Profile cover photo
Profile photo
Brzask Monitoring-Centrum Olsztyn
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Na rynku monitoringu istnieje strona, która po zakupie odpowiedniej kamery umożliwia nam podgląd online na sytuacje w naszym domu.

"(...)Monitoring online umożliwia obserwację dowolnych obiektów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzięki serwisowi siepatrzy.pl monitoring nie wymaga przygotowania specjalnej instalacji/okablowania oraz włączonego komputera z dostępem do internetu. Wystarczy, że odpowiednio ustawioną kamerę IP podłączymy do gniazdka z zasilaniem oraz do sieci WiFi i zarejestrujemy ją w serwisie siepatrzy.pl. Obraz dzięki naszemu serwisowi będzie dostępny wszędzie tam gdzie potrzebujesz i na wszystkich urządzeniach łącznie ze smartfonami. (...)"

Taki monitoring ma swoje plusy jak i minusy. Przede wszystkim taki monitoring to mniejsze koszta samego zestawu monitoringu, zawsze możemy obserwować zachowanie naszego pupila. My jako firma zakładająca monitoring i będącą w tej branży już 11 lat niestety ale jednak widzimy wiele minusów. Naszym zdaniem taki monitoring nie sprawdzi się w stałym monitorowaniu firmy czy domu. Głównym aspektem monitoringu domowego - "starodawnego" z rejestratorem - jest prywatność, wiemy iż treści nagrane na dysku nie trafią w niepożądane ręce.

Zapraszamy do wycen monitoringu tel. 500-200-899
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się również montażem szlabanów drogowych.
Zapraszamy do kontaktu! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inteligentny budynek

Instalacje i funkcje jakimi możemy sterować poprzez centralę alarmową:

- system alarmowy - chroni nas i powiadamia, że ktoś wtargnął na teren naszego budynku
- oświetlenie w budynku i wokół niego - można je konfigurować w różny sposób, np. oświetlenie zapala się, gdy czujnik ruchu wyczuje ruch, można poprzez telefon zdalnie je włączać bądź wyłączać (np. podczas wyjazdu można dzięki oświetleniu sprawiać wrażenie, że w domu są domownicy)
- rolety zewnętrzne - mogą się one opuszczać bądź ponosić o wyznaczonej porze, ewentualnie można zdalnie nimi sterować przez telefon, w razie wyczucia dymu przez czujnik p-poż. rolety automatycznie podniosą się
- brama wjazdowa i garażowa - ustawiamy sobie automatyczne podnoszenie bramy lub sterujemy nią przez telefon
- system przeciwpożarowy - powiadamia nas o pożarze w budynku, w przypadku pojawienia się dymu może odcinać gaz, prąd, uruchamiać wentylację, podnosić rolety, powiadamiać Straż Pożarną czy inną osobę sms-em,
- zabezpieczenie przed ulatnianiem się gazu, wycieku wody - centrala alarmowa powiadamia nas i odcina dopływ gazu i wody, uruchomi wentylację
- zabezpieczenie przed gazem usypiającym - w przypadku wpuszczenia przez włamywaczy gazu usypiającego czujnik powiadomi nas o tym fakcie, co jest bardzo istotne, bo włamania często odbywają się podczas snu domowników
- zraszanie ogrodu - ustawiamy sobie i nie musimy się martwić o podlewanie naszego ogrodu czy trawy
- powiadomienie o powrocie dzieci do domu - w przypadku zapracowanych rodziców wiemy, kiedy dzieci wróciły do domu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najpopularniejsze przewody koncentryczne stosowane w CCTV.

- Przewody jednożyłowe. Stosowane są do transmisji wizji z kamery, w przypadkach, gdy zasilanie poprowadzone jest niezależnie.

- Przewody ze zintegrowanymi z żyłami zasilającymi. W przypadku prowadzenia linii zasilającej równolegle do sygnału wizyjnego warto skorzystać z przewodu YAP 75-0,59/3,7+2x0,5 przewód posiada powłokę z pcv.

Zapraszamy do zakupu przewodu zasilającego w naszym sklepie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Kuna - monitoring zintegrowany z oświetleniem
Add a comment...

Post has attachment
Kuna – monitoring domu zintegrowany z oświetleniem

Który system ochrony jest najskuteczniejszy? Ten odstraszający? Czy może ten niewidoczny dla włamywacza? Lepiej pokazywać, że zależy nam na zabezpieczaniu czegoś cennego w mieszkaniu i prewencyjnie odstraszyć, czy lepiej korzystać z rozwiązań ukrytych, mających złapać złodziejaszka na gorącym uczynku? Te pytania nie mają w sumie odpowiedzi i ciężko ocenić, która z opcji jest lepsza. Zwykle jednak pokazujemy nasz monitoring i już sama jego widok powoduje, że otoczenie jest “czujniejsze” i wie, że tutaj jest ochrona. W segmencie inteligentnych rozwiązań są kamerki i te domowe (do wnętrza) i możliwość podpięcia się do kamerek IP na zewnątrz. Kuna to projekt korzystający z tej drugiej formy ochrony, czyli ukrytego “podglądania” obszaru przed budynkiem.

Model ten proponuje nam większość ze znanych funkcji zabezpieczeń i rejestrowania obrazu, a także aplikację mobilną na smartfon. Różnica jest jednak taka, że obserwatorium umieszczono w formie lampionu – tradycyjnej, nic nie zdradzającego oświetlenia ściennego. Dopiero uważna osoba spostrzeże, iż pod spodem widnieje obiektyw mini kamerki. To sprytne połączenie światła i systemu do monitoringu naszego mienia. Skorzysta ono z dobrodziejstw Wi-Fi i będzie nagrywało sytuację przed domem. Wsparcie czujnikow ruchu spowoduje, że każda osoba pojawiająca się na naszym ganku będzie widoczna na naszym smartfonie – wszędzie tam gdzie mamy dostęp do Internetu (czy to w pracy, na wakacjach, czy podczas powrotu do domu).

Lampka ze zintegrowaną kamerką ma też mikrofonik i głośniczek, więc posiadacz może także nasłuchiwać i w razie czego odpowiedzieć lub postraszyć nieproszonego gościa. Ewentualnie porozmawiać z nim i sprawdzić przyczynę odwiedzin. Wszystko przez smartfonową aplikację na systemy iOS lub Android. To rodzaj interkomu. Jak się pewnie domyślacie, także i światełko w lampie jest kontrolowane wprost ze smartfona. Kamerka nagrywa w jakości HD 720p (z polem widzenia 116 stopni), wykorzystuje również głośnik do alarmowania okolicy syreną – w razie aktywacji obrony przed napastnikiem (włamywaczem). Z jednego smartfona można podglądać obraz z kilku takich kamer (z różnych stron domu). Jako, że projekt jest dosyć sztywny, to firma postanowiła przygotować kilka wariantów stylistycznych. Ma to nam ułatwić zakup i dobór lampy do stylu naszego budynku.

Całość korzysta z własnego źródła zasilania, więc instalacja jest prosta, szybka i możemy wybrać miejsce montażu. Kuna bierze udział w kampanii na Indiegogo, gdzie można taniej zamówić taki sprzęcik. Finalny produkt ma trafić na rynek w drugim kwartale roku. Ostateczna cena ma wynieść 270$.
PhotoPhotoPhoto
2016-06-21
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do wyceny monitoringu Waszego domu - tel. 500-200-899

Monitoring domu zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa. Możemy monitorować parking przed domem lub garaż czy bramę wjazdową, drzwi wejściowe i teren wokół domu. Monitoring domu może zapobiec wandalizmom, rozbijaniu szyb, malowaniu graffiti na murze, kradzieży lub dewastacji samochodu. Ewentualne materiały z monitoringu mogą pomóc policji w ściganiu sprawców tych wandalizmów. Dzięki instalacji monitoringu możemy także wynegocjować większe zniżki przy wykupie ubezpieczenia majątkowego.

Najlepszym sposobem zabezpieczenia domu jest zainstalowanie i zintegrowanie dwóch systemów zabezpieczeń mianowicie alarmu i monitoringu, takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć się przed niechcianymi intruzami, a w razie włamania będziemy poinformowani przez system alarmowy. Natomiast system monitoringu pozwoli nam obejrzeć sytuacje i wykorzystać nagrania z kamer do ścigania przestępców.

Do systemu monitoringu domu potrzebne są kamery kolorowe oraz rejestrator dvr i oczywiście przewody do połączenia tych urządzeń. Kamery w zależności od tego czy będą stosowane wewnątrz czy na zewnątrz, dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne, jeżeli kamery będą skierowane w miejsca nie oświetlone trzeba będzie użyć kamer dzień/noc lub kamer z oświetlaczem IR, które pozwalają na rejestrację obrazu w ciemności. Natomiast przy wyborze rejestratora musimy określić z ilu kamer będzie on nagrywał obraz, może on być 4, 8 lub 16. Rejestratory różnią się jakością nagrywanego obrazu oraz kompresją. Obecnie najlepszą jest H.264, jeżeli zależy nam na tym, aby obraz z rejestratora można było oglądać przez internet musimy pamiętać, aby był on wyposażony w wejście LAN.
PhotoPhotoPhoto
2016-06-20
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Zabezpiecz swój dom przed złodziejem już dziś! W okresie urlopowym gwałtownie wzrasta liczba włamań. Wynika to z faktu iż złodziej czuje się bardziej pewny siebie gdy my jesteśmy poza domem na wakacjach i ma świadomość, że nikt nie nakryje go podczas włamania. Jeśli planują Państwo wyjazd polecamy założenie systemu alarmowego - jest to opcja na długie lata, nie będą się Państwo martwić, a wakacje spędzą Państwo w spokoju. Zapraszamy do wyceny pod nr 500-200-899
PhotoPhotoPhoto
2016-06-14
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy Państwu zestawienia fotopulapek, podzieliliśmy je na fotopułaki z modułem mms oraz bez modułu mms
Photo
Photo
2016-06-02
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Filmik instruktażowy jak wykonać podtynkową instalację elektryczną.

#elektryka   #instalacje   #howtodo   #leroymerlin  


Układanie podtynkowej instalacji elektrycznej. Jak wykonać. Leroy Merlin
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded