Profile

Cover photo
Mezunbook Mezuniyet Yıllıkları
Worked at Mezunbook Mezuniyet Yıllıkları Ltd.Şti
Lives in Samsun
16 followers|88,079 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Mezunbook hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Story
Tagline
Anaokulunda Üniversiteye Kadar Mezunların Doğru Tercihi.
Introduction
Hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdendir.
Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.
Kuruluşumuzdan bu zamana kadar sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır.
Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimizde kullanımı kolaylaştırmak, ürünümüzün içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası kurulan dostluklar çerçevesinde, hak ettiğimizi bildiğimiz müşterilerimizin güveni ile sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiç bir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

 Bunun sonucunda her yıl ortalama 10000 ile 15000 arasında öğrencinin bir ömür boyu unutamayacağı okul yıllarının anılarını ölümsüzleştirerek saklıyoruz.

Biz işimize, çözüm ortaklarımızın işine ve müşterilerimize saygı duyuyor, kendimizin ve bize güvenen müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz.

Sahip olduğumuz bu değerler sayesinde;
- 2005-2006 Eğitim-Öğretim Yılında istek üzerine yaptığımız 2 adet okul yıllığının ardından yeni bir sektör oluştuğunu görerek, işimize duyduğumuz saygı ile değişen ve gelişen sektörümüzde yenilikçi, genç ve dinamik ekibimizle 2006 yılında dünyanın ilk sanal yıllığını yaptığımız için,

- Astronomik değil, ekonomik fiyatlarla kaliteli, özgün çözümlerle sürekli müşteri portföyümüzü genişletirken, çözüm ortaklarımızı da bölgelerinde güçlü kıldığımız için,

- Çözüm ortaklığımızı sürekli kılarken bir aile ortamı duygusallığında tüm ortaklarımıza saygı duymamız gerektiği mantığında olduğumuz için MezunBook müşteri ailesine katılmanız ve çözüm ortağımız olmanız gerektiğine inanıyoruz.

Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Samsun
Contact Information
Work
Phone
444 1 087
Email
Address
Bahçelievler Mahallesi Reşat Nuri Güntekin Sokak No:3/1 İlkadım - SAMSUN
Work
Employment
  • Mezunbook Mezuniyet Yıllıkları Ltd.Şti
Basic Information
Gender
Male