Profile cover photo
Profile photo
Tüm İngilizce
11 followers
11 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
2017 2018 5. Sınıf İngilizce 1. Dönem 1. Yazılı dosyasını A ve B gruplu olarak bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Post has attachment
8. Sınıf #İngilizce 2. Ünitesi (Teen Life) en önemli kelimelerini gruplar halinde derlediğim çalışmamı bu bağlantıdan PDF formatında indirebilirsiniz.

Post has attachment
5. Sınıf #İngilizce 2. Ünite My #Town ünitesi ders kitabı, çalışma kitabı ve dinleme metinlerinde geçen tüm kelimeleri derlediğim #sözlük çalışmamı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Post has attachment
7. Sınıf #İngilizce 2. ünite #Biographies ile ilgili Pantera Yayıncılık #ders kitabı, #çalışma kitabı ve dinleme metinlerinde geçen tüm kelimeleri derlediğim #sözlük çalışmamı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Post has attachment
02.Ekim'de başlayacak olan #İngilizce Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına ait yıllık planları 8 ve 12. sınıflar hariç, WORD ortamında bu bağantıdan indirebilirsiniz. (8 ve 12. sınıf planları ODSGM'de yayınlandığında yüklenecektir.)

Post has attachment
2017 2018 7. Sınıf #İngilizce 1. Ünitesi #Appearance and #Personality ünitesi ile ilgili en önemli kelimeleri gruplar halinde derlediğim çalışmamı bu bağlantıdan PDF formatında indirebilirsiniz.

Post has attachment
2017 2018 8. Sınıf #İngilizce 1. Ünitesi #Friendship ile ilgili en önemli kelimeleri gruplar halinde derlediğim çalışmamı PDF formatında bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Post has attachment
6. Sınıf #İngilizce 1. Ünitesi After School ile ilgili #AdaYsyıncılık ders kitabı ve çalışma kitabında geçen en önemli kelimeleri gruplar halinde çalışmayı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Post has attachment
5. Sınıf İngilizce 1. Ünitesindeki en önemli kelimeleri gruplar halinde derlediğim çalışmamı aşağıdaki bağlantıdan PDF formatında indirebilirsiniz.

Post has attachment
8. Sınıf #İngilizce 3. Ünitesi Cooking ile ilgili #Moonlight ders kitabı, çalışma kitabı ve dinleme metinlerinde geçen bütün kelimeleri derlediğimiz #sözlük çalışmasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.
Wait while more posts are being loaded