem się na budowę, warto przemyśleć, który rodzaj fundamentów będzie najbardziej odpowiedni. Wybór fundamentów tradycyjnych lub płyt fundamentowych może różnić się kosztami, dlatego warto przeanalizować koszty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.zambetodrzykon.pl/ i zapoznania się z naszą ofertą.

Post has attachment
Odpowiednia i doświadczona ekipa budowlana to połowa sukcesu, jeśli chodzi o solidne podstawy domu. W drugiej kolejności należy zadbać o wysoką jakość używanych materiałów. Przy wyborze powinno się kierować renomowaną pozycją na rynku oraz doświadczeniem. W kwestii dostawcy betonu warto zadbać o najlepszy towar. Dlatego proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą producenta Zambet (http://www.zambetodrzykon.pl/), który od ponad dwudziestu lat zajmuje się dostarczaniem mieszanek betonowych do realizacji zadań w rejonie województwa podkarpackiego.

Post has attachment
Zadbanie o odpowiedni projekt fundamentów powinno być sprawą nadrzędną. Opracowaniem takiego planu powinna zajmować się osoba, posiadająca uprawnienia budowlane. W projekcie uwzględnione powinny zostać takie element jak nośność gruntu, poziom wód gruntowych, głębokość strefy przemarzania. Dzięki tym informacjom można będzie postawić solidne fundamenty. Beton do ich wykonania możecie Państwo zamówić od producenta, firmy Zambet (http://www.zambetodrzykon.pl/).
Wait while more posts are being loaded